تالار گفتمان مانشت
[مهم] ایده‌های مانشت۳ و درخواست‌های شما - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
[مهم] ایده‌های مانشت۳ و درخواست‌های شما - Avicenna - 05 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۱۳ ق.ظ

ترکیب رنگی و ایده خوبی داره، فقط بنظرم اون فونت پیشفرض Arial برای نوشته های دو بخش بالایی (مشکی/نارنجی) با فونت استفاده شده در کادر اصلی از نظر گرافیکی همخوانی نداره، اگه در این قسمت ها هم مثل کادر اصلی از روش "جایگزینی متن با تصویر" استفاده میشد (با فونتی متفاوت) ظاهر بهتری پیدا می کرد. البته احتمالا این یک طرح اولیه هست و خودتون به فکر اعمال تغییرات ظاهری هستید.

(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ب.ظ)mehan نوشته شده توسط:  واسه من اصلا تبلیغات رو نشون نمیده چرا؟
با مرور گر های مختلف امتحان کردم ، رفرش هم کردم ولی نشون نمیده!

احتمالا افزونه Adobe Flash Player روی سیستم شما نصب نیست.

[مهم] ایده‌های مانشت۳ و درخواست‌های شما - blackhalo1989 - 05 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ب.ظ

من با opera,chrome,chromium,firefox,safari چک کردم. همه اون تبلیغو درست نشون میدادن غیر از firefox که اصلا لود نمیشه. من از firefox 9.0.1 استفاده میکنم. درسته که جدید ترش اومده ولی ممکنه بعضی ها مثل من به خاطر از دست ندادن addon هاشون هنوزم از version های قدیمی استفاده کنن. adobe flash player 11 رو هم دارم.
شماره صفحه ها تو opera خوب دیده نمیشه. سر جای خودشون نبودن. من از opera 11.60 استفاده میکنم.

[مهم] ایده‌های مانشت۳ و درخواست‌های شما - admin - 05 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ب.ظ

ممکنه adblock رو نصب کرده باشید.

[مهم] ایده‌های مانشت۳ و درخواست‌های شما - blackhalo1989 - 05 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۴۲ ب.ظ

منظورتون adblock plus همون addon فایرفاکسه؟

[مهم] ایده‌های مانشت۳ و درخواست‌های شما - blackhalo1989 - 05 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ب.ظ

برای من درست شد.

[مهم] ایده‌های مانشت۳ و درخواست‌های شما - admin - 05 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۰۲ ب.ظ

(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۵۰ ب.ظ)mehan نوشته شده توسط:  نصبه رو سیستمم ولی باز نشون نمیده.چرا؟
خوب چونکه نصبه ممکنه بلاک کرده باشهBig Grin