تالار گفتمان مانشت
اگه تو ۱۰ ترم درسارو تموم نکنم مدرک معادل کارشناسی میگیرم؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

اگه تو ۱۰ ترم درسارو تموم نکنم مدرک معادل کارشناسی میگیرم؟ - IT89 - 02 بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ

سلام
من شنیدم اگه کارشناسی ۱۰ ترم تموم نشه مدرک معادل کارشناسی میدن درسته یا نه؟

اگه تو ۱۰ ترم درسارو تموم نکنم مدرک معادل کارشناسی میگیرم؟ - luna - 02 بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۳۲ ب.ظ

والا اگه جدیدا قانونش عوض شده باشه نمی دونم ولی تا دو سال پیش که ۱۲ ترم هم ادامه می دادین بازم معادل نمی گرفتین. تو آزادم که من یادمه بعضیا یکی دو ترم بیشتر از اینم درسشون طول می کشید ولی بازم مدرک کارشناسی می گرفتن.

اگه تو ۱۰ ترم درسارو تموم نکنم مدرک معادل کارشناسی میگیرم؟ - موج - ۰۲ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۳۴ ب.ظ

(۰۲ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۳۲ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  والا اگه جدیدا قانونش عوض شده باشه نمی دونم ولی تا دو سال پیش که ۱۲ ترم هم ادامه می دادین بازم معادل نمی گرفتین. تو آزادم که من یادمه بعضیا یکی دو ترم بیشتر از اینم درسشون طول می کشید ولی بازم مدرک کارشناسی می گرفتن.

درسته تازه نظام وظیفه هم بر طبق قانون فعلی کارشناسی رو تا حداکثر شش سال برای پسرها مجاز میدونه . پس به قول luna خانوم فکر میکنم تا همون ۱۲ تا مجاز باشه . از اون به بعد فکر کنم برای سراسری مشکل داره

اگه تو ۱۰ ترم درسارو تموم نکنم مدرک معادل کارشناسی میگیرم؟ - SarahArshad - 03 بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۲۲ ق.ظ

(۰۲ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۳۲ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  والا اگه جدیدا قانونش عوض شده باشه نمی دونم ولی تا دو سال پیش که ۱۲ ترم هم ادامه می دادین بازم معادل نمی گرفتین. تو آزادم که من یادمه بعضیا یکی دو ترم بیشتر از اینم درسشون طول می کشید ولی بازم مدرک کارشناسی می گرفتن.
دانشگاه ازاد قبلترها مدرک معادل میداد الان دیگه این طور نیست درست هر چقدر طولبکشه معادل نمیده همون مدرک اصلی رو میده اما اگه معدل زیر ۱۲ باشه بهت مدرک نمی ده باید دوباره اونقدر واحد بگیری تا به ۱۲ برسه.جرا از متصدی رشته ات سوال نمی کنی ؟این مطمئن ترین راهه.