تالار گفتمان مانشت
زمان انتشار کلید آزمون - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
زمان انتشار کلید آزمون - navid-p - 29 بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۰۳ ب.ظ

رییس سازمان سنجش در حاشیه بازدید از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ با اعلام انتشار کلید سوالات ۴۸ ساعت پس از اتمام تمامی آزمون‌ها، گفت: کارنامه اولیه داوطلبان در اوایل خردادماه منتشر می‌شود‌.

یعنی باید تا بعد از ظهر یکشنبه کلید ازمون رو منتشر کنن

هر چند این خبر رو از یکی از سایتهای مرتبط با کنکور ارشد برداشتم ولی ظاهرا درست نبوده و به این شکل تصحیح میکنم:

کلید پاسخ به سوالات آزمون کارشناسی ارشد از ۷ اسفند منتشر می شود

RE: زمان انتشار کلید آزمون - arminjahan - 29 بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۵۵ ب.ظ

کلید پاسخ به سوالات آزمون کارشناسی ارشد از ۷ اسفند منتشر می شود

تهران - مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: کلید پاسخ به سوالات داوطلبان هریک از کدرشته های امتحانی آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۱ از روز یکشنبه، ۷ اسفندماه ۹۰ بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش قرار می گیرد.

منبع:http://www.irna.ir/NewsShow.aspx?NID=30822839

زمان انتشار کلید آزمون - shahram_sharifnia - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ب.ظ

امروز ۷ اسفند و هنوز هم نیامده

زمان انتشار کلید آزمون - lonelyforever - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۲۵ ب.ظ

مردیم از استرس .کی کلید ها رو میزارن؟
فکر کنم هنوز طراح سوالا جواب سوال های خودش رو پیدا نکرده داره تو اینترنت دنبال جوابش میگرده.

زمان انتشار کلید آزمون - kamari - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۵۵ ب.ظ

من از دیشب منتظر بودم...

زمان انتشار کلید آزمون - ramin66 - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۱۳ ب.ظ

بچه ها مطمئن هستین هفتم کلیدا میاد. تو همون سایت سنجش دیگه؟

زمان انتشار کلید آزمون - aatwo - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۵۰ ب.ظ

(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۱۳ ب.ظ)ramin66 نوشته شده توسط:  بچه ها مطمئن هستین هفتم کلیدا میاد. تو همون سایت سنجش دیگه؟
اینقدر دروغ گفتن و بدقولی کردن ممکنه یادشون رفته چه روزی اعلام کردن

زمان انتشار کلید آزمون - nikou - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ

ما که به دلیل طوفان شدید برقامون قطع بود حالا که با کلی استرس اومدم سایت دیدم هیچ خبری نیست!Smile

RE: زمان انتشار کلید آزمون - majid0001 - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۱۹ ب.ظ

من فکر کنم حالا زوده تا جوابها اعلام شه.چون:
۱ روز طول میکشه تا سوال اول سیستم عامل رو بتونن بخونن و خودشون حلش کنن
۱ روز دیگه طول میشکه تا بقیه سوالهای سیستم عامل رو حل کنن
۳ ۴ روز طول میکشه تا خودشون بفهمن سوالات ساختمان گسسته یعنی چی!
۱ روز طول میشکه تا سوالات معماری رو حل کنن
خلاصه یاد اون جمله معروف افتادم "سوالی طرح نکنید که عمه تان مجبور شود تقاص آنرا پس دهد!!"

زمان انتشار کلید آزمون - *Najmeh* - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۲۶ ب.ظ

پس طراح وقتی سوال طرح کرده براشون جواب نداشته؟ که انقدر طو ل میکشه؟

زمان انتشار کلید آزمون - sara231711 - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۵۲ ب.ظ

بابا به خدا مردیم از انتظار از دیشب تا حالا هر یک ساعت یکبار چک می کنم آخه اینا چقدر بی رحمن اون از سوالای سیستم اینم از دیر گذاشتن کلیدها

زمان انتشار کلید آزمون - Azadeh69 - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۰۶ ب.ظ

خوب جراتی دارید واالله !
من که اصلا نمی تونم کلیدها رو بگیرم و مقایسه کنم ، هرسال کلید اولیه دوباره تصحیح شده ممکنه تخمین رتبتون در کلید اولیه خوب بشه اما با اومدن کلید نهایی فرق کنه یا بالعکس ! یا اصلا ممکنه تصحیح کلید نهایی روی تخمین شما تاثیری نگذاره اما روی دیگران بگذاره خیلی رتبه ها به این صورت بالا پایین میشه !

RE: زمان انتشار کلید آزمون - Joonz - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۰۷ ب.ظ

میگم اینقدر غصه آمدن کلید و نخورید یه وقت کلیدا میاد بدتر depress می شیدا پیش خودتون می گفتید ای کاش نمیامد . من گفتم.Big Grin

زمان انتشار کلید آزمون - jz_singer - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۰۸ ب.ظ

شاور عالی سازمان سنجش از انتشار کلید اولیه سوالات آزمون کارشناسی ارشد تا ساعت ۱۸ امروز خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار «صنفی ـ آموزشی» ایسنا، با اشاره به انتشار کلید اولیه سوالات آزمون کارشناسی ارشد از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
گفت: کلید اولیه سوالات تا ۱۵ اسفند ماه بر روی سایت سازمان سنجش باقی می‌ماند.

وی افزود: داوطلبان می‌توانند تا مهلت مذکور سوالات و اعتراضات خود را به صورت اینترنتی و از طریق لینک مربوطه اعلام کنند تا پس از بررسی نتایج آن اعلام شود.

توکلی با اشاره به اعلام نتایج اولیه آزمون در خرداد ماه، گفت: حدود سه برابر ظرفیت پذیرش، افراد مجاز به انتخاب رشته هستند.

انتهای پیام

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

زمان انتشار کلید آزمون - fatemeh85 - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۰۹ ب.ظ

(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۰۶ ب.ظ)Azadeh69 نوشته شده توسط:  خوب جراتی دارید واالله !
من که اصلا نمی تونم کلیدها رو بگیرم و مقایسه کنم ، هرسال کلید اولیه دوباره تصحیح شده ممکنه تخمین رتبتون در کلید اولیه خوب بشه اما با اومدن کلید نهایی فرق کنه یا بالعکس ! یا اصلا ممکنه تصحیح کلید نهایی روی تخمین شما تاثیری نگذاره اما روی دیگران بگذاره خیلی رتبه ها به این صورت بالا پایین میشه !
از صبر کردن تا ۴ خرداد که بهتره تازه اینطوریکه این سنجشیا پیش می رن ۴ خرداد ۹۱ میشه ۴ خرداد ۹۲ شایدم ۹۳ تازه اگه دلشون بخواد نتایجو اعلام کنن