تالار گفتمان مانشت
بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند-شروع برنامه ریزی - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - danialfx - 20 بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۴۷ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۰۷ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  فکر کنم شمالی‌ها از همه خسیس ترن نه؟Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Big Grin
شاید
این رو دیگه دوستان باید نظر بدن. Smile
ولی دیگه هر چی هم که خسیس باشیم مطمئنا به شیرازیا نمیرسیم. Big GrinBig Grin

راستی. من ساختمان داده رو هم با کتاب سیمورلیپ شوتز شروع کردم و الان فصل دومم.
انشالله با این کتاب ببینم موضوع از چه قراره بعد میرم سراغ clrs .

RE: بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - mosaferkuchulu - 20 بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۴۲ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۴۷ ب.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۰۷ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  فکر کنم شمالی‌ها از همه خسیس ترن نه؟Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Big Grin
شاید
این رو دیگه دوستان باید نظر بدن. Smile
ولی دیگه هر چی هم که خسیس باشیم مطمئنا به شیرازیا نمیرسیم. Big GrinBig Grin

راستی. من ساختمان داده رو هم با کتاب سیمورلیپ شوتز شروع کردم و الان فصل دومم.
انشالله با این کتاب ببینم موضوع از چه قراره بعد میرم سراغ clrs .

والا شیرازی‌ها از قدیم به دست و دلبازی و مهمون نوازی معروفن!!!!Big GrinBig Grin
کسی بهشون نمی گه خسیس!!!Big GrinBig Grin

موفق باشی!

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - danialfx - 20 بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۵۷ ب.ظ

خب. امروز نمایشگاه کتاب ساری بودیم .
انتشارات فاطمی هم غرفه داشت و کتاب گسسته ۴ جلدی گریمالدی رو داشت.
الان که بحث خسیس بازی هم داغه Big Grin نمایشگاه کتاب ۴۰ درصد تخفیف داره و کتاب گریمالدی که هر جلدش ۶۰۰۰ تومان هست و میشه ۲۴۰۰۰ تومان رو میشه با ۱۴۵۰۰ تومان خرید Big Grin
پس اگه قراره این کتاب رو بخرم بهترین فرصته که همین الان بخرم.
حالا اگه واقعا نیازه لطفا افرادی که کنکور ارشد دادن بیان بگن که این کتاب رو بخرم.
من خودم چون در حین تحصیل گسسته رو با کتاب بهروز قلی زاده و پوران پژوهش خوندم.
تصمیم داشتم دیگه برای ارشد که ۲ سال دیگه هم هست همین ۲ تا کتاب رو بخونم و تمرین کنم.
حالا به نظرتون گریمالدی ۴ جلدی رو بخرم یا با همین ۲ تا کتاب هم میشه موفق بود؟؟؟؟
دکتر تنهایی شما هم لطفا نظر بدین.
(۲۰ بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۴۲ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  والا شیرازی‌ها از قدیم به دست و دلبازی و مهمون نوازی معروفن!!!!Big GrinBig Grin

با این جمله منم موافقم صد در صد
۲ بار که شیراز اومدم. واقعا شیرازیا خیلی مهمون نواز هستن.

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - mahdi20 - 20 بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۴۰ ب.ظ

شیراز با ترشی بندری

RE: بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - mosaferkuchulu - 21 بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۳۳ ق.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۴۰ ب.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  شیراز با ترشی بندری

این دوتا چه ربطی به هم دارن؟

شما که زیاد طول نمی کشه بیاین مهمون نوازی شیرازی‌ها رو ببینید.البته قول نمی دم نیروی انتظامی جهرم هم مهمون نواز باشه!!
البته ممکنه با بشین پاشو ازتون پذیرایی کنن!!Big GrinTongue
(۲۰ بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۵۷ ب.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  حالا به نظرتون گریمالدی ۴ جلدی رو بخرم یا با همین ۲ تا کتاب هم میشه موفق بود؟؟؟
نظر منو که می دونین!! بخرین بخونین بهتره!شما که کلی وقت دارین!
(۲۰ بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۵۷ ب.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  حالا به نظرتون گریمالدی ۴ جلدی رو بخرم یا با همین ۲ تا کتاب هم میشه موفق بود؟؟؟
نظر منو که می دونین!! بخرین بخونین بهتره!شما که کلی وقت دارین!

