تالار گفتمان مانشت
بفرمایین ماهی تازه!!!! - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
بفرمایین ماهی تازه!!!! - kashir - 03 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۲۵ ب.ظ

این عکسو امروز که داشتم میرفتم بازار گرفتم Sleepy
تقدیم به شما
[تصویر:  attachment.php?aid=2891]

[تصویر:  attachment.php?aid=2892]

بفرمایین ماهی تازه!!!! - hkarimi - 03 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۵۰ ب.ظ

سلام.
اوووووووووف . دیوونم کردی با این عکست داداش. من یکی که دیوونه ماهی ام، البته ماهی جنوب رو خیلی بیشتر دوس دارم(یه چیز کاملا سلیقه ایه). مث ماهی شیر و قباد و شوریده (آخ آخ نگو که دارم میمیرم) و ...TongueTongueTongue
فک میکنم جنوبیا ضاعقه شون یه جوری شکل گرفته که ماهی جنوب رو دوس دارن و همین طور شمالی ها هم ماهی شمال رو بیشتر دوس دارن. بهر حال همه نوع ماهی خوبه. حتی ماهی مرکب. کباب ماهی مرکب انقد خوشمزس که فک کنم هیچ کس نتونه ازش بگذره. میگو رو بگو......... وای آقا دیگه بذا ادامه ندم.Confused
راستی ما تو جنوب یه چیز دیگم داریم به نام "خساک" (Khassaak) . کسی میدونه چیه؟؟!

بفرمایین ماهی تازه!!!! - admin - 03 اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۵۲ ب.ظ

اون ماهی‌ها که توی آب هستند الان زنده‌اند؟
من علاقه خیلی زیادی به ماهی سفید دارم.

RE: بفرمایین ماهی تازه!!!! - kashir - 03 اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۰۱ ب.ظ

(۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۵۲ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  اون ماهی‌ها که توی آب هستند الان زنده‌اند؟
من علاقه خیلی زیادی به ماهی سفید دارم.
بله زنده اند، البته اونایی هم که روی میز هستن نیمه جونن.
توی عکس اول اون ۷ تا ماهی وسط سفید هستند، ماهی های عکس دوم کپور.
قابلی نداره ها، چند کیلو میخواین دکتر؟؟؟؟ Big GrinBig Grin

بفرمایین ماهی تازه!!!! - diligent - 03 اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۴۹ ب.ظ

هیچی ماهی زبون نمیشه. طعمش واقعا عالیه

RE: بفرمایین ماهی تازه!!!! - zzsnowdrop - 03 اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۲۳ ب.ظ

شما تا حالا دیدید چه بلایی سر اون ماهی بیچاره ها میارن!همونایی که زنده و توی آبن!

یه بار رفتیم ماهی تازه خریدن.واااااااااااااااااااااااای همونجا بیچاره ماهی رو از آب گرفتن بعد همون جور جلوی چشممون جون داد
فکر کنید طفلکی ماهیه همش داشت منو نگاه میکرد هی میگفت منو نکککککککککککککککککش قاتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتل

Confusedدیگه تا چند وقت ماهی نخوردمConfused

RE: بفرمایین ماهی تازه!!!! - maryami - 03 اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۳۸ ب.ظ

(۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۰۱ ب.ظ)kashir نوشته شده توسط:  اونایی هم که روی میز هستن نیمه جونن.

گناه دارن طفلکیا Undecided

بفرمایین ماهی تازه!!!! - blackhalo1989 - 03 اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۵۶ ب.ظ

تا حالا میخوردینشون گناه نداشتن، الان گناه دارن؟

RE: بفرمایین ماهی تازه!!!! - zzsnowdrop - 03 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۲ ب.ظ

(۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۵۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تا حالا میخوردینشون گناه نداشتن، الان گناه دارن؟

دیدن جون دادنشون بده.
کسی نگفت خوشمزه نیست یا بده.

همونجور پخته ببینی جلوت گذاشتن استخوناشم در آوردن با سبزی پلو.اوووووووووووووووووووووم Big Grin

RE: بفرمایین ماهی تازه!!!! - kashir - 03 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۶ ب.ظ

(۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۲۳ ب.ظ)zzsnowdrop نوشته شده توسط:  شما تا حالا دیدید چه بلایی سر اون ماهی بیچاره ها میارن!همونایی که زنده و توی آبن!

