تالار گفتمان مانشت
کمک درباره کتابخانه ملی - نسخه‌ی قابل چاپ

کمک درباره کتابخانه ملی - ۱avaz - 29 فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ق.ظ

سلام
دوستان من با یک مشکل مهمی رو به رو شدم. برای عضویت کتابخانه ملی رفتم میگن که باید مدرک کارشناسی داشته باشی. من هم میخوام امسال برای ارشد بخونم ولی خوب هنوز مشغول به تحصیل کارشناسی هستم.

راهی به نظر شما نمیرسه که بتونم از این محیط استفاده کنم؟ چون کتابخانه های عمومی شهر همشون محل حضور بچه های راهنمایی و دبیرستان شده و محیطهای بسیار بد و شلوغ و ناراحت.

خواهش میکنم اگر راهی به نظرتون میرسه کمک کنید.

RE: کمک درباره کتابخانه ملی - skytower_19 - 06 مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۹ ب.ظ

دوستان من چند تا سوال داشتم. اگر راهنمایی کنین ممنون میشم. میدونم تاپیک قدیمیه ولی کاملا مرتبطه بحث و سوالم درباره کتابخونه ملی هست.

۱/ باید دانشجوی کارشناسی ارشد یا فارغ التحصیل کارشناسی ارشد باشیم برای عضویت؟ یا با مدرک کارشناسی هم میشه ثبت نام کرد؟
۲/ هر سال چه مبلغی برای عضویت باید پرداخت بشه؟ مدت زمان عضویت رو میشه هر سال تمدید کرد؟ حتی بعد از فارغ التحصیلی از ارشد؟
۳/ آیا قفسه بندی ها آزاد هست و هر کتابی رو خواستید میتونید بردارین یا به طور مشخص باید اطلاعات کتاب درخواستی رو مسئولش بدین تا براتون بیاره؟ یعنی اینجوریه که همون اول باید مشخصات کتاب رو بدیم به مسئول اونجا؟ یا اینکه میتونیم خودمون هم تو قفسه ها نگاه کنیم و برداریم؟
۴/ کتاب هارو فقط همونجا میشه خوند یا میشه آورد بیرون تو خونه؟
۵/ اگر بند ۴ منتفی هست، چطور میشه کپی از اسناد و صفحه های مورد نظر گرفت؟
۶/ اگر کتاب ها رو فقط تو همون محیط میشه خوند، چند ساعت حق استفاده از سرویس اونجا رو داریم؟ آیا محدودیتی داره؟
۷/ پس از ثبت نام در هر بخش و موضوعی میشه کتاب دریافت کرد یا فقط بسته به نوع مدرک تحصیلی بخش خاصی رو مجوز میدن؟
۸/ در کل سیستم کتابخونه چطوریه؟ چون من تا به حال کتابخونه ای عضو نبودم و کلا شناختی ندارم.

خیلی ممنونم ازتون.

RE: کمک درباره کتابخانه ملی - skytower_19 - 25 مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۲۶ ب.ظ

SadSadSad

RE: کمک درباره کتابخانه ملی - so@ - 25 مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۵ ب.ظ

(۲۵ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۲۶ ب.ظ)skytower_19 نوشته شده توسط:  SadSadSad

سلام ،این سایت کتابخانه ملی میتونه کمکتون کنه .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.