تالار گفتمان مانشت
تحلیل سوال ۸۳ ساختمان داده علوم کامپیوتر ۱۳۹۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

تحلیل سوال ۸۳ ساختمان داده علوم کامپیوتر ۱۳۹۱ - farahnaz - 05 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۸ ق.ظ

گزینه ۲ به نظر صحیح میرسید . نظر شما چیه ؟
[تصویر:  attachment.php?aid=2927]

تحلیل سوال ۸۳ ساختمان داده علوم کامپیوتر ۱۳۹۱ - somayeh kashefi - 05 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ ق.ظ

آره درسته من حلش کردم گززینه ۲ درست اومد

تحلیل سوال ۸۳ ساختمان داده علوم کامپیوتر ۱۳۹۱ - mfXpert - 05 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۳۴ ق.ظ

نظر من هم گزینه دو هستش.فکر کنم شبیه همچین سوالی تو مهندسی کامپیوتر سال های قبل اومده بود

تحلیل سوال ۸۳ ساختمان داده علوم کامپیوتر ۱۳۹۱ - fatima1537 - 05 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۰۵ ب.ظ

من ۱ زدم
چون در پیمایش pre order اول ریشه هست بعد گرههای چپ ریشه و بعد گرههای راست ریشه پس اول از همه ریشه(۱ گره) + سمت چپ(۵ گره) قرار میگیرند و سپس در سمت راست هم اول درخت سمت چپ یعنی گره E (که ۸ گره دارد) شمارش میشود بعد نوبت F میرسدپس تا اینجا(یعنی قبل از رسیدن به F (که آخرین زیر درخت است) ما فقط ۵ گره از F را شمارش نکردیم --- پس جواب pre order برابر ۵-۲۰=۱۵

RE: تحلیل سوال ۸۳ ساختمان داده علوم کامپیوتر ۱۳۹۱ - Aurora - 05 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۲۰ ب.ظ

(۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۰۵ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  من ۱ زدم
چون در پیمایش pre order اول ریشه هست بعد گرههای چپ ریشه و بعد گرههای راست ریشه پس اول از همه ریشه(۱ گره) + سمت چپ(۵ گره) قرار میگیرند و سپس در سمت راست هم اول درخت سمت چپ یعنی گره E (که ۸ گره دارد) شمارش میشود بعد نوبت F میرسدپس تا اینجا(یعنی قبل از رسیدن به F (که آخرین زیر درخت است) ما فقط ۵ گره از F را شمارش نکردیم --- پس جواب pre order برابر ۵-۲۰=۱۵

شما تا اینجا درست حل کردید ولی خود گره F رو حساب نکردید. اگه خود گره ی F را هم حساب کنیم میشه ۱۶ امین گره.

تحلیل سوال ۸۳ ساختمان داده علوم کامپیوتر ۱۳۹۱ - fatima1537 - 05 اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۲۲ ب.ظ

(۰۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۲۰ ب.ظ)saeedeh123 نوشته شده توسط:  شما تا اینجا درست حل کردید ولی خود گره F رو حساب نکردید. اگه خود گره ی F را هم حساب کنیم میشه ۱۶ امین گره.
نظرتون درسته.فکر کنم منفی زدم.

تحلیل سوال ۸۳ ساختمان داده علوم کامپیوتر ۱۳۹۱ - farahnaz - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۰۷ ب.ظ

کلید گزینه ۲ صحیح است .