تالار گفتمان مانشت
درخواست مقاله - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱ ۳۲ ۳۳ ۳۴ ۳۵ ۳۶ ۳۷ ۳۸ ۳۹ ۴۰ ۴۱ ۴۲ ۴۳ ۴۴ ۴۵ ۴۶ ۴۷ ۴۸ ۴۹ ۵۰ ۵۱ ۵۲ ۵۳ ۵۴ ۵۵ ۵۶ ۵۷ ۵۸ ۵۹ ۶۰ ۶۱ ۶۲ ۶۳ ۶۴ ۶۵ ۶۶ ۶۷ ۶۸ ۶۹ ۷۰ ۷۱ ۷۲ ۷۳ ۷۴ ۷۵ ۷۶ ۷۷ ۷۸ ۷۹ ۸۰ ۸۱ ۸۲ ۸۳ ۸۴ ۸۵ ۸۶ ۸۷ ۸۸ ۸۹ ۹۰ ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۴ ۹۵ ۹۶ ۹۷ ۹۸ ۹۹ ۱۰۰ ۱۰۱ ۱۰۲ ۱۰۳ ۱۰۴ ۱۰۵ ۱۰۶ ۱۰۷ ۱۰۸ ۱۰۹ ۱۱۰ ۱۱۱ ۱۱۲ ۱۱۳ ۱۱۴ ۱۱۵ ۱۱۶ ۱۱۷ ۱۱۸ ۱۱۹ ۱۲۰ ۱۲۱ ۱۲۲ ۱۲۳ ۱۲۴ ۱۲۵ ۱۲۶ ۱۲۷ ۱۲۸ ۱۲۹ ۱۳۰ ۱۳۱ ۱۳۲ ۱۳۳ ۱۳۴ ۱۳۵ ۱۳۶ ۱۳۷ ۱۳۸ ۱۳۹ ۱۴۰ ۱۴۱ ۱۴۲ ۱۴۳ ۱۴۴ ۱۴۵ ۱۴۶ ۱۴۷ ۱۴۸ ۱۴۹ ۱۵۰ ۱۵۱ ۱۵۲ ۱۵۳ ۱۵۴ ۱۵۵ ۱۵۶ ۱۵۷ ۱۵۸ ۱۵۹ ۱۶۰ ۱۶۱ ۱۶۲ ۱۶۳ ۱۶۴ ۱۶۵ ۱۶۶ ۱۶۷ ۱۶۸ ۱۶۹ ۱۷۰ ۱۷۱ ۱۷۲ ۱۷۳ ۱۷۴ ۱۷۵ ۱۷۶ ۱۷۷ ۱۷۸ ۱۷۹ ۱۸۰ ۱۸۱ ۱۸۲ ۱۸۳ ۱۸۴ ۱۸۵ ۱۸۶ ۱۸۷ ۱۸۸ ۱۸۹ ۱۹۰ ۱۹۱ ۱۹۲ ۱۹۳ ۱۹۴ ۱۹۵ ۱۹۶ ۱۹۷ ۱۹۸ ۱۹۹ ۲۰۰ ۲۰۱ ۲۰۲ ۲۰۳ ۲۰۴ ۲۰۵ ۲۰۶ ۲۰۷ ۲۰۸ ۲۰۹ ۲۱۰ ۲۱۱ ۲۱۲ ۲۱۳ ۲۱۴ ۲۱۵ ۲۱۶ ۲۱۷ ۲۱۸ ۲۱۹ ۲۲۰ ۲۲۱ ۲۲۲ ۲۲۳ ۲۲۴ ۲۲۵ ۲۲۶ ۲۲۷ ۲۲۸ ۲۲۹ ۲۳۰ ۲۳۱ ۲۳۲ ۲۳۳ ۲۳۴ ۲۳۵ ۲۳۶ ۲۳۷ ۲۳۸ ۲۳۹ ۲۴۰ ۲۴۱ ۲۴۲ ۲۴۳ ۲۴۴ ۲۴۵ ۲۴۶ ۲۴۷ ۲۴۸ ۲۴۹ ۲۵۰ ۲۵۱ ۲۵۲ ۲۵۳ ۲۵۴ ۲۵۵ ۲۵۶ ۲۵۷ ۲۵۸ ۲۵۹ ۲۶۰ ۲۶۱ ۲۶۲ ۲۶۳ ۲۶۴ ۲۶۵ ۲۶۶ ۲۶۷ ۲۶۸ ۲۶۹ ۲۷۰ ۲۷۱ ۲۷۲ ۲۷۳ ۲۷۴ ۲۷۵ ۲۷۶ ۲۷۷ ۲۷۸ ۲۷۹ ۲۸۰ ۲۸۱ ۲۸۲ ۲۸۳ ۲۸۴ ۲۸۵ ۲۸۶ ۲۸۷ ۲۸۸ ۲۸۹ ۲۹۰ ۲۹۱ ۲۹۲ ۲۹۳ ۲۹۴ ۲۹۵ ۲۹۶ ۲۹۷ ۲۹۸ ۲۹۹ ۳۰۰ ۳۰۱ ۳۰۲ ۳۰۳ ۳۰۴ ۳۰۵ ۳۰۶ ۳۰۷ ۳۰۸ ۳۰۹ ۳۱۰ ۳۱۱ ۳۱۲ ۳۱۳ ۳۱۴ ۳۱۵ ۳۱۶ ۳۱۷ ۳۱۸ ۳۱۹ ۳۲۰ ۳۲۱ ۳۲۲ ۳۲۳ ۳۲۴ ۳۲۵ ۳۲۶ ۳۲۷ ۳۲۸ ۳۲۹ ۳۳۰ ۳۳۱ ۳۳۲ ۳۳۳ ۳۳۴ ۳۳۵ ۳۳۶ ۳۳۷ ۳۳۸ ۳۳۹ ۳۴۰ ۳۴۱ ۳۴۲ ۳۴۳ ۳۴۴ ۳۴۵ ۳۴۶ ۳۴۷
RE: درخواست مقاله - mohsen763n - 16 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۰۸ ق.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ق.ظ)Giasoddin نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۱۷ ب.ظ)mohsen763n نوشته شده توسط:  سلام
اگه کسی از دوستان به سایت IEEE دسترسی داره لطف کنه مقالات زیر رو که لنکشون رو میزارم واسه من دانلود کنه.

