تالار گفتمان مانشت
نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - peyman.rasouli - 04 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ب.ظ

(۰۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ب.ظ)Manix نوشته شده توسط:  این فایل نتایجی که قرار دادید واقعا درسته؟
چون دو نفر در این لیست وجود دارند(صفحه دوم) که هر دو سهمیه عادی دارند و هردو انتخابشون معماری اراک بود و یکی که نمره اش ۵۰۶۱ بوده در نجف آباد قبول شده ولی دیگری که نمرش ۵۴۴۶ بوده مردود شده. دلیلش چیه؟

عزیزم نمره ۵۴۴۶ نمره آخرین نفر انتخاب اول هستش ، نمره دوستمون که مردود شده ۴۸۷۴ هستش
اونیکه نجف آباد هم قبول شده نمره کلش ۴۵۰۲ هستش Smile

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - arman405 - 04 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۸ ب.ظ

سلام

این رو بچه های سایت زحمت کشیدن پارسال تهیه کردن بر اساس کارنامه های آپلود شده...فکر نکنم مشکلی داشته بشه...

امسال که همه چیز احتمالا عوض میشه به خاطر کمبود وقت...نمیشه زیاد حساب کرد رو این درصدها

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - Manix - 05 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ ق.ظ

(۰۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ب.ظ)peyman.rasouli نوشته شده توسط:  عزیزم نمره ۵۴۴۶ نمره آخرین نفر انتخاب اول هستش ، نمره دوستمون که مردود شده ۴۸۷۴ هستش
حق با شماست عزیزم! ولی باز در کل ماجرا فرق نکرده جواب سوال من نبود،

الآن علتش چی بوده که اون کسی که نمره پایین تر گرفته قبول شده عزیزم؟؟

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - soli - 05 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ ق.ظ

آقای mehdiba3 از کجا می دونید که این هفته میاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه من کل اینترنت رو زیر رو کردم همه جا نوشته بود نیمه دوم شهریور !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اما شما می فرمایید این هفته !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - mehdiba3 - 05 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ ق.ظ

(۰۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ ق.ظ)soli نوشته شده توسط:  آقای mehdiba3 از کجا می دونید که این هفته میاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه من کل اینترنت رو زیر رو کردم همه جا نوشته بود نیمه دوم شهریور !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اما شما می فرمایید این هفته !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پدرم بهم گفت که اخبار گفته!!! اما فکر کنم اخبار برای دولتی گفته

البته پارسال که ۱۰ شهریور نتایج اومد رو سایت .

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - Manix - 05 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ ق.ظ

دکتر سجادی جاغرق در پایان در خصوص اعلام نتایج کارشناسی ارشد گفت:

اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی روزهای اولیه نیمه دوم شهریورماه خواهد بود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - pnuman - 05 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ق.ظ

(۰۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۴۲ ب.ظ)pnuman نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
عیدتون مبارک
----------------------------------------------------
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۴۰
----------------------------------------------------
تقویم اعلام نتایج آزمون‌های دانشگاه آزاد منتشر شد
خبرگزاری آنا: رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری در اواخر شهریور ماه ۹۱ خبر داد.

ناصر اقبالی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا در خصوص اعلام نتایج آزمون‌های دانشگاه آزاد اسلامی در ۳ مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری گفت: نتایج کنکور سراسری دانشگاه آزاد اسلامی امسال نیمه دوم شهریور اعلام خواهد شد.

وی ادامه داد: نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیز نیمه اول شهریور و نتایج نهایی دکتری اواخر شهریور مشخص خواهد شد.

