تالار گفتمان مانشت
ورود به سیستم گلستان بدون IE - نسخه‌ی قابل چاپ

ورود به سیستم گلستان بدون IE - mfXpert - 05 بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۵۲ ب.ظ

سلاملکم
بنا به دلایلی دسترسی به IE خدابیامرز ندارم.کسی میدونه چه طوری با یه مرورگر دیگه میشه وارد سیستم گلستان شد.اصلا بدون IE امکان داره یا نه؟

ورود به سیستم گلستان بدون IE - blackhalo1989 - 05 بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۲۲ ب.ظ

شنیدم با chrome میشه و گوینده خیلی معتبر نبود. با ietab هم میشه.

ورود به سیستم گلستان بدون IE - ف.ش - ۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۲۸ ب.ظ

فکر نمیکنم بشه.

اگه میخواین این لینک دانلود

IE‌:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ورود به سیستم گلستان بدون IE - mfXpert - 06 بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۳۳ ب.ظ

(۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۲۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  شنیدم با chrome میشه و گوینده خیلی معتبر نبود. با ietab هم میشه.
با opera هم میگفتن میشه(با انجام یه سری تنظیمات) اما نمیشه.

(۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۲۸ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  اگه میخواین این لینک دانلود
IE‌:

من اصلا به ویندوز دسترسی ندارم که بخوام روش IE نصب کنم

ورود به سیستم گلستان بدون IE - پشتکار - ۰۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۴۲ ب.ظ

نه با firefoox رفتم نشد
فکر نکنم بشه
فقط با IE

ورود به سیستم گلستان بدون IE - pos - 06 بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۴۵ ب.ظ

تو فروم اوبونتو یادم هست قبلا یک چیزایی گفته بودن. البته خودم انجام ندادم، نمیدانم میشه یا نه.یک سر بزنین شاید چاره گشا شد. یک راه دیگه هم داره:
می خواین نمره هاتون را ببینین اطلاعاتتان را بدین من واستون ببینم. قول میدم اطلاعاتتان را جز مانشت در اختیار کس دیگه نگذارم Big Grin

ورود به سیستم گلستان بدون IE - pos - 31 فروردین ۱۳۹۱ ۰۴:۲۶ ب.ظ

این را امروز اتفاقی دیدم ولی خودم امتحانش نکردم. گفتم شاید به کار بیاد.

RE: ورود به سیستم گلستان بدون IE - blackhalo1989 - 31 فروردین ۱۳۹۱ ۰۴:۴۰ ب.ظ

(۳۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۴:۲۶ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  این را امروز اتفاقی دیدم ولی خودم امتحانش نکردم. گفتم شاید به کار بیاد.

user agent switcher کار نمیکنه بای گلستان.
بعید هم به نظر میرسید کار کنه چون به نظر فقط درخواست های http رو دستکاری میکنه.

ورود به سیستم گلستان بدون IE - pos - 31 فروردین ۱۳۹۱ ۰۴:۴۵ ب.ظ

اون تنظیمی که گفته انجام دادین؟

ورود به سیستم گلستان بدون IE - blackhalo1989 - 31 فروردین ۱۳۹۱ ۰۴:۵۴ ب.ظ

بله. تنظیم خاصی نیست. هر کدوم رو که انتخاب کنید header درخواست های http رو متناسب باهاش تغییر میده.

ورود به سیستم گلستان بدون IE - one hacker alone - 02 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ق.ظ

من با firefox رفتم و انجام دادم کارم رو چون با این سایت کار ندارم یادم نیست اون باری که رفتم چکار کردم شما SSL رو امضا کن script ها رو هم غیر فعال کن احتمال زیر درست میشه اگه نشد با تنظیمات فایرفاکس ور برو

ورود به سیستم گلستان بدون IE - mehrdad66 - 06 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ق.ظ

من از لینوکس اوبونتو و اوپن سوزی استفاده میکنم
روی هر دو سیستم عامل ماشین مجازی اوراکل رو نصب کرده منظورم virtualbox هست
و در اونها ویندوز xp نصب کردم و .قتی در لینوکس به اینترنت متصل میشم ماشین مجازی رو اجرا و وارد ویندوز xp میشم و از طریق اون سیستم گلستان رو اجرا میکنم.