تالار گفتمان مانشت
سوال از مبحث معماری - نسخه‌ی قابل چاپ

معماری کامپیوتر پیشرفته - لهمشد - ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۰۷ ب.ظ

سلام:
من موضوع می خوام برای سمینار درس معماری کامپیوتر که در واقع با درس محاسبات موازی ارتباط داشته باشه وبتونم توش مقاله مروری پیدا کنم (از سال ۲۰۰۶ به بعد)

معماری کامپیوتر پیشرفته - yalda - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۸ ق.ظ

کسی نمیتونه کمک کنه ؟؟؟؟

معماری کامپیوتر پیشرفته - Bache Mosbat - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۴۸ ب.ظ

خب من خدمت آقای لهمشد تو یاهو یه موضوع دادم . گفتم می تونن رو معماری های هیبریدی gpu/cpu و ارتباط بین اینها کار کنن.

معماری کامپیوتر پیشرفته - انرژی مثبت - ۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۲۲ ب.ظ

اره موضوع GPU موضوع خوبیه. می تونند در مورد ساختارش نحوه برنامه نویسی چالشهای روبرو و ... درش بخث بشه .

معماری کامپیوتر پیشرفته - yalda - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ ب.ظ

مرسی دوستان. من نرم افزاری م.درس معماری پیشرفته دارم. مجبور شدم بردارم
کار کردن روی این موضوع سخته؟ من در حد چند تا مقاله میخوام برای peresantation

RE: معماری کامپیوتر پیشرفته - انرژی مثبت - ۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۹ ب.ظ

(۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ ب.ظ)yalda نوشته شده توسط:  مرسی دوستان. من نرم افزاری م.درس معماری پیشرفته دارم. مجبور شدم بردارم
کار کردن روی این موضوع سخته؟ من در حد چند تا مقاله میخوام برای peresantation
بستگی داره چقدر بخواید پیش برید مثلا خیلی خوب می شه باهاش پروژه تعریف کرد ولی تا اون جایی که من در جریانم می تونید با خوندن چند تا مقاله دستتون بیاد که چیه در واقع کلی بخوایم بگیم از پردازنده کارت گرافیک که واحدهای پردازشی اش نسبت به cpu خلیی بیشتره فقط واسه کار پردازش گرافیک استفاده نشه بلکه برخی جاها مثلا برای محاسبات ماتریسی بشه از این امکان برای افزایش سرعت استفاده بشه. می تونید توضیح بدید که چی شد که سراغ این مساله رفتند بعد ساختارش و مزایاش رو توضیح بدید بعد درمورد برنامه نویسی اش صحبت کنید چون همون سی هست ولی با یه سری تغییرات. در واقع کار رو برنامه نویس انجام میده و برنامه نویسه که مشخص می کنه کی از cpu و کی از gpu استفاده بشه. و در ادامه می تونید بگید کجا جای کار داره مثلا در بخش ارتباط بین اجزا در بخش حافظه ها و....

سوال از مبحث معماری - لهمشد - ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۰۶ ق.ظ

با سلام :
من یه سری اطلاعات درباره الگوریتم های CAD می خوام که بدونم چی هستن و کجاها کاربرد دارن , مسله چیه و.........؟؟ممنون

سوال از مبحث معماری - a.hooshmand - 20 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۳۱ ب.ظ

۱-یک سر به دانشگاه امیرکبیر - دکتر صاحب زمانی بزنید
(می توانید از فیلمهای آموزشی که برای همین درس نیز برای مجازی های امیر کبیر تهیه شده است استفاده کنید)

۲- فیلمهای کلاس این درس و منابع آموزش این درس - دکتر بازرگان از دانشگاه صنعتی اصفهان

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سوال از مبحث معماری - shervinrs - 21 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ب.ظ

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۳۱ ب.ظ)a.hooshmand نوشته شده توسط:  ۲- فیلمهای کلاس این درس و منابع آموزش این درس - دکتر بازرگان از دانشگاه صنعتی اصفهان

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
"اگر پشت سر من، مرا به نام دراکولا یا هیولا یا خرس گریزلی یا� استاد بداخلاق بی جنبه نام ببرید، نمره شما صفر خواهد بودSmile"

شوخی نداره ها!