یه بار رفتیم ماهی تازه خریدن.واااااااااااااااااااااااای همونجا بیچاره ماهی رو از آب گرفتن بعد همون جور جلوی چشممون جون داد
فکر کنید طفلکی ماهیه همش داشت منو نگاه میکرد هی میگفت منو نکککککککککککککککککش قاتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتل

Confusedدیگه تا چند وقت ماهی نخوردمConfused
خب ماهی این شکلی باید خورده بشه دیگه، زنده که نمیشه خوردش! Sleepy
فروشنده های اینجا از ترفند فروش زنده ماهی استفاده میکنن، البته شمالیها سعی میکنن تا جاییکه امکان داره ماهی تازه تازه بخرن، زنده بودن میتونه دلیل خوبی واسه تازه بودن باشه Tongue

(۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۳۸ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۰۱ ب.ظ)kashir نوشته شده توسط:  اونایی هم که روی میز هستن نیمه جونن.

گناه دارن طفلکیا Undecided
تا اونجایی که میدونم اگه ماهی توی آب بمیره، خوردنش حرامه Undecided متاسفانه تنها راه واسه خوردن ماهی همینه

RE: بفرمایین ماهی تازه!!!! - maryami - 03 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۴۶ ب.ظ

(۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۵۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تا حالا میخوردینشون گناه نداشتن، الان گناه دارن؟

خوشمزه که هستن Tongue

اما دلم سوخت Undecided

(۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۶ ب.ظ)kashir نوشته شده توسط:  تا اونجایی که میدونم اگه ماهی توی آب بمیره، خوردنش حرامه Undecided متاسفانه تنها راه واسه خوردن ماهی همینه

درست می گین، ممنون از عکساتون. یاد طبیعت زیبای شمال افتادم Smile

من تمشک می خوام Tongue

RE: بفرمایین ماهی تازه!!!! - Mansoureh - 03 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۵۷ ب.ظ

(۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۶ ب.ظ)kashir نوشته شده توسط:  تا اونجایی که میدونم اگه ماهی توی آب بمیره، خوردنش حرامه Undecided متاسفانه تنها راه واسه خوردن ماهی همینه
حرامه چون ماهی همون لحظه که میمیره، پر از کثیفیه دریا میشه! (لاشه است دیگه!!!)

البته یک روش دیگه هم برای کشتنشون هست که اون هم حرامه!!! (مردم آسیای شرقی از این روش استفاده میکنن)
اینکه ماهی رو بگیری، یکی بزنی توی ملاجش تا همچین بیهوش بشه! بعد زنده زنده (در حالی که بیهوشه) قطعه قطعه اش کنی!!!

خب حالا کدوم روش رو میپسندید؟ اینکه بگذاریم خودشون بمیرن یا اینکه زنده زنده بکشیمش؟
روشی که ما استفاده میکنیم بهترین روش و سالم ترین روشه

RE: بفرمایین ماهی تازه!!!! - kashir - 03 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۰۲ ب.ظ

(۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۴۶ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  من تمشک می خوام Tongue
فصلش که شد عکسشو میزارم Big Grin

یه سوال: به نظر شما قیمت اون ماهی به رنگ قرمز توی عکس اول چقدره؟؟ Shy

RE: بفرمایین ماهی تازه!!!! - maryami - 03 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۲۵ ب.ظ

(۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۰۲ ب.ظ)kashir نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۴۶ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  من تمشک می خوام Tongue
فصلش که شد عکسشو میزارم

Tongue
میگو هم خیلیییییی خوشمزه اس. من که تو غذاهای دریایی میگو خیلییییییی دوس دارم Tongue

بفرمایین ماهی تازه!!!! - pos - 03 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۲۸ ب.ظ

(۰۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۵۷ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  اینکه ماهی مرده رو بگیری، یکی بزنی توی ملاجش تا همچین بیهوش بشه! بعد زنده زنده (در حالی که بیهوشه) قطعه قطعه اش کنی!!!

یعنی میزنن تو سر ماهی مرده زنده میشه.Big Grin Big Grin جل الخالق.