تالار گفتمان مانشت
گروه ارشد ۱۳۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - ghaderiyaser - 01 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ق.ظ

حداقل مباحث گسسته که ربط دارن به ساختمان داده رو بخوتید . مثل گراف

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Shokoufe.S - 01 تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۵ ب.ظ

(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  
(31 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ق.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  سلام
من تازه از ۱تیر میخوام شروع کنم ولی کلا بیکارمو میخوام حسابی بخونم. میخوام اول معماریو توی هفته اول بخونم. با تجربه هاش راهنماییم می کنید. لطفاUndecided
مرسی

سلام دوست عزیز منم مثل شما از اول تیر شروع می کنم ولی با ساختمان داده
بهتر نیست با درسی مثل مدار منطقی شروع کنید؟
چرا مدار؟
کنکور it که مدار نداره
من نرم افزارمو شروع به خوندن مدار کردم.
مرسی از راهنمایتون آقای قادری

گروه ارشد ۱۳۹۲ - خانه سبز - ۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۹ ب.ظ

این پیام رو اینجا می نویسم تا بعد اعلام نتایج دوباره برگردم
برای ارشد ۹۲ مانشت و اینترنت رو ترک می کنم دوستان
موفق باشیدHeart

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Masoud05 - 01 تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۲ ب.ظ

(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مواظب باشید جوری نخونید که بعدش کم بیارید. ممکنه توانتونو بیش از حد برآورد کنید.

آقا بنظر من بهتره از درسای سخت شروع بشه که گلابی ها بمونه برای آخر کار ( ضمن اینکه اگه درس سختی گذاشتی برای آخر کار احتمال شیفت دادنش به نزدیکی کنکور و نهایتاً حذفش هست) نظر شما چیه ؟

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - ghaderiyaser - 01 تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ

(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۲ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(01 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مواظب باشید جوری نخونید که بعدش کم بیارید. ممکنه توانتونو بیش از حد برآورد کنید.

آقا بنظر من بهتره از درسای سخت شروع بشه که گلابی ها بمونه برای آخر کار ( ضمن اینکه اگه درس سختی گذاشتی برای آخر کار احتمال شیفت دادنش به نزدیکی کنکور و نهایتاً حذفش هست) نظر شما چیه ؟
حداقل باید ۱۰ روز اول دروس آسون خونده بشن. تصورشو بکنید که با درسی مثل طراحی شروع کنند! سرعتشون کند و ممکنه در حل سوالات درصد خطاشون بالا باشه.
البته من فقط پیشنهاد میدم.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Shokoufe.S - 01 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۶ ب.ظ

معذرت میخوام یه سوال دیگه درباره مدار منطقی
توی یکی از مصاحبه ها خوندم که کتاب مانو رو تا صفحه ۳۰۰بخونیم کافیه! به نظر شما باید همه کتابو بخونم یا اینکه ...؟؟؟؟؟

(01 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مواظب باشید جوری نخونید که بعدش کم بیارید. ممکنه توانتونو بیش از حد برآورد کنید.

به نظر من چون اوایل زیاد توی حال و هوای درس خوندن نیستیم ممکنه زود خسته و زده بشیم شروع کردن با یه کتاب گلابی Tongueحداقل واسه اولین کتابی که شروع می کنی ممکن تا حدودی انگیزه رو هم بیشتر کنه. البته به نظر من که خودمم تازه شروع کردمBig Grin

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Masoud05 - 01 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۴ ب.ظ

(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  حداقل باید ۱۰ روز اول دروس آسون خونده بشن. تصورشو بکنید که با درسی مثل طراحی شروع کنند! سرعتشون کند و ممکنه در حل سوالات درصد خطاشون بالا باشه.

بله درسته . من منظورم اینه که نباید همه درسای ساده رو اول خوند و گذاشت کنار

بنظرم برنامه باید متعادل باشه مثلا یه درسی که دوست دارید با ۱ یا ۲ درس که مشکل دارید رو بزارید برای شروع کار تا هم برنامه متنوع بشه و هم درسهای سنگین نزاری برای روزهای آخر و خدایی ناکرده مجبور به حذفش بشی . پیشنیاز ها هم خوبه رعایت بشه . کلیدی ترین درس ما ریاضی گسسته هست Smile

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - ghaderiyaser - 01 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۶ ب.ظ

(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۶ ب.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  معذرت میخوام یه سوال دیگه درباره مدار منطقی
توی یکی از مصاحبه ها خوندم که کتاب مانو رو تا صفحه ۳۰۰بخونیم کافیه! به نظر شما باید همه کتابو بخونم یا اینکه ...؟؟؟؟؟