(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  اگه می شه این مقاله رو هم واسه من بگیرید ممنون
Cell-level placement for improving substrate thermal distribution

(۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ ق.ظ)Giasoddin نوشته شده توسط:  اگه بدونید رامکال سر همین موضوع چه ضربه های روحی خورده (:
رامکال اصرار داره بگم شوخی کرده و حالش خوبه !

ممنون از اینکه زحمت کشیدین و دانلود کردین.

RE: درخواست مقاله - ریحانه - ۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۷ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۰ ق.ظ)shangool نوشته شده توسط:  سلام
خدا خیرتون بده اینو هم لازم دارم
لینک:http://ieeexplore.ieee.org/xpl/freeabs_all.jsp?reload=true&arnumber=5442844
عنوان :Smart power grids

درخواست مقاله - انرژی مثبت - ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ب.ظ

لطف می کنید این مقالات رو واسه من دانلود کنید ممنون

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Error-Aware Design
و
VEBoC: Variation and error-aware design for billions of devices on a chip

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: درخواست مقاله - ریحانه - ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۱۱ ب.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  لطف می کنید این مقالات رو واسه من دانلود کنید ممنون

Error-Aware Design
و
VEBoC: Variation and error-aware design for billions of devices on a chip

درخواست مقاله - پری - ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ب.ظ

با سلام
من مقالاتی در باره موضوعات زیر میخوام.ممنون میشم اگر در سایت هایی که عضو هستید برام مقالات با این موضوعات پیدا کنید.
با تشکر
artificial immuno system in routing network
pso optimizishiton in roting network
frog optimizishiton in roting network

RE: درخواست مقاله - انرژی مثبت - ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ب.ظ)پری نوشته شده توسط:  با سلام
من مقالاتی در باره موضوعات زیر میخوام.ممنون میشم اگر در سایت هایی که عضو هستید برام مقالات با این موضوعات پیدا کنید.
با تشکر
فکر کنم بهتره خودتون جستجو کنید بعد هر کدوم که مناسب بود لینکش رو بذارید واستون دانلود کنن بچه ها

RE: درخواست مقاله - پری - ۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۳۵ ق.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ب.ظ)پری نوشته شده توسط:  با سلام
با تشکر
فکر کنم بهتره خودتون جستجو کنید بعد هر کدوم که مناسب بود لینکش رو بذارید واستون دانلود کنن بچه ها

