تالار گفتمان مانشت
ازمون پارسه ۸۹ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷
قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه ۸۹ - delta - 14 بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ

سوالات نسبت به قبل خوب بود ولی بازم ایراد داشت در کل آزمونای پارسه امسال جالب نبود

RE: قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه ۸۹ - Masoud05 - 14 بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۴۵ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۳۶ ب.ظ)arshad90 نوشته شده توسط:  منم با مسعود موافقم، سوال ۵۴ هر کاری کنی نمی تونی با این ترتیب که داده درخت جستجوی دودویی بسازی! امتحان کنید...
من با پیشوندی امتحان کردم اصلاً این یه BST نیست.
خجالت آوره‌، باید طراح مدار و معماری بابت طراحی سوال ازش پول بگیرن تا اینکه بهش پول بدن.
۱۰۰۰ تومن به من میدادن برا هر سوال اونوقت آبرو پارسه دیگه نمیرفت. Big Grin

RE: قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه ۸۹ - mehr.iman - 14 بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۴۶ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  سوال ۷۹ هم بنظرم گزینه ۲ صحیح هست (میانگین زمان بازگشت) هر چند که سوال نصفه بود اما معلوم بود چی میخاد.
از کجا معلوم بود؟!
از اونجایی که معمولا سیستم عاملشو همرو عینا از سوالای سال قبل میدن من داشتم فک میکردم این سواله دولتی ۸۸ یا IT دولتی ۸۹!نمیشد حدس زد،حال حل کردنشم نداشتم فک کن اصلا همه سوالای سیستم عاملو مدارو معماری رو درست جواب دادی خب حالا که چی مثلا؟!کافیه یه نگا به تستای مدار منطقی سال ۸۷ بندازین تا متوجه شین چی میگم!Big Grin
من طراح سوالای نظریه و ساختمان دادشو میشناسم،این تستای نظریه و ساختمانش مخصوصا نظریه خیلی به درد بخوره و نکته داره.

RE: قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه ۸۹ - shahryar - 14 بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۴۹ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۳۶ ب.ظ)arshad90 نوشته شده توسط:  منم با مسعود موافقم، سوال ۵۴ هر کاری کنی نمی تونی با این ترتیب که داده درخت جستجوی دودویی بسازی! امتحان کنید...
به نظر منم نمیشد

RE: قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه ۸۹ - Masoud05 - 14 بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۴۹ ب.ظ

حرف سر اینه که درست حل کرده یا نه چون گفته ۱ درسته اما من میگم سوال ۷۹ ،۲ درسته ؟
اگه اشتباه میگم‌، بگین تا اشکالم حل بشه.

قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه ۸۹ - mehr.iman - 14 بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۵۰ ب.ظ

حالا شما فردا میرین؟!

قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه ۸۹ - shahryar - 14 بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۵۳ ب.ظ

درصداتونو بگین.

قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه ۸۹ - mehr.iman - 14 بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۵۵ ب.ظ

سوال ۶۴ مدارشو من B Xnor D درمیارم با اون dont careها،چجوری ۲ میشه؟
میشه یکی لطف کنه یه توضیح مختصر بده؟

RE: قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه ۸۹ - delta - 14 بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۵۵ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۵۰ ب.ظ)mehr.iman نوشته شده توسط:  حالا شما فردا میرین؟!

من که میرم حالا چرا نریم؟

RE: قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه ۸۹ - arshad90 - 14 بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ

[/quote]

منم میرم... سوالای مشترکش هر چند مزخرف بود اما تجربه ثابت کرده تخصصی‌ها یه دست آب شسته تره. تا ببینیم...

RE: قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه ۸۹ - mehr.iman - 14 بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۱۷ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۵۵ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۵۰ ب.ظ)mehr.iman نوشته شده توسط:  حالا شما فردا میرین؟!

هیچی گفتم اگه شما نمیرین منم نرم!Big Grin

RE: قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه ۸۹ - Masoud05 - 14 بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۲۷ ب.ظ

بله میرم چون سوالات طراحی الگوریتمش خوبه

قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه ۸۹ - hsh88 - 14 بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۳۳ ب.ظ

سلام بچه ها
به نظرم امروز فقط داده و نظریه خوب بود-
در مورد ریاضیات هم خوب بود -کاش نظریه‌ی امسالم به این آسونی باشه!
من که فردا نمیرم
اما اشکالاتم
سوال ۶۸ چرا گزینه‌ی ۱صحیح نیست؟به نظرم ربط به این موضوع داره کهv=Cn-1 XoR Cn
اما بازم ربطشو نمیفهمم
سوال ۶۶ گزینه‌ی ۳ صحیح است
سوال ۵۲ و ۴۷ را هم نمیفهمم کسی اگه بلده کال توضیح بده نه در حد پارسه
مرسی موفق باشید

قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه ۸۹ - ف.ش - ۱۸ بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۵۴ ب.ظ

ببخشید چند تا سوال از آزمون ۱۰۰% دوم:
سوال ۴۵ محاسبات عددی چرا توی حل تشریحی نوشته ۴/۷ < 1/2 ؟!؟
سوال ۳۱ طراحی الگوریتم چرا به ترتیب حروف الفبا انتخاب نکرده ؟! یعنی لزومی نداره به ترتیب انتخاب بشه مثلا توی BFS لزومی نداره بعد از d نود f بیاد که از g کوچکتره؟!
سوال ۳۶ ساختمان داده گفته کوچکترین بازه ای که اعداد در آن قرار دارند خوب چرا مرتب کرده کافی بود min و max رو بدست می آورد در O(n ؟!!
سوال ۵۱ ساختمان داده چرا ۲۱ رفته خونه ۲ مگه نباید میرفت خونه ۱ ؟؟!!
سوال ۵۶ ساختمان داده باید تعداد جابه جایی‌ها رو برای هر نود حساب کنیم یا روند خاصی داره؟!؟!

قابل توجه دوستان متقاضی آزمون های پارسه ۸۹ - delta - 19 بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۴۹ ق.ظ

تا چه اندازه به رتبه های کسب شده تو پارسه اعتماد دارید؟ به نظرتون نتیجه ای که تو ازمونا گرفتید با ازمون اصلی یکی خواهد بود؟ کسانی که سال گذشته شرکت کرده بودن چه طور بود نتیجه(ایا بود کسی رتبه خوب تو ازمون گرفته ولی ازمون اصلی را خراب کرده باشه و برعکس؟)
به نظر من که بی تاثیر نبوده هرطور که تو ازمونا عمل کرده باشیم (فرق نمیکنه سوالات چه طور بوده باشه)در ازمون اصلی هم همان طور خواهد کمی بالا پایین