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - ۱۲۳۴۵۶۷۸۹ - ۲۱ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۴۴ ب.ظ

سلام. ارشد ۹۱ همه میریم هرجا دلمون بخواد. فقط یادمون باشه که اگه گسسته یاد بگیریم با سرعت خیلی بهتری بقیه درسا رو هم یاد میگیریم.......

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - mosaferkuchulu - 21 بهمن ۱۳۸۹ ۰۷:۱۶ ب.ظ

منم موافقم .
راستی نمی دونین arshad91 کجاست؟مثلا قرار بود سال سومی‌ها با هم شروع به درس خوندن کنن!!اما انگار کسی نیست!!من که دیگه از این هفته شروع می کنم حتی اگر کسی نیاد.Sad

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - arshad91 - 22 بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۱۲ ق.ظ

سلام ۱۲۳۴//کجا ممیریم متوجهنشدم.؟.هستم رفقا هستم من ازادم..از این هفته دیگه شنبه خوبه

RE: بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - mosaferkuchulu - 22 بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۱۸ ق.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۱۲ ق.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  سلام ۱۲۳۴//کجا ممیریم متوجهنشدم.؟.هستم رفقا هستم من ازادم..از این هفته دیگه شنبه خوبه

به به !چه عجب!!
از شنبه شروع کنیم دیگه بچه‌ها !دیر می شه!
من می گم از هر درس تا یه جایی و مشخص کنیم که تا آخر هفته بخونیم!اخر هفته هم بیایم اینجا اگر مشکلی داریم به بحث بذاریم.
نظرتون چیه؟

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - arshad91 - 22 بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۲۳ ق.ظ

چرا پیام من یه جا ثبت نمیشه یه جا دوتایی ثبت میشه پارتی بازیه..اینجوریه دیگه
اره خوبه...من از پایگاه میگم فصل نرمال..بقیه شما بگو
تا قبل ۷ صبح فردا بقیه اش مشخص می کنم..حالا یا شما کمک کن

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - mosaferkuchulu - 22 بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۲۸ ق.ظ

خوب گسسته گریمالدی فصل ۱
نرم می خواین شروع کنین؟
شبکه !!کلا نمی دونمBig Grin
۵۰۴ من ۱-۲ رو خوندم
الگوریتم از پیچیدگی زمانی

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - arshad91 - 22 بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۳۰ ق.ظ

الگوریتم من که کلاسم شروع نشده.....فصل ۱ عنوانش چیه؟...باشه ۵۰۴ درس ۳//
پیچیدگی زمانه یه ذره سخته..
من ویس ۱ یوسفی گوش دادم گفت این فصل‌ها مهم ترند شماشر روابط بازگشتی گرف..برای من بازگشتی سخته
من ویس ۱ یوسفی گوش دادم گفت این فصل‌ها مهم ترند شماشر روابط بازگشتی گرف..برای من بازگشتی سخته

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - mosaferkuchulu - 22 بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۳۴ ق.ظ

من این ترم الگوریتم دارم.استادمون با پیچیدگی زمانی شروع کرده!می خواین بذاریم الگوریتم و هر کی با کلاسش پیش بره؟

نرم افزار و هم به نظرم با فصل اول کتاب پرسمن شروع کنیم!!

شبکه چی؟
تنن بام بخونیم یا گارسیا؟نظرتون چیه با صدای دکتر طریقت شروع کنیم؟

با گسسته هم موافق بودین؟

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - arshad91 - 22 بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۳۶ ق.ظ

ممن زمان به چند بخش تقسیم میکنم...از الان ۲۲یا ۲۳ بهمن تا هفته قبل عید..یک هفته عید...۱تا ۳ فروردین...۳ تا ۱۳ فروردین...۱۳ فروردین تا اول خرداد.....۶ تیر تا ۱ مرداد....۷ شهریور تا ۱۴ مهر

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - ف.ش - ۲۲ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۳۸ ق.ظ

مسافر جون دکتر حقیقت درسته نه طریقت !

البته ببخشید منه پشت کنکوری هی میپرسم وسط حرفتونا!