تالار گفتمان مانشت
ازمون پارسه ۸۹ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷
قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه امسال - mehr.iman - 20 آبان ۱۳۸۹ ۱۱:۰۳ ب.ظ

من مدار منطقیرو از رو کتاب یوسفی میخونم،در مورد جمع کننده Carry Propagation Adder چیزی توش نگفته،شما تونستید تستای ۶۵ و ۷۰ رو بزنید؟از رو کدوم کتاب میخونین مدارو؟
در ضمن تست ۶۷ (مدار) ۴ نمیشه؟
تستای معماریش خیلی ساده بود حیف که نخونده بودم ولی با این حال ۲ تاشو زدم،اگرچه عمرا تو کنکور سوالی مثه سوال ۷۴ ندن!!( با فرض وجود floating-point ALU در کدامیک از ۴ عمل اصلی سرریز رخ می دهد؟۱)جمع ۲)تفریق ۳)ضرب ۴)تقسیم )
بعضی سوالا خیلی آسونه و بعضی‌ها خیلی سخت بعضیا هم که کپی سالای قبلا. سوالای it و نرم افزارم مثله همه.

قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه امسال - dehghani - 21 آبان ۱۳۸۹ ۱۱:۳۴ ق.ظ

۶۷ همون گزینه ۲ میشه‌: A'B'C'D'+ A'BC'D+AB'CD'+ABCD

RE: قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه امسال - psps1368 - 21 آبان ۱۳۸۹ ۰۳:۲۱ ب.ظ

اگر زحمتی نیست سوالات را آپلود بفرمایید.
ممنون

قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه امسال - saba_1984 - 21 آبان ۱۳۸۹ ۰۷:۵۰ ب.ظ

سوال ۳۸ پایگاه داده هم هر دوش semijoin بود و با کلید تطابق نداره!!!!!!!!!

این پارسه چرا سوال های غلطش رو حذف نمیکنه ؟!!!!!!!

نظرتون در مورد آزمون دوم چیه ؟
کمی دشوار بود یا اینکه من تسلطم رو مباحث کم بود؟

قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه امسال - ساره - ۲۲ آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۴۵ ق.ظ

من هم تو آزمون های پارسه شرکت می کنم وقتی سوالا رو میزنم کاملا مطمئنم که درست دارم میزنم ولی بعدا میبینم غلط هام خیلی زیاده ‌، واسه همین رتبه هام خراب میشه‌، نمی دونم چی کار کنم‌، خیلی دپرس شدم ‌، احساس میکنم درس خوندنم هیچ فایده ای نداره ..

RE: قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه امسال - ailin - 22 آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۴۸ ب.ظ

دانلود سوالات پارسه IT آزمون پارسه -

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من خودم دانلود کردم ... نمی دونم ۲۵ درصد اول هست یا دوم ... اسکن نیست .... عکس هست
تو سایتش نوشته آزمون دوم پارسه .... اما وقتی دانلود می کنی تو پاسخنامه نوشته ۲۵ درصد اول
این سایتش هست‌:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه امسال - parsaNA - 22 آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۰۴ ب.ظ

دوستان‌، رتبه‌ها تون رو بگید .من ۱۳۰ نرم افزار
اینم درصد هام . افتضاحه می دونم‌:
زبان عمومی و تخصصی ۱۱/۱۱
ریاضیات ۳۳/۳۳
دروس تخصصی مشترک ۲۲/۲۲
دروس تخصصی هوش مصنوعی ۸/۳۳ ۱۰/۰۰
دروس تخصصی نرم افزار ۳۰/۰۰

قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه امسال - ف.ش - ۲۲ آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۱۴ ب.ظ

آزمونهای پارسه و البته هر موسسه دیگری جزوه محوره!یعنی اگه جزوه خودشون مثلا معماری رو بخونید خوب میزنید ولی واسه کنکور اون جزوه خیلی بهتون کمکی نمیکنه البته جزوه های مهندس طورانی ،دکتر حقیقت خوب هستند ولی کلا خیلی به جزوه و درصد و رتبه هاش توجه نکنید.البته آزمونها معیار خوبیه واسه اینکه ببینید رو کدوم درس تسلط و روی کدوم درس ضعف دارید ولی چون ممکنه سوالها استاندارد نباشه(خیلی ساده یا خیلی مشکل) یا اصلا غلط باشه اگه خیلی خوب زدید زیادی امیدوار و اگه بد زدین زیادی ناامید نشین.

یه نکته دیگه که همتون میدونید اینه که به ضرایب دروس دقت کنید.هر درسی که ضریبش بیشتره اهمیتش هم بیشتره.

قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه امسال - bahar - 22 آبان ۱۳۸۹ ۰۳:۲۰ ب.ظ

بچه‌ها لطفا اگر زحمتی نیست این مرحله هم برای دانلود بذارید

قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه امسال - saba_1984 - 22 آبان ۱۳۸۹ ۰۳:۲۸ ب.ظ

خیلی دلم میخواد بدونم اون بنده خدایی که زبانش رو ۹۵% زده ایران زندگی میکرده یا نه؟!!!!!!!!!!!!!

RE: قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه امسال - yasemi - 22 آبان ۱۳۸۹ ۰۳:۴۳ ب.ظ

(۲۲ آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۴۸ ب.ظ)ailin نوشته شده توسط:  دانلود سوالات پارسه IT آزمون پارسه -

من خودم دانلود کردم ... نمی دونم ۲۵ درصد اول هست یا دوم ... اسکن نیست .... عکس هست
تو سایتش نوشته آزمون دوم پارسه .... اما وقتی دانلود می کنی تو پاسخنامه نوشته ۲۵ درصد اول
این سایتش هست‌:

سوالات با جوابا یکی نیست سوالات با ۲۵ در صد اول فرق میکنه اما جواب با ۲۵ در صد اول یکی فکر کنم جوابو اشتباهی گذاشتنHuh

قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه امسال - dehghani - 22 آبان ۱۳۸۹ ۰۳:۴۸ ب.ظ

من ایندفه فقط اونایی که مطمئن بودم زدم تعداد غلطام خیلی خیلی کمتر شد اشتباهای ایندفم فقط بخاطر بی دقتی بود .

رتبه نرم‌: ۱۸۱
زبان عمومی و تخصصی ۵/۵۶
ریاضیات ۳۳/۳۳
دروس تخصصی مشترک ۲۶/۶۷
دروس تخصصی هوش مصنوعی ۱۵
دروس تخصصی نرم افزار ۲۳/۳۳

قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه امسال - saeidm - 22 آبان ۱۳۸۹ ۰۶:۲۶ ب.ظ

سلام. اگه میشه آزمون ۲۵ درصد دوم پارسه رشته کامپیوتر را بزارید تو سایت. مرسی

قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه امسال - delta - 22 آبان ۱۳۸۹ ۰۷:۰۵ ب.ظ

سوال ۶۷ مدار منظقی گزینه ۴ درسته و احتمالا تصحیح میشه .

RE: قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه امسال - parsaNA - 22 آبان ۱۳۸۹ ۰۷:۱۳ ب.ظ

(۲۲ آبان ۱۳۸۹ ۰۷:۰۵ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  سوال ۶۷ مدار منظقی گزینه ۴ درسته و احتمالا تصحیح میشه .

کجاش غلطه برادر . این یکی هم که درست بود رو می خواید غلطش کنید ؟! Big Grin