تالار گفتمان مانشت
عدم دسترسی به مقالات ieee expleror - درخواست کمک - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
عدم دسترسی به مقالات ieee expleror - درخواست کمک - mosenabdoli - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ ب.ظ

سلام.
از یکی دوستانی که به دیتابیس ieee دسترسی دارن می خواستم خواهش کنم این مقاله رو برام دانلود کنه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خیلی ممنون.

RE: عدم دسترسی به مقالات ieee expleror - درخواست کمک - parsaNA - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۶ ب.ظ

خدمت شما

عدم دسترسی به مقالات ieee expleror - درخواست کمک - admin - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ

(۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ ب.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  از یکی دوستانی که به دیتابیس ieee دسترسی دارن می خواستم خواهش کنم این مقاله رو برام دانلود کنه.
شریف دسترسی داره. چطوری نتونستید بگیرید؟

RE: عدم دسترسی به مقالات ieee expleror - درخواست کمک - mosenabdoli - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ

(۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۶ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  خدمت شما

لطف کردی پارسانا جان.

عدم دسترسی به مقالات ieee expleror - درخواست کمک - parsaNA - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ ب.ظ

قابل شما رو نداشت Smile

عدم دسترسی به مقالات ieee expleror - درخواست کمک - mosenabdoli - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۱۱ ب.ظ

(۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(28 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ ب.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  از یکی دوستانی که به دیتابیس ieee دسترسی دارن می خواستم خواهش کنم این مقاله رو برام دانلود کنه.
شریف دسترسی داره. چطوری نتونستید بگیرید؟
به دانشجوها اکانت نمی دن... فقط از دانشگاه می تونیم متن کامل رو بگیریم...
مگر اینکه راه دیگه ای داشته باشه که من نمی دونم.

عدم دسترسی به مقالات ieee expleror - درخواست کمک - admin - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۲۰ ب.ظ

اکانت نمی‌دن اما می‌تونید یه remote و یا یه VPN از دانشگاه ایجاد کنید و دسترسی داشته باشید.

RE: عدم دسترسی به مقالات ieee expleror - درخواست کمک - mosenabdoli - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ ب.ظ

(۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۲۰ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  اکانت نمی‌دن اما می‌تونید یه remote و یا یه VPN از دانشگاه ایجاد کنید و دسترسی داشته باشید.

واقعا؟! چه خوب!
حتما پی شو می گیرم ... مرسی بابت راهنمایی کلیدیتون!

RE: عدم دسترسی به مقالات ieee expleror - درخواست کمک - parsaNA - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۳۵ ب.ظ

(۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۲۰ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  اکانت نمی‌دن اما می‌تونید یه remote و یا یه VPN از دانشگاه ایجاد کنید و دسترسی داشته باشید.

ما هم همین کارو کردیم Big Grin

RE: عدم دسترسی به مقالات ieee expleror - درخواست کمک - blackhalo1989 - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۴۰ ب.ظ

تو کتابخانه مرکزی نوشته برای اعضای هیئت علمی و دانشجویان دکترا. مطمئنید برای ارشد هم هست؟ اگه هست چطوریه؟

عدم دسترسی به مقالات ieee expleror - درخواست کمک - admin - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۲۸ ب.ظ

remote رو که می‌تونید به کامپیوترتون توی دانشگاه بزنید.

RE: عدم دسترسی به مقالات ieee expleror - درخواست کمک - blackhalo1989 - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ

(۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۲۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  remote رو که می‌تونید به کامپیوترتون توی دانشگاه بزنید.
remote چیه دیگه؟Big Grin

عدم دسترسی به مقالات ieee expleror - درخواست کمک - luna - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۰۳ ب.ظ

یه remote connection از کامپیوترتون تو خونه به کامپیوترتون تو دانشگاه می زنین. تو خود ویندوز این قابلیت هست. باید این قابلیت رو تو کامپیوترتون تو دانشگاه فعال کنید بعد از خونه به کامپیوترتون وصل شید. بگردید تو اینترنت دقیق گفته باید چی کار کنین.

RE: عدم دسترسی به مقالات ieee expleror - درخواست کمک - blackhalo1989 - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۰۷ ب.ظ

(۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۰۳ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  یباید این قابلیت رو تو کامپیوترتون تو دانشگاه فعال کنید .
کامپیوترمون تو دانشگاه چیه؟ به ما که چنین چیزایی ندادن.

عدم دسترسی به مقالات ieee expleror - درخواست کمک - luna - 28 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۱۰ ب.ظ

هنوز نرفتین آزمایشگاه؟! اگه برین آزمایشگاه اونجا معمولا کامپیوتر دارین یا می تونین یه کامپیوتر رو برای این کار اختصاص بدین. کامپیوترهای سایت رو فکر کنم خاموش می کنن و دسترسی این کار رو هم نتونین خودتون بذارین. نمی دونم به صورت عمومی راه دیگه ای هست یا نه!