تالار گفتمان مانشت
دانشگاه صنعتی شریف - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹
RE: دانشگاه صنعتی شریف - Mansoureh - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۲ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ)ic_teta نوشته شده توسط:  سلام
مگه قرار نشد که
نام کابری: ش. داوطلبی
رمز عبور: ش. شناسنامه
باشه؟
پس چرا میگه...
خطای زیر رخ داده است
نام کاربری یا کلمه عبور نادرست است
هم با firefox هم با ie میرمAngry

کسی تونست وارد شه؟؟؟
مثل اینکه اوضاع اینجا از دانشگاه قبلیم هم داغانتره!!!
اقا نیما خوشحال شدی نه؟؟؟Undecided

شما کجا میرید؟!!! این خطایی که برای شما میزنه، برای ما نمیزنه... برای ما میگه داوطلبی با چنین مشخصات وجود ندارد...

برو
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
... شما امتحان کنید، اگه درست شد به ما هم بگید چکار کردید Big Grin
برای کسی درست نشد...؟ Angry

دانشگاه صنعتی شریف - nimaaa - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۹ ب.ظ

فهمیدم بچه‌ها دلیلش چیه . خ آزادی ترافیک فعلا یکمی صبر کنید Big Grin من تو انقلاب گیر کردم .

RE: دانشگاه صنعتی شریف - ic_teta - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۴۰ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۲ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ)ic_teta نوشته شده توسط:  سلام
مگه قرار نشد که
نام کابری: ش. داوطلبی
رمز عبور: ش. شناسنامه
باشه؟
پس چرا میگه...
خطای زیر رخ داده است
نام کاربری یا کلمه عبور نادرست است
هم با firefox هم با ie میرمAngry

کسی تونست وارد شه؟؟؟
مثل اینکه اوضاع اینجا از دانشگاه قبلیم هم داغانتره!!!
اقا نیما خوشحال شدی نه؟؟؟Undecided

شما کجا میرید؟!!! این خطایی که برای شما میزنه، برای ما نمیزنه... برای ما میگه داوطلبی با چنین مشخصات وجود ندارد...

برو
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
... شما امتحان کنید، اگه درست شد به ما هم بگید چکار کردید Big Grin
برای کسی درست نشد...؟ Angry

من میرفتم به edu.sharif.ir
در ضمن لینکی که به من دادی هنوز بالا نیومدAngry!!!داغونتر از داغانBig Grin

RE: دانشگاه صنعتی شریف - Mansoureh - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۴۳ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۹ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  فهمیدم بچه‌ها دلیلش چیه . خ آزادی ترافیک فعلا یکمی صبر کنید Big Grin من تو انقلاب گیر کردم .

وای خدا... آخرش بود... یکم حال عصبیم رو عوض کردی. دست مریزاد...

دانشگاه صنعتی شریف - ic_teta - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۴۴ ب.ظ

نکنه منظورشون از ش. داوطلبی، ش.پرونده باشه
در ضمن تازه صفحه لاگین بالا اومد
الحق که دوستان یه خداقوت طلبشونه

RE: دانشگاه صنعتی شریف - Mansoureh - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۴۵ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۴۰ ب.ظ)ic_teta نوشته شده توسط:  من میرفتم به edu.sharif.ir
در ضمن لینکی که به من دادی هنوز بالا نیومدAngry!!!داغونتر از داغانBig Grin

چه طور... یه مرحله نزدیک‌تر Big Grin

دانشگاه صنعتی شریف - eced - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۴۵ ب.ظ

واسه منم نمیاد , پرونده رو هم زدم .

RE: دانشگاه صنعتی شریف - Mansoureh - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۴۶ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۴۴ ب.ظ)ic_teta نوشته شده توسط:  نکنه منظورشون از ش. داوطلبی، ش.پرونده باشه

من بجای یوزر، هم ش داوطلبی، هم ش ش، هم ش پرونده و هم کد ملی رو امتحان کردم (و همینطور برای پسورد) هیچکدوم جواب نداد...
باور کنید، همه سر کاریم بدجور... پاشیم بریم که موندن فقط وقت تلف کردنه... عصر ببینیم درست میشه یا نه وگرنه همچین سایتو هک میکنیم که نفهمه از کجا خورده Big Grin

کاش هک بلد بودم، جداً حالشونو میگرفتم... Dodgy

دانشگاه صنعتی شریف - nimaaa - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۵۲ ب.ظ

بچه‌ها اینا فکر کنم همین یک ساعت پیش شروع کردند اصلا پایگاه داده ای نساختند که اطلاعات ما توش باشه . فعلا سر کاریم !

