تالار گفتمان مانشت
نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - maryam_f - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۵۳ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۵۸ ب.ظ)fifii نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۴۰ ب.ظ)maryam_f نوشته شده توسط:  من مجازی تهران قبول شدم . گرایش MIS

البته فعلا منتظر آزادم .
----------
مبارک باشه Heart
کدوم دانشگاه؟

ممنون . البته چیزی نیس که تبریک داشته باشه !

مهر البرز

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - sahar_2000 - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۲ ب.ظ

خسته شدم...کاش مرحله اول آزاد قبول بشم..نمیکشم براتکمیل...امسال بار سومه...هرسال به یه دلیلی یاقبول نشدم یا جای پرت افتادم و نشد برم....ههههههههههییییییییییییییییییییییییییی

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - Manix - 13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۱۸ ب.ظ

صبرتون زیاد باشه!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
جدید ترین خبر از دانشگاه آزاد رو قرار دادم که در مورد آزمون های دانشگاه آزاد هست.
نقل قول: 'ناصر اقبالی' روز دوشنبه [۱۳ شهریور ۹۱]در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا گفت: تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا نتایج آزمون سراسری را تا آخر هفته اعلام کنیم اما زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد هنوز مشخص نشده است.

می بینید که گفته اند نتایج ارشد رو هنوز آماده نکردن و احتمالا ابتدا نتایج آزمون سراسری میاد و سپس کارشناسی ارشد. با این حساب باید به همین ۲۰ شهریور امیدوار بود!

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - arman405 - 13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۲۳ ب.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۱۸ ب.ظ)Manix نوشته شده توسط:  صبرتون زیاد باشه!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
جدید ترین خبر از دانشگاه آزاد رو قرار دادم که در مورد آزمون های دانشگاه آزاد هست.
نقل قول: 'ناصر اقبالی' روز دوشنبه [۱۳ شهریور ۹۱]در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا گفت: تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا نتایج آزمون سراسری را تا آخر هفته اعلام کنیم اما زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد هنوز مشخص نشده است.

می بینید که گفته اند نتایج ارشد رو هنوز آماده نکردن و احتمالا ابتدا نتایج آزمون سراسری میاد و سپس کارشناسی ارشد. با این حساب باید به همین ۲۰ شهریور امیدوار بود!

شانس ما رو میبینی!!!

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - Manix - 13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ب.ظ

دیر و زود داره ، ایشالا سوخت و سوز نداشته باشه Smile

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - happyfeat - 13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۱ ب.ظ

کلا امسال معلوم نیست چه حرکتی میخوان بزنن.اون از آزمون و عوض شدن درس ها و وقت آزمون و ....
این از زمان اعلام نتایج و سوم هم نحوه گزینش برای تکمیل ظرفیت که کلی حرف پشتشه . اشالا که هر چی در پیش هستش خیر باشه برای هممون

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - maryam_f - 14 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ

واقعا امسال چرا اینطوری شده !

پارسال هم وضعیت آزمون عجیب غریب نبود و هم ۱۰ شهریور نتایج اومد

امسال با این وضع نباید حتی اونایی که کنکور رو خوب دادن امیدوار باشن !

فکر کنم شانسی میشه !

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - soli - 14 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ ق.ظ

دوستانی که ساکن تهران هستند- لطفا یه سر برید مرکز آزمون دانشگاه آزاد بپرسین نتایج کی میاد ؟ آخه یکی از دوستام می گفت زنگ زدم مرکز آزمون گفتن تا آخر این هفته میاد - اما من هر چی زنگ می زنم هیچ کس جواب نمی ده

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - somaye.h - 14 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ق.ظ

