تالار گفتمان مانشت
بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲
چگونه شبیه سازی کنم؟؟؟؟؟؟ - zahra13.66 - 12 تیر ۱۳۹۲ ۰۵:۵۵ ب.ظ

کسی نظری نداره؟؟

چگونه شبیه سازی کنم؟؟؟؟؟؟ - explorer - 12 تیر ۱۳۹۲ ۰۶:۰۲ ب.ظ

با GPSS کار کن دستور زیادی هم نداره فقط نیار به تحلیل قوی داره که اونم بر می گرده به خودت

چگونه شبیه سازی کنم؟؟؟؟؟؟ - zahra13.66 - 12 تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۶ ب.ظ

ممنون از دوستان که راهنمایی کردن. کسی دیگری نظری نداره؟؟

چگونه شبیه سازی کنم؟؟؟؟؟؟ - zahra13.66 - 13 تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۱۷ ق.ظ

سلام.
دوستان لطف کنید لینک زیر را نگاه کنید یه نرم افزاری برای شبیه سازیه.
به نظرتون من که تجربه ای در زمینه شبیه سازی ندارم کارم خیلی سخته؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و اینکه کسی اشنایی با این داره جزوه ای چیزی.

شبیه سازی با glomosim - mahab - 13 تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۸ ب.ظ

سلام
مدتی است می خواهم شبیه سازی با glomosim را یاد بگیرم
تو ویندوز نصب کردم ولی پروتکل ها را نمیشه تغییر داد
کسی تا حالا تو ویندوز باهاش شبیه سازی کرده یا نه؟

حتما باید تو ابونتو نصب کنمConfusedConfused

شبیه سازها - sun-shine - 13 تیر ۱۳۹۲ ۰۵:۳۲ ب.ظ

سلام
من قصد دارم که شبکه های حسگر بی سیم متحرک را پیاده سازی کنم. شبیه سازی که استادم پیشنهاد کردند netlogo بود که متاسفانه نرم افزار تقریبا جدیده و کم ازش استفاده کردند.
از مطالبی که دوستان قرار داده بودند اینجور متوجه شدم که برای شبیه سازی این شبکه ها، شبیه سازهایی مثل ns2، آمنت و آپنت مناسبه.
با توجه به این که قصد پیاده سازی اتوماتا در این شبکه را دارم بنظرتون کدوم نرم افزار مناسبتره؟
دوستان لطفا کمک کنید :'(

RE: شبیه ساز cloud computing - neda_65_65 - 16 تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ ب.ظ

(۱۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۵۵ ق.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  همونطور که دوست عزیز فرمودن بیشتر از cloudsim استفاده میشه . تو کارگاه رایانش ابری که تو امیر کبیر برگزار شد یکی از مقاله های پذیرفته شده موضوعش : بررسی مدل سازی های شبیه ساز CloudSim و ارزیابی آن بود. خودم کامل نخوندمش ولی لینکشو میزارم شاید مفید باشه واستون .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

واسه دانلودش ، و چیزایی که به دردت بخوره مثل :
Documentation

Examples
Latest CloudSim API
Release Notes
Installing and Running CloudSim (README)
Changelog

میتونی از لینک زیر استفاده کنی. [undefined=undefined]

امیدوارم مفید باشه واست.بازم کمکی بود در خدمتم.

................................................................................​.................
با سلام اگه امکانش هست چند مورد example در ارتباط با الگوریتم زمانبندی سیستم عامل در برنامه cloudsim در صورت وجود یا لینک مربوط به مثال ها رو برام ارسال کنید
با تشکر

بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی - fatemeh85 - 03 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۴۷ ب.ظ

سلام
برای NOC شبیه سازهای زیادی هست که تا اونجایی که من دیدم مهمترینشون NOXIM ,Nirgam ,GPNOCsim هست شنیدم Noxim کاربر پسنده و GPNOCsim براساس جاواس حالا سوالم اینه که اینکه برااساس جاواس تو ویندوز اجرا میشه؟؟؟؟
و کلا بهترین شبیه ساز برای NOC ها چیه؟
و کسی با اینا کار کرده ؟ البته نظر دوستانو راجب Booksim هم خوندم کسی میتونه یه مقایسه ای بین همه اینا بکنه؟

RE: بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی - yasemi - 03 شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۰۳ ب.ظ

(۱۳ تیر ۱۳۹۲ ۰۵:۳۲ ب.ظ)sun-shine نوشته شده توسط:  سلام
من قصد دارم که شبکه های حسگر بی سیم متحرک را پیاده سازی کنم. شبیه سازی که استادم پیشنهاد کردند netlogo بود که متاسفانه نرم افزار تقریبا جدیده و کم ازش استفاده کردند.
از مطالبی که دوستان قرار داده بودند اینجور متوجه شدم که برای شبیه سازی این شبکه ها، شبیه سازهایی مثل ns2، آمنت و آپنت مناسبه.
با توجه به این که قصد پیاده سازی اتوماتا در این شبکه را دارم بنظرتون کدوم نرم افزار مناسبتره؟
دوستان لطفا کمک کنید :'(

دوست عزیز netlogo نرم افزاری برای یادگیریه اما برای مقالات قابل استناد نیست. مواظب باشید

RE: بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی - nasrin.zare - 24 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ

با سلام
آیا کسی به صورت خصوصی شبیه ساز کلود سیمو آموزش میده لطفا به این ایمیل پاسخ بدید با تشکر nasrinzare85@yahoo.com

noxim - gingels - 10 مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ب.ظ

سلام ،
من باید پروژمو سریع تحویل بدم ، همه میگن با noxim پیاده سازی کنم . کسی میتونه راهنماییم کنه؟؟؟ تو فرصت کمی که دارم می تونم . من طراحیم در حد کارای سخت افزاریه مثل طراحی با گیت کسی میشه کمکم کنه؟؟؟خواااااااااااااااااااااااااااهش میکنم

بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی - sf65 - 10 آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۵۱ ب.ظ

یکی میشه در مورد cloudbus توضیح بده؟

بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی - sararad0 - 11 آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۴ ق.ظ

(۱۳ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۱۷ ق.ظ)zahra13.66 نوشته شده توسط:  چگونه این کار را بک
این شبیه ساز تو چه زمینه ای شبیه سازی می کنه ؟

RE: بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی - davood_azizi - 20 آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ب.ظ

سلام و خسته نباشید
این شبیه ساز روی سیستم عامل ویندوز می توان نصب کرد و چگونه باید نصب شود. مرسی

سلام پروژه من درباره شبکه بر روی تراشه است از چه شبیه سازی که ویندوز رو پشتیبانی می کنه میتونم استفاده کنم و بصورت کلی شبیه ساز هایی مثل booksim یا XmulatorVer1.0 یا noxim یا worm_sim.4.1 و غیره چگونه نصب میشوند. اگه کسی راهنما یا جزوه نصب داره لطفا کمکم کنه و دیگر اینکه در حال حاضر چه مطلبی از نگاشت و مسیریابی الان بحث روز هست که بتوانم برای پروپوزالم ارائه دهم . مرسی
davood20azizi@gmail.com

کسی نیست کمکم کنه.

بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی - davood_azizi - 26 آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۳۹ ق.ظ

سلام و خسته نباشید
جناب مدیر لطف می کنید booksim را برای من هم ایمیل بفرمایید. ممنون
davood20azizi@gmail.com