تالار گفتمان مانشت
بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند-شروع برنامه ریزی - نسخه‌ی قابل چاپ

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - ملیکا - ۳۱ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۷ ق.ظ

اگه شاگرد اول بشی ،فقط تو دانشگاه خودتون و در همون گرایش هایی که در دانشگاهتون ارائه میده میتونید در مقطع ارشد ادامه بدید ..

RE: بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - ارمان - ۳۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۵:۳۸ ب.ظ

(۳۱ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۷ ق.ظ)ملیکا نوشته شده توسط:  اگه شاگرد اول بشی ،فقط تو دانشگاه خودتون و در همون گرایش هایی که در دانشگاهتون ارائه میده میتونید در مقطع ارشد ادامه بدید ..

نه اصلآ این طور نیست
تو دانشگاه خودت هم میتونی
ولی اگر ۸۵% نمره اخرین فرد قبولی در دانشگاه مورد نظرتو بیاری میتونی در آن دانشگاه پذیرفته شوی

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - arshad91 - 16 مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۰ ب.ظ

سلام ما برگشتیم..راستش اولش خیلی امیدوار بودیم اما با توجه به تعداد واحدهای ترم بعد و پروژه امید کمی مونده..کسی میتونه یه برنامه پیشنهادی بده و کمک کنه تشکر

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - arshad91 - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۷ ق.ظ

بچه های سال سوم که شدیم چهارمی نیستید؟

RE: بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - HosseinSHN - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۳۱ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۷ ق.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  بچه های سال سوم که شدیم چهارمی نیستید؟

چرا هستیم: دی

میشه به این لینک بری و کمکم کنی؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - arshad91 - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۷ ب.ظ

سوال من ۵ روز کلاس دارم شهرستانم هستم ..پروژه هم دارم..راستش اصلا نمیدونم چطور باید بخونم ............!!!!!!!!!شما چطور برنامه ریزی کردی؟

RE: بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - HosseinSHN - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۴۱ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۷ ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  سوال من ۵ روز کلاس دارم شهرستانم هستم ..پروژه هم دارم..راستش اصلا نمیدونم چطور باید بخونم ............!!!!!!!!!شما چطور برنامه ریزی کردی؟

راستشو بخوای الان واقعا نظم خاصی نداره...چندتا درس رو شروع کردم مثل ساختمان...شبکه...سیستم عامل
و با یکم اولویت کمتر
گسسته...پایگاه...مدیریت و تا حدی هم مهندسی نرم ولی نه خیلی زیاد
واسه زبان هم شاید با شروع مهر کلاس تافل برک چون نیم نگاهی هم به خارج دارم: دی
روزانه هم متغیر بین ۳ تا ۵ ساعت بیشتر نمی خونم
آزمون هم جایی نمیرم اما آزمونا سال قبل پارسه رو می گیرم و خودم می زنم.

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - arshad91 - 13 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۴ ق.ظ

خلاصه برداری چطور؟

RE: بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - HosseinSHN - 13 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۳ ب.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۴ ق.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  خلاصه برداری چطور؟

هنوز نه بیشتر واسه فرمول‌ها نیاز میشه که اونم خود کتابها جمع و جور یه جا دارن اما مطالب خوندنی خب چرا باید انجام بدم

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - Godly - 17 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۳۹ ب.ظ

سلام به دوستان مانشتی
من سال سه ریاضی هستم سال دیگه کنکور ارشد!!
به مباحث کامپیوتر و ریاضی علاقه دارم هیچ درسی از کامپیوتر هم به طور جدی نخوندم؛به نظرتون میتونم تا سال دیگه خودمو واسه ارشد کامپیوتر آماده کنم؟(خودخوان)
ترم هفت هم دوازده واحد برنامه ریزی کردم بگیرم.
با تشکر

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - arshad91 - 18 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۰۲ ق.ظ

یکی از دوستان مانشت موج ظاهرا اینکارو کرده از ایشون کمک بخواهید

RE: بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - Fardad-A - 18 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۲۱ ق.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۳۹ ب.ظ)Godly نوشته شده توسط:  سلام به دوستان مانشتی
من سال سه ریاضی هستم سال دیگه کنکور ارشد!!
به مباحث کامپیوتر و ریاضی علاقه دارم هیچ درسی از کامپیوتر هم به طور جدی نخوندم؛به نظرتون میتونم تا سال دیگه خودمو واسه ارشد کامپیوتر آماده کنم؟(خودخوان)
ترم هفت هم دوازده واحد برنامه ریزی کردم بگیرم.
با تشکر
من هم معتقدم امکانپذیره. برای علوم کامپیوتر کارتون راحت‌تر هست و بهتره روی اون تمرکز کنید که معلومات ریاضی تون بتونه بهتون کمک کنه. از کمکهای بچه های مانشت هم غافل نباشید.