تورو خدا بچه ها اینقد نا امید نباشیدSad آخه چرا نتایج رو نمیدن کشتن ما رو که

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - behzad2885 - 14 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۵ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ ق.ظ)soli نوشته شده توسط:  دوستانی که ساکن تهران هستند- لطفا یه سر برید مرکز آزمون دانشگاه آزاد بپرسین نتایج کی میاد ؟ آخه یکی از دوستام می گفت زنگ زدم مرکز آزمون گفتن تا آخر این هفته میاد - اما من هر چی زنگ می زنم هیچ کس جواب نمی ده

احتمالاً منظورشون این بوده که نتایج کنکور سراسری دانشگاه آزاد و تا آخر هفته میدن دوست من
امیدواریم ارشد و هم تا آخر هفته بدن و هممون قبول شیم توکل به خدا دعا کنید بچه ها...

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - peyman.rasouli - 14 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۳۶ ب.ظ

اصلاء شیرینی قبولی کنکور به این انتظار کشیدنشه ، وقتی جوابا بیاد و ببینی که قبول شدی تازه میفهمی که سختی این انتظار در مقابل شیرینی قبولی چیزی نیست ، امیدوارم همه بچه هایی که زحمت کشیدند و به این کنکور امید دارند قبول بشند انشاا...

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - sahar_2000 - 14 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۴۲ ب.ظ

شیرینیش یکم دل میزنه!!!!ماکه علوم تحقیقات اهوازیم و نهایتا تا ۲۴تابرمیداره....فقط خدامیدونه جز اون ۲۴ تاهستیم یا نه!!!!!خوش بحال سایر واحدا که حداقل ۴۰ تا میگیرن..

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - taha.maten - 15 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۲۶ ق.ظ

خبر مهم:

در جلسه کنکور ارشد آزاد ۹۱ به هر داوطلب متناسب با رشته انتخابی یک جلد دفترچه سوال با عنوان مجموعه امتحانی مربوطه ارائه شد بنابراین داوطلبان باید با توجه به جدول مندرج بر روی جلد دفترچه به سوالات گرایش مربوط به خود پاسخ میدادند.
در صورتی که فرد به سوالات گرایش‌های دیگر نیز پاسخ داده باشد در زمان تکمیل ظرفیت ارشد آزاد ۹۱ در صورتی که بخواهد برای گرایش‌های دیگر اقدام کند با توجه به سوالات پاسخ داده شده برای وی امتیازاتی در نظر گرفته می شود و این ضریب و نمره ایجاد شده هیچ تاثیری در ضریب و نمره گرایش اصلی آنان ندارد.
بدیهی است برای یک رشته خاص از یک مجموعه امتحانی آن دسته از دروسی که ضرایب آن صفر درج شده در محاسبه نمره کل برای گزینش علمی در آن رشته بی‌تاثیر بوده و داوطلب الزامی به پاسخگویی به آنها نداشته ولی در محاسبه نمره کل داوطلب در سایر رشته‌های متناظر با مجموعه امتحانی موثر خواهد بود.

تکمیل ظرفیت ارشد آزاد ۹۱ : کاهش دفترچه‌ سوالات آزمون کارشناسی ارشد آزاد ۹۱ به این علت صورت گرفت که مرکز آزمون دانشگاه آزاد بتواند در انتخا‌ب‌های تکمیل ظرفیت ارشد آزاد ۹۱ ، دانشجویان را در گرایش‌های مختلف یک رشته[...]

در طوفان زندگی با خدا بودن بهتر از ناخدا بودن است

دوستای عزیز ۱۸ که نتایج رو اعلام کردند خدای همه بیاید نمره هاتون بادرصدا رو اعلام کنید...

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - behzad2885 - 15 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ

نیمه شهریور شد
هیچ خبری از اعلام نتایج ارشد آزاد نیست
منم نمیدونم کی گفته تا ۱۸ میاد
دوست خوبم منبعش و از کجا آوردی؟

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - taha.maten - 15 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ق.ظ

ببخشید بچه ها دیر جواب دادم:
۱دوستی تو علوم تحقیقات دارم از اون پرسیدم........