تالار گفتمان مانشت
نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - maryam_f - 08 مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۱ ب.ظ

(۰۸ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ق.ظ)soli نوشته شده توسط:  ایشالا قبول بشیم شهریه پیش کش

کاملا موافقم !!

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - somaye68 - 11 مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۷ ب.ظ

(۰۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۱ ب.ظ)maryam_f نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ق.ظ)soli نوشته شده توسط:  ایشالا قبول بشیم شهریه پیش کش

کاملا موافقم !!

Sad(((((((((((((((((((((((( کاش نتیجه ارشد زودتر میومد ،پیر شدمممممممممممممممممممممم

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - maryam_f - 12 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ق.ظ

(۱۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۷ ب.ظ)somaye68 نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۱ ب.ظ)maryam_f نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ق.ظ)soli نوشته شده توسط:  ایشالا قبول بشیم شهریه پیش کش

کاملا موافقم !!

Sad(((((((((((((((((((((((( کاش نتیجه ارشد زودتر میومد ،پیر شدمممممممممممممممممممممم

کوووو تا نتایج ! صبر کن هنوز یکماه مونده !

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - hashyeh - 13 مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۲۵ ب.ظ

من که خوب دادم و کلا راضیم
درصد های احتمالی من :::::

زبان صفر زدم
معماری ۲۰
سیستم ۷۰
مدیریت ۶۵
هوش ۸۰
پایگاه ۸۰
مشترک ۵۰-۶۰

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - Sunshine Off - 13 مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۴ ب.ظ

(۱۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۲۵ ب.ظ)hashyeh نوشته شده توسط:  من که خوب دادم و کلا راضیم

زبان صفر زدم
معماری ۲۰
سیستم ۷۰
مدیریت ۶۵
هوش ۸۰
پایگاه ۸۰
مشترک ۵۰-۶۰
با این درصدها صد در صد قبولی.

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - arixooo - 13 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۳ ب.ظ

سخت نگیرید...بالاخره یه چیزی میشه...اینکه منتظر اومدن جواب ها باشید گذر زمان رو کندتر هم میکنه...یه سرگرمی چیزی پیدا کنید...استخر تو این گرما حال میده...بازی های رایانه ای رو هم ازش غافل نشید...

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - alirezakamyar - 13 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ ب.ظ

کسی ظرفیت دانشگاه های مختلف رو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - maryam_f - 14 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۱ ق.ظ

زبان صفر زدم
معماری ۲۰
سیستم ۷۰
مدیریت ۶۵
هوش ۸۰
پایگاه ۸۰
مشترک ۵۰-۶۰

چطوری درصد گرفتی !؟

سوالا که بیرون نیومده

اگه طبق اطمینانه خودت میگی زیاد اعتماد نداشته باش !

نمیخوام نا امیدت کنما ! فقط بعضیا خیلی مطمئن بودن بعد رتبه اشون اومده شاخ در آوردن !

دانشگاه آزاده دیگه !!!!

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - soli - 14 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۲ ق.ظ

اگه واقعا این درصداتون باشه قطعا قبولین هر جا رو که زده باشین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - peyman.rasouli - 14 مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ ب.ظ

دوستان کنکور آدمو داغون میکنه : Dodgy
۱- تا کنکور میدی
۲- وقتی سر جلسه کنکور هستی
۳- تا وقتی جواب میاد
آدم کلاء استرس داره و اعصابش بهم ریخته است ، البته این در مورد اونایی که بهش اهمیت میدن صادقه ، اونایی که قبولی واسشون خیلی مهمه و دوست ندارن زمان رو از دست بدن تا بشینند دوباره بخونن.
من یکی که اینقدر استرس دارم واسه رسیدن روز اعلام نتایج لحظه شماری میکنم ، خدا کنه همه مانشتی ها قبول بشیم Rolleyes

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - javid_1110 - 15 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ق.ظ

زبان صفر زدم
معماری ۲۰
سیستم ۷۰
مدیریت ۶۵
هوش ۸۰
پایگاه ۸۰
مشترک ۵۰-۶۰
اینا که خیلی عالیه !!!! اگه اینا درست باشه بین ۱ تا ۵ حتما میشی .....
البته تو اون وقت کم همچین درصدایی واقعا تعجب برانگیزه !