دانشگاه صنعتی شریف - shahryar - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۵۵ ب.ظ

اینا لینکو گذاشتن و گفتن گوگولی‌ها فعلا با این بازی کنید تا بعد Big Grin

RE: دانشگاه صنعتی شریف - انرژی مثبت - ۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۰۰ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۴۴ ب.ظ)ic_teta نوشته شده توسط:  نکنه منظورشون از ش. داوطلبی، ش.پرونده باشه

زیاد حرص نخورید... همیشه ثبت نام مشکلات خاص خودشو داره. تازه این که اولین ساله که ثبت نام غیرحضوری شده دیگه بدتر.ان شالله که تو انتخاب واحد واستون مشکلی پیش نیادTongue
خوب فکر کنم بد نباشه با دانشگاه تماس بگیرید یه سوال کنید البته اگه کسی جواب بده !!!

RE: دانشگاه صنعتی شریف - Mansoureh - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۱۷ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۰۰ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  خوب فکر کنم بد نباشه با دانشگاه تماس بگیرید یه سوال کنید البته اگه کسی جواب بده !!!
یکی از دوست های من با ۶۶۱۶۱ تماس گرفته، پاسخگو نیستند... فکر کنم باید با مدیر سایت تماس بگیریم.
اگر به web@sharif.ir ایمیل بدیم، جواب میدن... البته قبلاً!!!!... شاید الآن زیادی سرشون شلوغ شده باشه.

RE: دانشگاه صنعتی شریف - انرژی مثبت - ۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۲۶ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۱۸ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۰۰ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  زیاد حرص نخورید... همیشه ثبت نام مشکلات خاص خودشو داره. تازه این که اولین ساله که ثبت نام غیرحضوری شده دیگه بدتر.ان شالله که تو انتخاب واحد واستون مشکلی پیش نیادTongue

آخ آخ نگید که من از این انتخاب واحد نوستالژی دارم . معدلم چون شوت بود همیشه گروه آخر انتخاب واحد می کردم که دیگه هیچ واحدی نمی موند یا استادای بد نمره می موندند Sad

والا واسه ما که ساعت انتخاب واحدمون رندوم بود و الانم هست نمی دونم امسال هم همین طوره یا نه که در این صورت به معدل ربطی نداره .البته ظرفیت کلاسا برای ورودی های جدید فکر کنم خوب باشه.
(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۱۷ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۰۰ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  خوب فکر کنم بد نباشه با دانشگاه تماس بگیرید یه سوال کنید البته اگه کسی جواب بده !!!
یکی از دوست های من با ۶۶۱۶۱ تماس گرفته، پاسخگو نیستند... فکر کنم باید با مدیر سایت تماس بگیریم.
اگر به web@sharif.ir ایمیل بدیم، جواب میدن... البته قبلاً!!!!... شاید الآن زیادی سرشون شلوغ شده باشه.

ایمیل رو که فکر نکنم زیاد بشه بهش اعتماد کرد... حالا منتظر بمونید شاید درست شه...

RE: دانشگاه صنعتی شریف - Mansoureh - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۰ ب.ظ

بابا این دیگه چیه؟!!!

دیگه حتی نمیزنه داوطلبی با چنین مشخصات وجود ندارد... برمیگرده سر صفحه‌ی اول!!!!

تنها مزیتی که این مسخره بازی سایت شریف داشت این بود که کدملیم حفظم شد Big Grin

RE: دانشگاه صنعتی شریف - انرژی مثبت - ۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۴۳ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۶ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  انرژی مثبت منظورم کارشناسی بودا آخه ارشد که با کارشناسی یه دنیا فرق فکله . یه دانشکده بیشتر نیست دیگه .

اره فقط یه دانشکده است ولی ما تو کارشناسی واسه همه دانشجویان یه ورودی سر یه ساعت سایت واسه ثبت نام باز می شد ولی این جا رندومه خوب هر کی ثبت نامش تو ساعت های اول صبح باشه نسبت به عصر هر واحدی رو که بخواد می تونه برداره. البته همون طور که گفتم اگه ظرفیت کلاس خوب باشه جای نگرانی نیست.