تالار گفتمان مانشت
[دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
[دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی - mehrdad66 - 11 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۵۳ ب.ظ

توصیه میکنم به جای خوندن ترجمه کتاب clrs، زبان اصلی رو با فرصت و علاقه بخونید. هر چند ترجمه های خوبی هم داره ولی این کتاب بسیار روان و در قوی شدن زبان تخصصی شما بسیار مفید هست همچنین فهم مطالب بیشتر میشه.

لینک دانلود از picofile.com با فرمت tar.bz2 که با نرم افزار winrar در ویندوز یا file roller در تمام نسخه های لینوکس extra میشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لینک دانلود از ۴shared.com با فرمت zip

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و اما محتویات فایل فوق:
۱- Introduction to Algorithms 3rd.pdf : ویرایش سوم کتاب clrs
۲− پوشه Solutions to exercises and problems : راهنمای حل تمرین و به صورت فصل به فصل
۳− apa.pdf : پیوست الف (حاصل جمع)-ترجمه جعفرنژاد قمی-دانلود شده از سایت علوم رایانه
۴−apb.pdf : پیوست ب (مجموعه ها و غیره)-ترجمه جعفرنژاد قمی-دانلود شده از سایت علوم رایانه
۵−apc.pdf : پیوست پ (شمارش و احتمال)-ترجمه جعفرنژاد قمی-دانلود شده از سایت علوم رایانه
۶−CLRS_comment.pdf : راهنمای خواندن فصل های مورد نیاز clrs - به زبان فارسی و به کوشش ‫۷۸۹۱_‪nasi‬‬
۷− clrscode3e.pdf: Using the clrscode3e Package in LTEX 2

به امید موفقیت تمامی دوستان

دانلود کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی - H-Arshad - 09 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۶ ب.ظ

من هر چی جستجو کردم و تلاش . حل تمرین کامل رو جایی پیدا نکردم.

RE: دانلود کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی - mehrdad66 - 09 خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۰۵ ب.ظ

(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۶ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  من هر چی جستجو کردم و تلاش . حل تمرین کامل رو جایی پیدا نکردم.

فکر نکنم جواب تمرینات وجود داشته باشه

[دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی - *farnaz* - 15 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ ق.ظ

خیلی ممنون از لطفتون خیلی استفاده کردم

[دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی - milad_rahimi - 15 مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۷ ق.ظ

مرررسیییییییی

[دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی - مهربان - ۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۳۱ ب.ظ

سلام
من دانلود کردم اما همه فایل ها باز شد به غیر از خود clrs
چکار باید بکنم؟

RE: [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی - mehrdad66 - 23 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۱۹ ق.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۳۱ ب.ظ)مهربان نوشته شده توسط:  سلام
من دانلود کردم اما همه فایل ها باز شد به غیر از خود clrs
چکار باید بکنم؟

مشکل از فایل نیست
یا سیستم عاملتون مشکل داره و یا ادوب ریدر
با نرم افزار foxit reader امتحان کنید شاید جواب داد

[دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی - asiehmohammadian - 13 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۴ ب.ظ

دوستانی که کتاب CLRS وخریدن ومطالعه کردن
کدوم فصل ها مال ساختمان داده وکدوم فصل ها مال طراحی الگوریتم است؟
ممنون

[دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی - asiehmohammadian - 13 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۰ ب.ظ

اقا تورو خدا یکی جواب بده

RE: [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی - mohammadali1990 - 13 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۰ ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  اقا تورو خدا یکی جواب بده

بچه ها جواب دوست عزیزمونو بدین دیگه

من ک هنو نخوندم

[دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی - ana_12345 - 15 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۴ ب.ظ

الان توی این فایل ها تمرین ها و حلشون فارسی ؟؟
اگه نه ، حل تمرین ها رو اصلا داره توش ؟ حالا حتی انگلیسی .؟؟؟

RE: [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی - ana_12345 - 16 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ ب.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۴ ب.ظ)anahitanamvar نوشته شده توسط:  الان توی این فایل ها تمرین ها و حلشون فارسی ؟؟

بابا یکی جواب ما رم بده بد نیست .

[دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی - mfXpert - 17 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۴ ب.ظ)anahitanamvar نوشته شده توسط:  الان توی این فایل ها تمرین ها و حلشون فارسی ؟؟
میتونید دانلود کنید و خودتون محتویاتش رو ببینید.

RE: [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی - ana_12345 - 22 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ق.ظ

(۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ق.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۴ ب.ظ)anahitanamvar نوشته شده توسط:  الان توی این فایل ها تمرین ها و حلشون فارسی ؟؟

دوست عزیز اینقدر چیز دانلود کردم که بعد دیدم بدرد نمی خوره حالا می خواستم ببینم اگه فایلی هست که فقط تمرین های CLRs رو با جواباش داشته باشه دوستان راهنمایی کنن تا اونو دانلود کنم . در هر صورت مرسی از راهنماییت .Smile اما اگه کسی لینکی از تمرین های CLRs با جواباش داره ممنون میشم بهم بگه .

RE: [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی - mehrdad66 - 24 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۵۱ ق.ظ

(۲۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ق.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  
(17 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ق.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۴ ب.ظ)anahitanamvar نوشته شده توسط:  الان توی این فایل ها تمرین ها و حلشون فارسی ؟؟

دوست عزیز اینقدر چیز دانلود کردم که بعد دیدم بدرد نمی خوره حالا می خواستم ببینم اگه فایلی هست که فقط تمرین های CLRs رو با جواباش داشته باشه دوستان راهنمایی کنن تا اونو دانلود کنم . در هر صورت مرسی از راهنماییت .Smile اما اگه کسی لینکی از تمرین های CLRs با جواباش داره ممنون میشم بهم بگه .

دوست عزیز منم خیلی چیزا دانلود کردم که بدرد نخورده حتی فایل های مختلف از clrs و بخاطر همین بهترین فایل ها و حل تمریناتش رو یکجا جمع آوری کردم تا کسی خواست به clrs دسترسی داشته باشه بهترین فایل ها رو دانلود کنه
و گذشته از اون توضیحات فکر کنم کامل باشن
دوستان هم که کاملا راهنمایی کردن