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - fifii - 15 مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۵۸ ب.ظ

ان شالله همه قبول می شن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شیوه صدور مدرک فارغ‌التحصیلی واحدهای علوم تحقیقات تغییر کرد

پرتال دانشگاهی به نقل از پژوهشگران دانشجو: رییس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد با اشاره به اخذ مجوز برای۱۵۰۰ رشته‌ بدون مجوز واحدهای علوم و تحقیقات، گفت: روند اعطای مدرک فارغ‌التحصیلی در واحدهای علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد تغییر کرد.

خسرو دانشجو با اشاره به اخذ مجوز مشروط برای رشته‌ها و پردیس‌های علوم و تحقیقات تا مهر ۹۱، اظهار کرد: در حال حاضر همه رشته‌ها برای دو سال مجوز اخذ کرده‌اند ولی زمانی که بنده مسئوولیت را پذیرفتم حدود ۱۵۰۰ رشته محل در علوم و تحقیقات بدون مجوز فعالیت می‌کردند.

وی با بیان اینکه در واحد علوم و تحقیقات تهران میزان رشته‌های بدون مجوز بسیار اندک بود، تصریح کرد: در واقع حدود ۳ تا ۴ رشته در دوره تحصیلات تکمیلی مجوز شورای گسترش وزارت علوم را نداشتند، که به سرعت نسبت به اخذ مجوز دائم آنها چون امکانات فراهم بود اقدام شد، ولی باقی رشته‌ها به صورت مشروط مجوز دریافت کردند.

تعطیلی واحدهای علوم تحقیقات در صورت عدم اخذ مجوز تا مهر۹۲
وی با اشاره به کمک و همکاری واحد علوم و تحقیقات تهران به پردیس‌هایی که به صورت مشروط مجوز دریافت کرده‌اند، خاطرنشان کرد: البته ما هم کمک می‌کنیم تا این پردیس‌ها امکانات را ارتقا دهند و اعضای هیات علمی مورد نیاز را جذب کنند و اگر واحدها و پردیس‌های علوم و تحقیقات شهرستان‌ها نیازهای خود را به ما اعلام کنند ما اطلاع رسانی کرده و دانشجویانی که در حال فارغ التحصیلی هستند را برای آن واحدها جذب می‌کنیم.

رییس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی افزود: این کمک‌ها از سوی ما انجام می‌شود، اما آنها هم باید تلاش کنند تا بتوانند مجوز دائم اخذ کنند و اگر نتوانند مجوز دائم را تا مهر ۹۲ اخذ کنند، با کسی شوخی نداریم و آن پردیس را تعطیل می‌کنیم و اجازه نخواهیم داد دانشجوی جدید پذیرش کنند، اما من خیلی امیدوارم و با توجه به کمک‌هایی که از سوی مسئولین مناطق می‌شود بعید می‌دانم مجوز دائم را اخذ نکنند.

تغییر نحوه صدور مدرک فارغ‌التحصیلی واحدهای علوم تحقیقات
دانشجو در خصوص وضعیت مدارک فارغ‌التحصیلان واحدهای بدون مجوز دانشگاه آزاد، گفت: در گذشته واحدهایی که مجوز نداشتند خود مدرکی نمی‌دادند و مدرکشان را از طریق واحد علوم و تحقیقات تهران اخذ می‌کردند و در مدارک هر دو آنها فقط عنوان «واحد علوم و تحقیقات» درج می‌شد و هیچ تفاوتی بین مدرک فارغ‌التحصیلی دانشجویان واحد علوم تحقیقات تهران و سایر استانها نبود که این موضوع بسیار مورد گلایه دانشجویان بود.

