تالار گفتمان مانشت
شبکه های کامپیوتری - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳
RE: شبکه های کامپیوتری - virtual girl - 24 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ ق.ظ

بچه ها خواهشا یکی به من بگه این حقیقت برای شبکه + سیستم عامل کتاب جدا داره یا همون جزوه ایه که پارسه به بچه هاش میده ؟؟!

هرکی یه چی میگه ....Huh

منم حقیقت نخوندم Sad .کتابای دیگه خوندم ... بایدگیرش بیارم

شبکه های کامپیوتری - mohammadali1990 - 24 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۲ ب.ظ

من ک جزوه شو ندیدم --- کتابای مشکی چاپ جدیدشو دارم

RE: شبکه های کامپیوتری - virtual girl - 24 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۱ ب.ظ

(۲۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۲ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  من ک جزوه شو ندیدم --- کتابای مشکی چاپ جدیدشو دارم

برای هر دوتا درس داره؟ پس یعنی با اون جزوه هایی که درصورت شرکت کردن توی آزمونها بهت میدن فرق داره؟

شبکه های کامپیوتری - mohammadali1990 - 24 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ ب.ظ

آره هر دوشو خریدم عزیز . . . حتما فرق داره -- ولی من شرکت نکردم و اون جزواتم ندیدم خب

شبکه های کامپیوتری - Lonely Palm - 24 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۸ ب.ظ

نه هیچ فرقی ندارن این دو تا باهم، کتاب سیستم عامل و شبکه دکتر حقیقت همون هایی هستند که پارسه به دانشجوهاش میده جزو بسته آموزشیش
در مورد شبکه ش بگم که با نخوندنش چیزی رو از دست نمیدین، از یه دوستی که این کتابو داره فقط بخواین تست هاشو با جوابا براتون کپی کنه اگر هم نشد خیلی مهم نیست
به نظرم وقتتون رو بزارین روی حل مسائل فصل های لایه ی شبکه و انتقال از کتاب تنن بام، گارسیا و کراس راس
همش هم خوشبختانه بصورت پی دی اف موجوده

RE: شبکه های کامپیوتری - mohammadali1990 - 25 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۳ ق.ظ

(۲۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۸ ب.ظ)a.nikfarjam نوشته شده توسط:  نه هیچ فرقی ندارن این دو تا باهم، کتاب سیستم عامل و شبکه دکتر حقیقت همون هایی هستند که پارسه به دانشجوهاش میده جزو بسته آموزشیش
در مورد شبکه ش بگم که با نخوندنش چیزی رو از دست نمیدین، از یه دوستی که این کتابو داره فقط بخواین تست هاشو با جوابا براتون کپی کنه اگر هم نشد خیلی مهم نیست
به نظرم وقتتون رو بزارین روی حل مسائل فصل های لایه ی شبکه و انتقال از کتاب تنن بام، گارسیا و کراس راس
همش هم خوشبختانه بصورت پی دی اف موجوده

داری pdf سوال ها و حل شو؟

میشه لینک بدی؟
مرسی

RE: شبکه های کامپیوتری - Lonely Palm - 25 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ب.ظ

معمولا solution manual هایی که توسط خود انتشارات کتاب منتشر میشن، سوال رو ندارن و فقط حاوی جواب هستند، ولی این مشکلی رو ایجاد نمی کنه شما کتاب ها رو بصورت پی دی اف دانلود کنین و یه راست برین سراغ تمرین هاش، تو خود انجمن مانشت لینک برای دانلود هر ۳ کتاب هست
با این حساب الآن حل تمرین هایی که من واسه کتاب تنن بام و کراس دارم فقط حاوی جوابه، و برای کتاب گارسیا سوال و جواب رو هر دو داره

حل مسائل کتاب شبکه های کامپیوتری تنن بام
[attachment=7217]

حل مسائل کتاب شبکه های ارتباطی لئون گارسیا
[attachment=7216]

حل مسائل کتاب رویکرد تاپ داون کراس راس
[attachment=7215]

شبکه های کامپیوتری - Mohammad-A - 25 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۵ ب.ظ

من یه مشکلی دارم نمیدونم شما هم این مشکل رو دارید یا نه
این راه حل‌ها همخوانی زیادی با سوالات کتاب در ویرایش پنجم ندارند٬ شما سؤالات رو از کجا می‌خوانید؟

شبکه های کامپیوتری - asusx59sr - 25 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۰ ب.ظ

من با خوندن راس تازه دارم میفهمم که تو شبکه و اینترنت چه خبره

شبکه های کامپیوتری - Fardad-A - 25 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ

بدلیل زیاد شدن صفحات و متنوع بودن موضوعات این تاپیک ، تاپیک بسته میشه. لطفا" سوالات و بحثهاتون را در تاپیکهای جداگانه در تالارهای مربوط به درس مطرح فرمایید.