تالار گفتمان مانشت
زمان انتشار کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ اعلام شد - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
زمان انتشار کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ اعلام شد - مازیار صفایی - ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۳۳ ب.ظ

چرا اعلام نمی کنن خوب!

زمان انتشار کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ اعلام شد - elinaz - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۳۴ ب.ظ

در این گونه مواقع من یاد عمه ی رئیس سازمان سنجش می افتم !

زمان انتشار کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ اعلام شد - *Najmeh* - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۳۵ ب.ظ

هنوز دارن طراح سوالاشو حل می کنه Big Grin

RE: زمان انتشار کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ اعلام شد - uniquegirl - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۵۵ ب.ظ

(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۳۵ ب.ظ)najmehdj نوشته شده توسط:  هنوز دارن طراح سوالاشو حل می کنه Big Grin

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
همش تقصیره آقای بووووووووووقه! Smile

RE: زمان انتشار کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ اعلام شد - genral - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ

کسی نیست به آقای توکلی بگه که چرا آبروی خودت رو تو رسانه ها می بری... (۷ اسفند کلیدها می یاد)

شرط می بندم خودشون هم نتونستن بعضی سوال ها رو حل کنن. (کسی نیست که این سوال های اشتباه رو حل کنه)

ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااا Confused

زمان انتشار کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ اعلام شد - fatemeh85 - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ

ای بابا ۵ هم گذشت یکی نیست به این دکتر تخیل بگه امروز ۷ اسفنده ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااه این ۷ اسفند تموم شد که پس چی شد Sad Sad

زمان انتشار کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ اعلام شد - n_h - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۴۰ ب.ظ

پس کی میاد این کلید ها ،تکلیفشون با خودشون هم معلوم نیست،حداقل هماهنگ میکردن

زمان انتشار کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ اعلام شد - elinaz - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۵۸ ب.ظ

نیومددددددددددددددددددددددد؟؟؟؟؟؟

زمان انتشار کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ اعلام شد - n_h - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۳۴ ب.ظ

اومد کلید ها

RE: زمان انتشار کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ اعلام شد - genral - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۰۵ ب.ظ

میشه لینک بدین یا آپلود کنین سایت
چون با isp من سایت سنجش مشکل داره
نمی تونم برم سایت سنجش

RE: زمان انتشار کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ اعلام شد - - rasool - - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۱۰ ب.ظ

(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۰۵ ب.ظ)genral نوشته شده توسط:  میشه لینک بدین یا آپلود کنین سایت
چون با isp من سایت سنجش مشکل داره
نمی تونم برم سایت سنجش

ارسال ۳۵ این تاپیک رو ببینید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

زمان انتشار کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ اعلام شد - n_h - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۳۸ ب.ظ

چرا سوال ۷۹ رو او جواب زده ؟کسی نیست برا بررسی دار دق میکنم چرا این جوریه

زمان انتشار کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ اعلام شد - rotbe - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۴۷ ب.ظ

دقیقا منم حس شما رو دارم چه جوری میشه اعتراض کرد؟