تالار گفتمان مانشت
بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند-شروع برنامه ریزی - نسخه‌ی قابل چاپ

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - ف.ش - ۲۲ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۵۲ ق.ظ

واسه چی تحویل نگیرم!!
مانشت خونه دومه منه!! (خونه مجازی)

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - arshad91 - 22 بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۵۲ ق.ظ

اره بزن بریم
اره بزن بریم..پس تا فردا

RE: بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - mosaferkuchulu - 22 بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۵۳ ق.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۵۰ ق.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  من کتاب پیا نور دارم واسه گراف درخت عالی بود..میخوای از اون فصل ‌ها شروع کنیم که راحت تره

گسسته ؟از اول شروع کنیم به نظرم راحت تره ها!آخه فصل یک شمارش هست که هم قشنگه هم زیاد سخت نیست!
(۲۲ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۵۲ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  واسه چی تحویل نگیرم!!
مانشت خونه دومه منه!! (خونه مجازی)

ممنون افاق جون!!
ما برای شما حتما دعا می کنیم شما هم به ما کمک کنین!!
مرسی

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - arshad91 - 22 بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۵۴ ق.ظ

واسه من سخته ..چه کنیم..میخوای تو از شکارش شروع کن من از درخت...بعد اموزش میدیم

RE: بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - mosaferkuchulu - 22 بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۵۴ ق.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۵۲ ق.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  اره بزن بریم
اره بزن بریم..پس تا فردا

تا فردا...

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - arshad91 - 22 بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۵۵ ق.ظ

باشه از شمارش

RE: بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - mosaferkuchulu - 22 بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۵۵ ق.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۵۴ ق.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  واسه من سخته ..چه کنیم..میخوای تو از شکارش شروع کن من از درخت...بعد اموزش میدیم

نه.مشکلی نیست.از درخت شرع می کنیم.اما من در حال حاضر تنها منبعم گریمالدی هست و پوران پژوهش!
(۲۲ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۵۵ ق.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  باشه از شمارش

حالا بالاخره از کدوم؟Big GrinBig Grin

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - arshad91 - 22 بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ

همون شمارش

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - mosaferkuchulu - 22 بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۰۱ ق.ظ

باشه پس از شمارش!واسه این هفته گسسته شمارش!من از گریمالدی و پوران می خونم.
پس فردا در مورد نرم و شبکه هم صحبت می کنیم! تا فردا...

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - arshad91 - 22 بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۰۲ ق.ظ

قبول میشید افاق خانم هر چی خیره...شما همیشه به همه کمک کردید..مطمئن باشید جای دوری نرفته...

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - ف.ش - ۲۲ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۰۵ ق.ظ

راستش خودم هم امیدم به دعای شماست ..

سر آزمون یادم رفته بود که زبانهای بازگشتی نسبت به چی بسته نیست! بعد یادم اومد وقتی داشتم به سوال یکی از دوستان جواب میدادم گفتم که زبانهای بازگشتی نسبت به همه اون موارد بسته است و درست زدم!

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - arshad91 - 22 بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۰۹ ق.ظ

از هر دست بدید از همون دستم میگیرید..چه حس خوبی داره وقتی دارید از اون دسته میگیرید....

باشه مسافر کوچولو...

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - arshad91 - 22 بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۱۸ ب.ظ

salam
ghabl az normal bayad vabastegi tabe bekhinim..mohandesimmm digeeeeeee!!!

man ketabe arshad sepahan negah kardam sale 88 se ta az vabastegi tabee omade..1 done normal..kolan be nazaram jaleb bod albate man asle dars az moghasemi ghablan khonde bodam ama masalan baraye kelid kandidye ravesh jaleb gofte bod..amare test 89 nadasht...ostad salageghe ham baraye narm koli manba morafi kard..ye jake nemishe hamaro khond!!!
man hanuz donbale on ketabe astan ghods ke virayesh 4 be bade.....shabake ham hanuz forsat nakrdam garsiya negah konam..kolan ama bacheha age tavajoh karde bashi..harchi mikhonan baz to zdane testha moshkel daran masaln soalhaye 89 negah kon...ama yeki az bacheha migoft tekrary zeyad dare..dar kol aslan tenen man tosiye nemikonam....ketabe parse dary?..man ye dosne to internet bod ghadimiye ra daram ..nemidunam mishe bedune jozve faghat az sedaye ostad haghighat shoro kard?..in tterm shabake 1 dary?..baraye shpmaresham hanuz forsat nakardam ...ketaba ro barasi konam..age u bararasi kardi natayejeto begu...jozve gosaate seyed javadi u dari.?..va sakhteman torani?..man gosaste ra daram..ama torani vase sakhteman nadaram ke hame kheili toseye mikonan..vase sakhtemanam az howoritz ke man vase uni mikhondam..ye jori bod bazi jaha ro az nayhof khondam ..nemidunammaa..be savade man bazi jaha ro kheili khob tozih nadade bod...pichidegi zamani be nazaret chetore asone?

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - mosaferkuchulu - 22 بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۰۱ ب.ظ

سلام
اره باید وابستگی تابعی و بخونیم!چه خاطره‌ی بدی ازش دارم.Sad
خوب باید نرم افزار و چی کار کنیم؟ من این کتاب رو که خریدم یعنی اصلا به درد نمی خوره؟ Sad
من این ترم شبکه ۲ دارم.شبکه یک و ترم پیش پاس کردم.من کتاب گارسیا رو ندیدم اما از یکی از دوستام که امسال کنکور داره پرسیدم گفت که شبکه یه سری از فصل‌ها رو از تنن بام خونده یه سری هاشو هم از استالینگز خونده!
ما کتابی که استاد خودمون ترم قبل معرفی کرد هیچ کدوم نبود.اسمشو هم نمی دونم چی بود!!!Big Grin
من هم پارسه اون قدیمی و دارم!اگر کتاب گارسیا رو داری یه نگاه سریع بهش بنداز ببین چطوریه.من ندارمش.فردا می رم ببینم کتابخونه‌ی دانشگاهمون داره یا نه؟
من گسسته به نظرم فصل شمارش گریمالدی خوب بود!
صدای گسسته رو ندارم اما توی سایت یادمانه دیدم.می تونم دانلود کنم اما صدای طورانی و ندارم!
من اصلا واسه ساختمان داده هیچ ایده ای ندارم!به نظرم جزوه‌ی استاد خودم خوب میاد هر چند بعضی از سر فصل‌ها رو بهمون نگفته!فقط یه کتاب تست به نظرم واسم کافی باشه!البته شایدم اشتباه می کنم و کافی نیست!!
اما اگر طورانی و پیدا کنم خوب اونو هم گوش می کنم !
نمی دونم پیچیدگی زمانی و استاد تازه شروع کرده!!فکر نمی کنم آسون باشه!!

خوب حالا شبکه و نرم و چی کار کنیم؟
شما شبکه یک و پاس کردی؟

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - arshad91 - 22 بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ

طورانی تو سایت یادمانه هست..جزوه اش نیست