تالار گفتمان مانشت
مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲
RE: مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک - y_amin - 21 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ق.ظ

(۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ ق.ظ)aryaeei نوشته شده توسط:  آخه گفته دعوت شده به مصاحبه ها تا ۲۳ معلوم میشن و تاریخ مصاحبه ؟

خوب دیگه!۲۳ اسامی رو + تاریخ مصاحبه ها میدن.مثلا ممکنه مصاحبه شما اوایل تیر باشه(مثلا) بعد به سنجش اعلام میشه.حالا اگه توی مصاحبه پذیرفته بشید و سنجش ببینه که انتخاب های بالاتر قبول نشدید، شما رو به عنوان پذیرفته ی مالک اشتر اعلام میکنه. اگرم قبول نشید توی مصاحبه که انتخاب های بعد مالک هم چک میشن.

مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر - memco - 23 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ق.ظ

(۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ق.ظ)aryaeei نوشته شده توسط:  مصاحبه رو زده ۲۳/۳/۹۱ یعنی تا اون موقع سنجش نتایجو میدونه ؟

شما این خبرو از کجا دیدین؟

RE: مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و .. - leilast - 23 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۴ ق.ظ

الان توسایت سنجش زده اسامی و تاریخ دوازدهم اعلام میشه
اگه دوازدهم باشه مصاحبه ها تقریبا کی انجام میشه؟

RE: مصاحبه دانشگاه مالک اشتر - leilast - 23 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ

سنجش دوازدهم اسامی و تاریخ مصاحبه رو اعلام میکنه
من از اگه مصاحبه تا ۲۳ تیر باشه نمیتونم برم
به نظرتون بعد از تایمی که اعلام میکنه اگه بریم ,مصاحبه انجام میشه یا نه؟
مثلا دو سه روز بعد از اخرین روز

مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر - rey - 27 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ ق.ظ

سلام. میشه اگه کسی راجع به سطح علمی دانشگاه مالک اشتر تو گرایش هوش مصنوعی اطلاعی داره بگه.ممنون.در ضمن برا مصاحبه به سوالای سیاسی چجوری باید جواب بدیم مثلا اگه پرسیدن به کی رای دادی باید بپیچونیم یا جواب بدیم ؟

RE: مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و .. - akfe - 30 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ ب.ظ

(۲۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۴ ق.ظ)leilast نوشته شده توسط:  الان توسایت سنجش زده اسامی و تاریخ دوازدهم اعلام میشه

مصاحبه احتمالاً بین هیجدهم تا بیست ودوم تیر انجام میشه.

RE: مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و .. - moj.haghighipour - 05 تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ ق.ظ

(۳۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ ب.ظ)akfe نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۴ ق.ظ)leilast نوشته شده توسط:  الان توسایت سنجش زده اسامی و تاریخ دوازدهم اعلام میشه

مصاحبه احتمالاً بین هیجدهم تا بیست ودوم تیر انجام میشه.

تو سایت خود دانشگاه مالک اشتر تاریخ مصاحبه اعلام شده....

اینطور که برنامه ریزی شده، از ۱۸ تا ۲۱ تیر قراره انجام بشه ایشاله!!!

مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر - memco - 12 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ ق.ظ

من با رتبه ۴۱۲ هوش روزانه و شبانه مالک اشتر دعوت شدم
با ۳۶۳ معماری روزانه و شبانه شاهد دعوت شدم

RE: مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته - Masoud05 - 12 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ق.ظ

بچه ها ، با چه رتبه ای برای مالک اشتر دعوت به مصاحبه شدید؟

مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر - ali - 12 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ق.ظ

من شدم

RE: مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش - Masoud05 - 12 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۹ ق.ظ

(۱۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ق.ظ)ali نوشته شده توسط:  من شدم
تبریک . و با چه رتبه ای ( و چه گرایشی ) ؟

مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر - si.mozhgan - 12 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ ق.ظ

سلام
من آی تی دعوت به مصاحبه روزانه و شبانه شدم. فقط یکبار مصاحبه میکنن دیگه،درسته؟ اگه امتیاز مصاحبه م خوب باشه روزانه ، متوسط باشه شبانه قبول می شم؟!

مصاحبه مالک اشتر ۹۰ - amir1987 - 12 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۰ ق.ظ

سلام
امروز نتایج معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت ارشد سال ۹۱ اومد اما من با رتبه ۳۲۶ امنیت و ۳۵۳ آی تی برای مصاحبه دعوت نشدم اصلا Sad
نه شبانه مالک اشتر و نه شاهد !!!!!! مجازی هم که انتخاب نکرده بودم .
آیا کسی با رتبه بالاتر از من برای مصاحبه دعوت شده ؟ لطفا کسی هست اینجا بگه من بدونم دلیل اینکه اسم من تو لیست جز معرفی شدگان چند برابر ظرفیت چرا نیست ؟؟؟

نحوه مصاحبه دانشگاه مالک اشتر - amir1987 - 12 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ ق.ظ

سلام
امروز نتایج معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت ارشد سال ۹۱ اومد اما من با رتبه ۳۲۶ امنیت و ۳۵۳ آی تی برای مصاحبه دعوت نشدم اصلا Sad
نه شبانه مالک اشتر و نه شاهد !!!!!! مجازی هم که انتخاب نکرده بودم .
آیا کسی با رتبه بالاتر از من برای مصاحبه دعوت شده ؟ لطفا کسی هست اینجا بگه من بدونم دلیل اینکه اسم من تو لیست جز معرفی شدگان چند برابر ظرفیت چرا نیست آخههههههههههههههههههه؟؟؟ Sad

RE: مصاحبه مالک اشتر ۹۰ - a i - 12 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ق.ظ

من با ۵۴۴ هوش مالک اشتر روزانه و شبانه برای مصاحبه دعوت شدم . ولی نمیرم چون تمام روزانه و شبانه ها رو قبلش زدم Big Grin