رییس واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد در خاتمه با بیان اینکه این روند منصفانه نبود، گفت: این مشکل نیز مرتفع شده و از این پس مدارک هر واحد علوم تحقیقات با عنوان واحد مربوطه صادر خواهد شد و مدارک پردیس‌های علوم تحقیقات نیز تحت نظر واحدهای جامع همجوار خود مدارک را صادر خواهد کرد.

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - peyman.rasouli - 16 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ق.ظ

دوستان این سوال زبان فکرم رو مشغول کرده ، خودم بین گزینه ۲ و ۴ شک دارم ، ممنون میشم جواب صحیح رو با ذکر منبع و دلیل برام ارسال کنید:

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - maryam_f - 16 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ق.ظ

(۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ق.ظ)peyman.rasouli نوشته شده توسط:  دوستان این سوال زبان فکرم رو مشغول کرده ، خودم بین گزینه ۲ و ۴ شک دارم ، ممنون میشم جواب صحیح رو با ذکر منبع و دلیل برام ارسال کنید:

قبلا هم بچه ها همین سوال رو پرسیدن . صفحه قبل رو ببینید . ۴۷

منبع که براش نداریم !

برداشت من گزینه ۴ هست چون از کلمه Top استفاده شده

طبق اونچیزیکه ما بچه های آی تی توی شبکه خوندیم در بالای یه سازماندهی در اینترنت سرور ها قرار دارن و در انتها

کلاینت ها یا همون یوزر ها .

سرور ها هم که کامپیوترهایی هستند که طبق تقاضای کلاینت ها اطلاعات رو فراهم میکنن

اگه اشتباه میگم دوستان تصحیح کنن . ( زبانم زیاد قوی نیس ! )

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - pnuman - 16 مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۵ ق.ظ

(۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ق.ظ)maryam_f نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ق.ظ)peyman.rasouli نوشته شده توسط:  دوستان این سوال زبان فکرم رو مشغول کرده ، خودم بین گزینه ۲ و ۴ شک دارم ، ممنون میشم جواب صحیح رو با ذکر منبع و دلیل برام ارسال کنید:

قبلا هم بچه ها همین سوال رو پرسیدن . صفحه قبل رو ببینید . ۴۷

منبع که براش نداریم !

برداشت من گزینه ۴ هست چون از کلمه Top استفاده شده

طبق اونچیزیکه ما بچه های آی تی توی شبکه خوندیم در بالای یه سازماندهی در اینترنت سرور ها قرار دارن و در انتها

کلاینت ها یا همون یوزر ها .

سرور ها هم که کامپیوترهایی هستند که طبق تقاضای کلاینت ها اطلاعات رو فراهم میکنن

اگه اشتباه میگم دوستان تصحیح کنن . ( زبانم زیاد قوی نیس ! )

سلام دوستان
با آرزوی قبولی طاعات و عبادات

Internet Organization: Fortunately, the Internet has a straightforward organization. At the top of the organization are the Internet servers, the computers that provide on-demand distribution of information. Each server has on or more home pages. When you navigate to a particular Web site, the first page you will normally view is the home page of site. Information on the Web, which may be graphics, audio, video, animation, and text, is viewed in pages. A Web can contain text plus any or all of these multimedia elements

اگه اشتباه نکنم یکی دو تست دیگه ام دوستان تو صفحات مقدماتی اشتباه پاسخ داده بودند مثل :
An advantage of fiber optic cable, besides speed, is its contribution to data security. It is much more difficult for a computer criminal to intercept a signal sent over fiber optic cable (via a beam of light) than it is over copper wire (an electrical signal). The future of fiber technology is limitless and it continues to evolve at a very rapid pace.
ایشالله که هرچی صلاحمونه همون شه.
ببخشید اگه بد خبر بودم!
هدفم بیرون اومدن دوستان از شک و تردید بود.