انتهای‌پیام/
-------------------------------------------------
منبع :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بازم سلام دوستان
جدیدترین خبر
تاریخ ۱۳۹۱/۰۶/۰۵ - آفرینش روزنامه سراسری صبح ایران (یکشنبه)
------------------------------------------------
انتشار نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از نیمه دوم شهریور

گروه آزمون و سنجش: نتیجه آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی نیمه دوم شهریور ماه از طریق سایت مرکزی آزمون اعلام می شود.دکتر ناصر اقبالی، رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، افزود:نتیجه آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیمه دوم شهریور ماه اعلام می شود و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مرکز آزمون از نتیجه خود مطلع شوند.وی گفت: البته بعضی از رشته ها از جمله معماری که آزمون تشریحی دارند هنوز در حال انجام هستند اما باقی آزمون ها در حال ظرفیت سازی است و پس از این که مقوله رتبه و نمره بندی همراه با ظرفیت ها محاسبه و اقدام شد برای گزینش آماده می شویم.اقبالی تصریح کرد: نتیجه آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی نیز نیمه شهریور ماه اعلام می شود.
------------------------------------------------

جالب اینجاست بدونید که خبرگزاری آنا و روزنامه آفرینش هر دو از پایگاه های اطلاع رسانی دانشگاه آزاد هستند!

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - fifii - 05 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۰ ب.ظ

این لینک که شما می گید ، ممکنه ۴ شهریور باشه
اما متنش قدیمیه!
سایته دیر این خبرو چاپ کرده
اونم ۳-۴ مااااااااه

بهتره یکم منطقی باشیم
متن خبر زده هنوز در حال قرائته !!!! مگه می شه
خوندن تموم شده !

واقعا متاسفم برای روزنامه آفرینش که این خبر رو امروز چاپ کرده در حالی که در سایت Unp.ir این خبر در تاریخ ۱۶/۵ چاپ شده
خودتون ملاحظه بفرمایید

بچه ها به خودتون استرس وارد نکنید ، این همه صبر کردید ، انشالله میاد جوابها و همه قبولیم

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - peyman.rasouli - 05 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۴۴ ب.ظ

(۰۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ ق.ظ)Manix نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ب.ظ)peyman.rasouli نوشته شده توسط:  عزیزم نمره ۵۴۴۶ نمره آخرین نفر انتخاب اول هستش ، نمره دوستمون که مردود شده ۴۸۷۴ هستش
حق با شماست عزیزم! ولی باز در کل ماجرا فرق نکرده جواب سوال من نبود،

الآن علتش چی بوده که اون کسی که نمره پایین تر گرفته قبول شده عزیزم؟؟

علتش اینه که اون کسی که نمره اش بالاتره کارنامه اش مربوط به جواب مرحله اول بوده و تا ۲۴ نفر پذیرش داره و کسی که قبول شده کارنامه اش مربوط به مرحله تکمیل ظرفیت هستش ، به رتبه آخرین نفر در انتخاب اول توجه کن متوجه میشی

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - soli - 06 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ ب.ظ

نهایتا تا ۲۰ شهریور دیگه قطعا جوابا اومده - ما که این همه صبر کردیم ۱۴ روز دیگه هم صبر می کنیم - واییییییی خدا جون کمکم کن قبول بشم . . . .

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - taha.maten - 06 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ب.ظ

خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییی استرس دارم بچه ها دعام کنید قبول بشم من برام حیاتی...................................

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - fifii - 06 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ب.ظ

اعلام زمان تعطیلی واحدهای اداری و آموزشی دانشگاه آزاد

احتمالا جوابها عقب می افته
حداقل تا ۱۱ ام نمیاد !!!

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - *Najmeh* - 06 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ب.ظ

(۰۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ب.ظ)fifii نوشته شده توسط:  اعلام زمان تعطیلی واحدهای اداری و آموزشی دانشگاه آزاد

احتمالا جوابها عقب می افته
حداقل تا ۱۱ ام نمیاد !!!

قبلا گفته بودن که نیمه دوم شهریور اعلام میشهBig GrinBig GrinBig Grin

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - sara_mo - 06 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۰۳ ب.ظ

من که مطمئنم مرحله اول قبول نمیشم و اینکه نمیدونم مرحله دومش کی اعلام میشه استرسم و بیشتر میکنه!!!

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - alirezakamyar - 07 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ ق.ظ

به نظر دوستان در تکمیل ظرفیت،حق انتخاب چند شهر رو داریم؟؟
۱شهر یا بیشتر؟