تالار گفتمان مانشت
درخواست مقاله - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱ ۳۲ ۳۳ ۳۴ ۳۵ ۳۶ ۳۷ ۳۸ ۳۹ ۴۰ ۴۱ ۴۲ ۴۳ ۴۴ ۴۵ ۴۶ ۴۷ ۴۸ ۴۹ ۵۰ ۵۱ ۵۲ ۵۳ ۵۴ ۵۵ ۵۶ ۵۷ ۵۸ ۵۹ ۶۰ ۶۱ ۶۲ ۶۳ ۶۴ ۶۵ ۶۶ ۶۷ ۶۸ ۶۹ ۷۰ ۷۱ ۷۲ ۷۳ ۷۴ ۷۵ ۷۶ ۷۷ ۷۸ ۷۹ ۸۰ ۸۱ ۸۲ ۸۳ ۸۴ ۸۵ ۸۶ ۸۷ ۸۸ ۸۹ ۹۰ ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۴ ۹۵ ۹۶ ۹۷ ۹۸ ۹۹ ۱۰۰ ۱۰۱ ۱۰۲ ۱۰۳ ۱۰۴ ۱۰۵ ۱۰۶ ۱۰۷ ۱۰۸ ۱۰۹ ۱۱۰ ۱۱۱ ۱۱۲ ۱۱۳ ۱۱۴ ۱۱۵ ۱۱۶ ۱۱۷ ۱۱۸ ۱۱۹ ۱۲۰ ۱۲۱ ۱۲۲ ۱۲۳ ۱۲۴ ۱۲۵ ۱۲۶ ۱۲۷ ۱۲۸ ۱۲۹ ۱۳۰ ۱۳۱ ۱۳۲ ۱۳۳ ۱۳۴ ۱۳۵ ۱۳۶ ۱۳۷ ۱۳۸ ۱۳۹ ۱۴۰ ۱۴۱ ۱۴۲ ۱۴۳ ۱۴۴ ۱۴۵ ۱۴۶ ۱۴۷ ۱۴۸ ۱۴۹ ۱۵۰ ۱۵۱ ۱۵۲ ۱۵۳ ۱۵۴ ۱۵۵ ۱۵۶ ۱۵۷ ۱۵۸ ۱۵۹ ۱۶۰ ۱۶۱ ۱۶۲ ۱۶۳ ۱۶۴ ۱۶۵ ۱۶۶ ۱۶۷ ۱۶۸ ۱۶۹ ۱۷۰ ۱۷۱ ۱۷۲ ۱۷۳ ۱۷۴ ۱۷۵ ۱۷۶ ۱۷۷ ۱۷۸ ۱۷۹ ۱۸۰ ۱۸۱ ۱۸۲ ۱۸۳ ۱۸۴ ۱۸۵ ۱۸۶ ۱۸۷ ۱۸۸ ۱۸۹ ۱۹۰ ۱۹۱ ۱۹۲ ۱۹۳ ۱۹۴ ۱۹۵ ۱۹۶ ۱۹۷ ۱۹۸ ۱۹۹ ۲۰۰ ۲۰۱ ۲۰۲ ۲۰۳ ۲۰۴ ۲۰۵ ۲۰۶ ۲۰۷ ۲۰۸ ۲۰۹ ۲۱۰ ۲۱۱ ۲۱۲ ۲۱۳ ۲۱۴ ۲۱۵ ۲۱۶ ۲۱۷ ۲۱۸ ۲۱۹ ۲۲۰ ۲۲۱ ۲۲۲ ۲۲۳ ۲۲۴ ۲۲۵ ۲۲۶ ۲۲۷ ۲۲۸ ۲۲۹ ۲۳۰ ۲۳۱ ۲۳۲ ۲۳۳ ۲۳۴ ۲۳۵ ۲۳۶ ۲۳۷ ۲۳۸ ۲۳۹ ۲۴۰ ۲۴۱ ۲۴۲ ۲۴۳ ۲۴۴ ۲۴۵ ۲۴۶ ۲۴۷ ۲۴۸ ۲۴۹ ۲۵۰ ۲۵۱ ۲۵۲ ۲۵۳ ۲۵۴ ۲۵۵ ۲۵۶ ۲۵۷ ۲۵۸ ۲۵۹ ۲۶۰ ۲۶۱ ۲۶۲ ۲۶۳ ۲۶۴ ۲۶۵ ۲۶۶ ۲۶۷ ۲۶۸ ۲۶۹ ۲۷۰ ۲۷۱ ۲۷۲ ۲۷۳ ۲۷۴ ۲۷۵ ۲۷۶ ۲۷۷ ۲۷۸ ۲۷۹ ۲۸۰ ۲۸۱ ۲۸۲ ۲۸۳ ۲۸۴ ۲۸۵ ۲۸۶ ۲۸۷ ۲۸۸ ۲۸۹ ۲۹۰ ۲۹۱ ۲۹۲ ۲۹۳ ۲۹۴ ۲۹۵ ۲۹۶ ۲۹۷ ۲۹۸ ۲۹۹ ۳۰۰ ۳۰۱ ۳۰۲ ۳۰۳ ۳۰۴ ۳۰۵ ۳۰۶ ۳۰۷ ۳۰۸ ۳۰۹ ۳۱۰ ۳۱۱ ۳۱۲ ۳۱۳ ۳۱۴ ۳۱۵ ۳۱۶ ۳۱۷ ۳۱۸ ۳۱۹ ۳۲۰ ۳۲۱ ۳۲۲ ۳۲۳ ۳۲۴ ۳۲۵ ۳۲۶ ۳۲۷ ۳۲۸ ۳۲۹ ۳۳۰ ۳۳۱ ۳۳۲ ۳۳۳ ۳۳۴ ۳۳۵ ۳۳۶ ۳۳۷ ۳۳۸ ۳۳۹ ۳۴۰ ۳۴۱ ۳۴۲ ۳۴۳ ۳۴۴ ۳۴۵ ۳۴۶ ۳۴۷
RE: درخواست مقاله - انرژی مثبت - ۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ق.ظ

(۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۰۸ ق.ظ)erkin نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من به مقالات زیر نیاز دارم.
لطف می کنید برام دانلود کنید.
.........
من فقط به این دوتا مقاله ieee دسترسی داشتم.

RE: درخواست مقاله - ریحانه - ۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ق.ظ

A Comparison Framework for Open Source Software Evaluation Methods

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: درخواست مقاله - erkin - 19 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۱۷ ب.ظ

(۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  من فقط به این دوتا مقاله ieee دسترسی داشتم.
ممنونم. خیلی لطف کردید.

(۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ق.ظ)ریحانه نوشته شده توسط:  A Comparison Framework for Open Source Software Evaluation Methods

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خیلی لطف کردید. متشکرم

درخواست مقاله - a.hooshmand - 19 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۶ ب.ظ

و

کسی استاندارد های جدید ++C/C سال ۲۰۱۱ را دارد؟ یا امکان دانلودش را دارد؟
ISO/IEC 14882:2011 specifies requirements for implementations of the C++ programming language

RE: درخواست مقاله - ریحانه - ۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۶ ب.ظ

A BPM Software Evaluation Method

RE: درخواست مقاله - ریحانه - ۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ب.ظ

self-healing

درخواست مقاله - daryat - 23 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۴ ب.ظ

سلام دوستان اگه یه نفر لطف کنه این مقاله رو برام دانلود کنه ممنون میشم
اسم:
Cyber Security and Privacy Issues in Smart Grids
لینک:

RE: درخواست مقاله - انرژی مثبت - ۲۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۶ ب.ظ

(۲۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۴ ب.ظ)daryat نوشته شده توسط:  سلام دوستان اگه یه نفر لطف کنه این مقاله رو برام دانلود کنه ممنون میشم
اسم:
لینک:

درخواست مقاله - daryat - 23 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ب.ظ

دوستان ببخشید نمیدونم چرا لینکام درست کار نمیکنه

اسم:
لینک:

اسم:
لینک:

اسم:
Smart grid information security - a research on standards
لینک:

اسم:
A Survey on Cyber Security for Smart Grid Communications

لینک:

RE: درخواست مقاله - انرژی مثبت - ۲۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ب.ظ

(۲۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ب.ظ)daryat نوشته شده توسط:  دوستان ببخشید نمیدونم چرا لینکام درست کار نمیکنه

اسم:

اسم:
Smart grid information security - a research on standards
لینک:

اسم:
A Survey on Cyber Security for Smart Grid Communications
لینک:

مقاله اول رو در ارسال قبل گذاشتم واستون.
اینم از دوتای اخر Smile

درخواست مقاله و کمک- پروژه پایانی - opaladin2011 - 24 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ق.ظ

سلام دوستان! پروژه کارشناسی من در مورد جداسازی دایره هایی با شعاع های متفاوت از روی ورقه هایی با ابعاد x * y به طوری که بیشترین تعداد دایره از روی ورقه ها بتوان جدا کرد (کم ترین ضایعات رو داشته باشه)! کسی میتونه مقاله ی فارسی در این رابطه برام بزاره یا کمک کنه؟؟؟ مرسی

درخواست مقاله - majid36809 - 26 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ق.ظ

سلام
کسی می تونه مقاله ای در مورد امنیت شبکه بهم بده ممنون

RE: درخواست مقاله - ریحانه - ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ ق.ظ

(۲۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ق.ظ)majid36809 نوشته شده توسط:  سلام
کسی می تونه مقاله ای در مورد امنیت شبکه بهم بده ممنون

سلام

اینا رو ببینید

درخواست مقاله - a.hooshmand - 26 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ب.ظ

دوستان با توجه به اینکه ممکن است بعضی از مقالات بدرد دیگر افراد بخورد اسم مقاله را که معمولا یک شماره است به اسم مقاله تغییر دهد.

با تشکر

درخواست مقاله - majid36809 - 26 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ب.ظ

سلام
کسی می تونه مقاله ای در مورد امنیت شبکه سیستم‌های مدیریت امنیت اطلاعات بر اساس استانداردهای BS7799 & BS15000 بهم بده ممنون

سلام
کسی می تونه مقاله ای در مورد امنیت شبکه سیستم‌های مدیریت امنیت اطلاعات بر اساس استانداردهای BS7799 & BS15000 بهم بده اگه زبان فارسی باشه خیلی ممنون