تالار گفتمان مانشت
چطوری میشه یه کتابو از google book یا سایتهای دیگه دانلود کرد؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

چطوری میشه یه کتابو از google book یا سایتهای دیگه دانلود کرد؟ - unique_as14 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ق.ظ

سلام
چطوری میشه یه کتابو از google book یا سایتهای دیگه دانلود کرد؟

من کتاب زیرو میخوام ولی نمی تونم دانلود کنم / لطفا اگه کسی میتونه واسم دانلود کنه / مرسی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

راستی تو سایت
گذاشتم ولی دانلود نمی کنه

RE: چطوری میشه یه کتابو از google book یا سایتهای دیگه دانلود کرد؟ - blackhalo1989 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ب.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ق.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  سلام
راستی تو سایت
چرا دانلود میکنه ولی طول میکشه. من یه کتای گذاشتم ۱۱ روز طول کشید!

RE: چطوری میشه یه کتابو از google book یا سایتهای دیگه دانلود کرد؟ - reyhaneh64 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۳۰ ب.ظ

این لینکو بررسی کنید

قبلا با نرم افزار Google Books downloader تست کردم
جواب میده اما در صورتیکه کرک نباشه روی صفحات مارک شرکت چاپ میشه.
اما کتاب خوانا هست و کارو راه میندازه.

RE: چطوری میشه یه کتابو از google book یا سایتهای دیگه دانلود کرد؟ - unique_as14 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۰۶ ب.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ق.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  سلام
راستی تو سایت
چرا دانلود میکنه ولی طول میکشه. من یه کتای گذاشتم ۱۱ روز طول کشید!

۱ ماه وایسادم ولی حتی یه صفحه هم نگرفته بود

RE: چطوری میشه یه کتابو از google book یا سایتهای دیگه دانلود کرد؟ - unique_as14 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۳۰ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  این لینکو بررسی کنید

قبلا با نرم افزار Google Books downloader تست کردم
جواب میده اما در صورتیکه کرک نباشه روی صفحات مارک شرکت چاپ میشه.
اما کتاب خوانا هست و کارو راه میندازه.

این نرم افزارو نصب کردم ولی اصلاً کتابو پیدا نمی کنه

چطوری میشه یه کتابو از google book یا سایتهای دیگه دانلود کرد؟ - luna - 23 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۴۰ ب.ظ

فکر کنم دلیلش اینه که هیچ نمایشی از کتاب شما نداره! چون روش کلیک می کنم هیچی نمیاد. ولی من قبلا با این نرم افزار کتاب گرفتم درسته.

چطوری میشه یه کتابو از google book یا سایتهای دیگه دانلود کرد؟ - ۳tare - 01 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ب.ظ

سلام
بچه ها میشه نهوه کار با اون نرم افزار رو یکم توضیح بدید؟
ممنون

چطوری میشه یه کتابو از google book یا سایتهای دیگه دانلود کرد؟ - unique_as14 - 17 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۶ ب.ظ

یعنی یه نفر پیدا نمیشه که بتوونه این کتابو پیدا کنه؟

RE: چطوری میشه یه کتابو از google book یا سایتهای دیگه دانلود کرد؟ - reyhaneh64 - 17 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۱۳ ب.ظ

تو پایگاه تربیت مدرس بخش e-book هر دو نویسنده رو زدم اما این کتابو که عنوان کردید نداشت متاسفانه.
اگه کسی پایگاه های دیگه عضوه شاید ازون طریق بشه پیدا کرد.

RE: چطوری میشه یه کتابو از google book یا سایتهای دیگه دانلود کرد؟ - reyhaneh64 - 17 تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ب.ظ

کتاب مورد نظرتون تو لینک زیر قابل دانلوده

اگر هنوز پیداش نکردین سریعتر دانلودش کنید
هر چند وقت یکبار یوزر پسورد میذارن واسه سایت.

RE: چطوری میشه یه کتابو از google book یا سایتهای دیگه دانلود کرد؟ - unique_as14 - 17 تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۲ ب.ظ

(۱۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  کتاب مورد نظرتون تو لینک زیر قابل دانلوده

اگر هنوز پیداش نکردین سریعتر دانلودش کنید
هر چند وقت یکبار یوزر پسورد میذارن واسه سایت.

دانلودش کردم / اون کتابی که میخوام نیست / این برای چندمین باره که کتاب Rabeay رو به اسم Demassa میزارن / جلد کتاب همونه که زده ولی اگه دانلودش کنید میبینید اون نیست
به هر حال ممنون