به نظر من چون اوایل زیاد توی حال و هوای درس خوندن نیستیم ممکنه زود خسته و زده بشیم شروع کردن با یه کتاب گلابی Tongueحداقل واسه اولین کتابی که شروع می کنی ممکن تا حدودی انگیزه رو هم بیشتر کنه. البته به نظر من که خودمم تازه شروع کردمBig Grin
براساس پوران مانو رو بخونید. یعنی چیزی که پوران نگفته توی مانو هم نخونید.البته تضمین نمی کنم. شاید مثل سال ۸۷ از برنامه نویسی سخت افزار هم سوال بدهندHuh

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Masoud05 - 01 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ ب.ظ

(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۶ ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  براساس پوران مانو رو بخونید. یعنی چیزی که پوران نگفته توی مانو هم نخونید.البته تضمین نمی کنم. شاید مثل سال ۸۷ از برنامه نویسی سخت افزار هم سوال بدهندHuh

اون تست و چندتا دیگه مدار منطقی همه حذف شدن!!
من امسال پوران رو دقیق خوندم و تست ها رو مخصوصا اونایی که دیاگرام زمانی داشت رو با وسواس تحلیل کردم، همه تستاش رو تونستم امسال بزنم ، بنظرم اگه با این آمادگی کنکور ۹۰ هم میدادم ( سال قبل ) بازم همه تست ها رو میزدم .

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - white bird - 01 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ ب.ظ

به نظرتون توی یه رشته it اسون ترین ها کدومه که با اونها شروع کنیم

(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  
(01 تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۲ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  

حداقل باید ۱۰ روز اول دروس آسون خونده بشن. تصورشو بکنید که با درسی مثل طراحی شروع کنند! سرعتشون کند و ممکنه در حل سوالات درصد خطاشون بالا باشه.
درس طراحی یعنی جزو دروس سخته؟
البته من همه درسام دارم از صفر شروع میکنم با ساختمانم شروع کردم

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - ghaderiyaser - 01 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ ب.ظ

تو رشته آی تی زبان خیلی تو رتبه تاثیرگذاره. همچنین درس آسونیه. در کل اگه آی تی بودم با پایگاه شروع میکردم.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - Mohammad-A - 01 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ب.ظ

پایگاه درسی هست که میشه راحت‌تر از بقیه باهاش کنار آمد مثل سیستم عامل

سیستم پیشنهادی شما برای درس زبان چیه؟

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Masoud05 - 01 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ب.ظ

(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  به نظرتون توی یه رشته it اسون ترین ها کدومه که با اونها شروع کنیم

من باشم با گسسته شروع میکنم نه بخاطر سادگی اون بلکه خیلی بدردت میخوره چون ضریبش بالاست و توی ساختمان ، الگوریتم و هوش خیلی استفاده میشه . در کنار گسسته زبان رو هم حتما میخوندم ( اینی که در کنار این دروس چی بخونی بستگی به خودت داره ، من چون با شبکه و مهندسی نرم افزار مشکل دارم یکی از اینا رو میخوندم . پایگاه هم درس ساده ای هست میتونی جهت تنوع همراه این دروس بخونی ) .

(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  درس طراحی یعنی جزو دروس سخته؟
البته من همه درسام دارم از صفر شروع میکنم با ساختمانم شروع کردم

بنظرم برای IT اصلا درس الگوریتم سخت محسوب نمیشه ، سختاش بنظرم گسسته هست و معماری . دوستان من که هم برای IT میخوندن و هم برای مهندسی کامپیوتر به راحتی ۶ تا از ۷ تا رو میزدن . من خودم تا تست های سال قبل رو که بررسی میکردم تقریبا همه رو حل میکردم ( شاید ۱ یا ۲ تاش برام قابل حل نبود ) ساختمان هم درس خیلی خوبیه برای IT و میتونه درس خوبی برای شروع باشه اما بنظرم از گسسته غافل نشو .

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - ghaderiyaser - 01 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ب.ظ

(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ب.ظ)mam نوشته شده توسط:  پایگاه درسی هست که میشه راحت‌تر از بقیه باهاش کنار آمد مثل سیستم عامل

سیستم پیشنهادی شما برای درس زبان چیه؟
شروع کنید به ۵۰۴ خوندن. در کنارشم ردینگهای سالهای قبل رو بخونید.

گروه ارشد ۱۳۹۲ - Mohammad-A - 01 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ب.ظ

یعنی با تسلط به لغت‌های ۵۰۴ و تافل میشه امید به پاسخ به ۱۰ تست اول داشت؟