مرسی سرچ میکنم لینک ها رو واستون میفرستم

درخواست مقاله - پری - ۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۱۲ ب.ظ

درخواست مقاله - Bache Mosbat - 18 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۲ ب.ظ

شرمنده اگر می شه اینا رو برای من دانلود کنین :

Low overhead multiprocessor allocation strategies exploiting system spare capacity for fault detection and location

An Adaptive Scheme for Fault-Tolerant Scheduling of Soft Real-Time Tasks in Multiprocessor Systems

RE: درخواست مقاله - انرژی مثبت - ۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۳ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۲ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  شرمنده اگر می شه اینا رو برای من دانلود کنین :

An Adaptive Scheme for Fault-Tolerant Scheduling of Soft Real-Time Tasks in Multiprocessor Systems

فقط این یکی رو تونستم البته از این ادرس

Smile

(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۱۲ ب.ظ)پری نوشته شده توسط:  .....
من فقط یکی رو تونستم دانلود کنم از یه جای دیگه Undecided

درخواست مقاله - پری - ۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ

ممنون از لطفتون
نمیشه کمکم کنید در رابطه با موضوع هایی که گفتم واسم مقاله پیدا کنید
pso optimizishiton in routing network
frog optimizishiton in routing network

PSO-based Energy-balanced Double Cluster-heads Clustering Routing for wireless sensor networks

An application of Wireless Sensor Network routing based on Artificial Bee Colony Algorithm

Design and Analysis of a MST-Based Topology Control Scheme with PSO for Wireless Sensor Networks

Solving the distribution network routing problem with artificial immune systems

اینو ببینید میتونید دانلود کنید
ممنون

RE: درخواست مقاله - انرژی مثبت - ۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ)پری نوشته شده توسط:  PSO-based Energy-balanced Double Cluster-heads Clustering Routing for wireless sensor networks

منظور از routing network چیه؟ نوع خاصی از شبکه هست؟ تا حالا نشنیده بودم!!

یه تعداد لینک البته شاید بدردنخورن

و....

RE: درخواست مقاله - equilibrium - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ ق.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ)پری نوشته شده توسط:  ممنون از لطفتون
نمیشه کمکم کنید در رابطه با موضوع هایی که گفتم واسم مقاله پیدا کنید
pso optimizishiton in routing network
frog optimizishiton in routing network
اگه منظورتون network routing هست، با کلیدواژه هایی که دارید خیلی راحت میتونید مقالات مرتبط پیدا کنید؛
البته مقاله هایی که درخواست دادید بعضی هاش مربوط به شبکه های حسگره که مسیریابی در اونها با مسیریابی شبکه های معمولی فرق داره؛
اول زمینه ای که میخاید مطالعه کنید رو مشخص کنید بعد میتونید مثلا دنبال چیزی شبیه network routing+X باشید (به جای X هربار اسم الگوریتمهایی که اون بالا نوشتید رو قرار بدید مثل PSO، AIS، ACO ...)
(اگر موضوعتون در شبکه های حسگره WSN~ و اگر نیست WSN- رو بعد از X بزارید)

[attachment=6564]
[attachment=6565]
[attachment=6566]
[attachment=6567]
[attachment=6568]

(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۲ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  شرمنده اگر می شه اینا رو برای من دانلود کنین :
Low overhead multiprocessor allocation strategies exploiting system spare capacity for fault detection and location
[attachment=6569]

درخواست مقاله - پری - ۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ ق.ظ

مرسی از لطفتون
مسیریابی منظورمه میخوام مقایسه کنم تمام روشهای PSO,GA,ممتیک و زنبور و قورباغه رو بعد یه نتیجه کلی بگیرم میشه بگید باید چکار کنم.

RE: درخواست مقاله - equilibrium - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۲ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ ق.ظ)پری نوشته شده توسط:  مرسی از لطفتون
مسیریابی منظورمه میخوام مقایسه کنم تمام روشهای PSO,GA,ممتیک و زنبور و قورباغه رو بعد یه نتیجه کلی بگیرم میشه بگید باید چکار کنم.
دقیقا همینکاری که گفتید رو انجام بدید !
(فقط بدونید زمینه کاریتون کدوم نوع از شبکه هاست؟ Sensor networks، Ad Hoc networks، Computer networks ...)