تالار گفتمان مانشت
۳۰۴ هوش، فاجعه معدل - نسخه‌ی قابل چاپ

۳۰۴ هوش، فاجعه معدل - cormen - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۶ ب.ظ

من واقعا چوب معدل خوردم حیف شد دوست داشتم روزانه علم وصنعت برم
اینم کارنامم :
زبان:۰
ریاضی:۵۲
مشترک:۴۱/۳۳
تخصصی نرم:۴
تخصصی هوش:۹
تخصصی معماری:۰
-----------------
رتبه معماری:۲۴۶
رتبه هوش:۳۰۴
رتبه نرم:۳۶۴

رتبه ۳۰۴ هوش فاجعه معدل - _maryam_ - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۵۸ ب.ظ

تبریک میگم
معدلتون چند بوده

رتبه ۳۰۴ هوش فاجعه معدل - cormen - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۲ ب.ظ

آهان یادم رفته بود بنویسم معدلم ۱۳/۵ دانشگاه پیام نور هستش
من اول شهریور ۹۰ اعزام به خدمت سربازی شدم درس خوندن همراه خدمت خیلی سخت بود
خیلی بد میشه وقتی مطمئن باشی زیر ۲۰۰ میاری یه هو بشه ۳۰۴ کاش در طول ۴ سال لیسانس یه خورده درس میخوندم

رتبه ۳۰۴ هوش فاجعه معدل - fatima1537 - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ

البته درصد زبان که ۰ هست هم تاثیر داشته.ودرصد تخصصیها هم کم هست.ولی ریاضی را خیلی خوب زدید.مشترک هم خوبه

رتبه ۳۰۴ هوش فاجعه معدل - navid-p - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ق.ظ

تبریک میگم.
من ریاضی امسال سفید گذاشتم و نخونده بودم.به نظر شما از ریاضیات رو کدوما ببیشتر سرمایه گذاری کنم ارزش داره؟
ودر مورد امار و ریاضی مهندسی اگه اطلاعات قبلی نداشته باشم بازم پارسه کافیه؟

رتبه ۳۰۴ هوش فاجعه معدل - hani89 - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ب.ظ

ما داریم چوب زیاد شدن جمعیت کنکور و میخوریم

رتبه ۳۰۴ هوش فاجعه معدل - memco - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ب.ظ

خدایی خوب شده رتبت.تخصصیت مثل من کمه .زبانت هم که صفره.معدلت هم پایینه.مشترک و ریاضیت جبران کردن.
من ۴۱۲ هوش شدم:
زبان ۳۸/۸
ریاضی ۲۹/۱
مشترک ۳۴/۴
هوش ۸/۳
معدل موثر ۱۵/۵

رتبه ۳۰۴ هوش فاجعه معدل - abraham - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ ب.ظ

خوب شدی خدا رو شکر کن
تبریک میگم،
تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،تبریک میگم،...