تالار گفتمان مانشت
درخواست مقاله - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱ ۳۲ ۳۳ ۳۴ ۳۵ ۳۶ ۳۷ ۳۸ ۳۹ ۴۰ ۴۱ ۴۲ ۴۳ ۴۴ ۴۵ ۴۶ ۴۷ ۴۸ ۴۹ ۵۰ ۵۱ ۵۲ ۵۳ ۵۴ ۵۵ ۵۶ ۵۷ ۵۸ ۵۹ ۶۰ ۶۱ ۶۲ ۶۳ ۶۴ ۶۵ ۶۶ ۶۷ ۶۸ ۶۹ ۷۰ ۷۱ ۷۲ ۷۳ ۷۴ ۷۵ ۷۶ ۷۷ ۷۸ ۷۹ ۸۰ ۸۱ ۸۲ ۸۳ ۸۴ ۸۵ ۸۶ ۸۷ ۸۸ ۸۹ ۹۰ ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۴ ۹۵ ۹۶ ۹۷ ۹۸ ۹۹ ۱۰۰ ۱۰۱ ۱۰۲ ۱۰۳ ۱۰۴ ۱۰۵ ۱۰۶ ۱۰۷ ۱۰۸ ۱۰۹ ۱۱۰ ۱۱۱ ۱۱۲ ۱۱۳ ۱۱۴ ۱۱۵ ۱۱۶ ۱۱۷ ۱۱۸ ۱۱۹ ۱۲۰ ۱۲۱ ۱۲۲ ۱۲۳ ۱۲۴ ۱۲۵ ۱۲۶ ۱۲۷ ۱۲۸ ۱۲۹ ۱۳۰ ۱۳۱ ۱۳۲ ۱۳۳ ۱۳۴ ۱۳۵ ۱۳۶ ۱۳۷ ۱۳۸ ۱۳۹ ۱۴۰ ۱۴۱ ۱۴۲ ۱۴۳ ۱۴۴ ۱۴۵ ۱۴۶ ۱۴۷ ۱۴۸ ۱۴۹ ۱۵۰ ۱۵۱ ۱۵۲ ۱۵۳ ۱۵۴ ۱۵۵ ۱۵۶ ۱۵۷ ۱۵۸ ۱۵۹ ۱۶۰ ۱۶۱ ۱۶۲ ۱۶۳ ۱۶۴ ۱۶۵ ۱۶۶ ۱۶۷ ۱۶۸ ۱۶۹ ۱۷۰ ۱۷۱ ۱۷۲ ۱۷۳ ۱۷۴ ۱۷۵ ۱۷۶ ۱۷۷ ۱۷۸ ۱۷۹ ۱۸۰ ۱۸۱ ۱۸۲ ۱۸۳ ۱۸۴ ۱۸۵ ۱۸۶ ۱۸۷ ۱۸۸ ۱۸۹ ۱۹۰ ۱۹۱ ۱۹۲ ۱۹۳ ۱۹۴ ۱۹۵ ۱۹۶ ۱۹۷ ۱۹۸ ۱۹۹ ۲۰۰ ۲۰۱ ۲۰۲ ۲۰۳ ۲۰۴ ۲۰۵ ۲۰۶ ۲۰۷ ۲۰۸ ۲۰۹ ۲۱۰ ۲۱۱ ۲۱۲ ۲۱۳ ۲۱۴ ۲۱۵ ۲۱۶ ۲۱۷ ۲۱۸ ۲۱۹ ۲۲۰ ۲۲۱ ۲۲۲ ۲۲۳ ۲۲۴ ۲۲۵ ۲۲۶ ۲۲۷ ۲۲۸ ۲۲۹ ۲۳۰ ۲۳۱ ۲۳۲ ۲۳۳ ۲۳۴ ۲۳۵ ۲۳۶ ۲۳۷ ۲۳۸ ۲۳۹ ۲۴۰ ۲۴۱ ۲۴۲ ۲۴۳ ۲۴۴ ۲۴۵ ۲۴۶ ۲۴۷ ۲۴۸ ۲۴۹ ۲۵۰ ۲۵۱ ۲۵۲ ۲۵۳ ۲۵۴ ۲۵۵ ۲۵۶ ۲۵۷ ۲۵۸ ۲۵۹ ۲۶۰ ۲۶۱ ۲۶۲ ۲۶۳ ۲۶۴ ۲۶۵ ۲۶۶ ۲۶۷ ۲۶۸ ۲۶۹ ۲۷۰ ۲۷۱ ۲۷۲ ۲۷۳ ۲۷۴ ۲۷۵ ۲۷۶ ۲۷۷ ۲۷۸ ۲۷۹ ۲۸۰ ۲۸۱ ۲۸۲ ۲۸۳ ۲۸۴ ۲۸۵ ۲۸۶ ۲۸۷ ۲۸۸ ۲۸۹ ۲۹۰ ۲۹۱ ۲۹۲ ۲۹۳ ۲۹۴ ۲۹۵ ۲۹۶ ۲۹۷ ۲۹۸ ۲۹۹ ۳۰۰ ۳۰۱ ۳۰۲ ۳۰۳ ۳۰۴ ۳۰۵ ۳۰۶ ۳۰۷ ۳۰۸ ۳۰۹ ۳۱۰ ۳۱۱ ۳۱۲ ۳۱۳ ۳۱۴ ۳۱۵ ۳۱۶ ۳۱۷ ۳۱۸ ۳۱۹ ۳۲۰ ۳۲۱ ۳۲۲ ۳۲۳ ۳۲۴ ۳۲۵ ۳۲۶ ۳۲۷ ۳۲۸ ۳۲۹ ۳۳۰ ۳۳۱ ۳۳۲ ۳۳۳ ۳۳۴ ۳۳۵ ۳۳۶ ۳۳۷ ۳۳۸ ۳۳۹ ۳۴۰ ۳۴۱ ۳۴۲ ۳۴۳ ۳۴۴ ۳۴۵ ۳۴۶ ۳۴۷
RE: درخواست مقاله - jaroon - 05 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ق.ظ

سلام دوستان.من این مقاله رو میخوام

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: درخواست مقاله - انرژی مثبت - ۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ق.ظ

(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ق.ظ)jaroon نوشته شده توسط:  سلام دوستان.من این مقاله رو میخوام

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
لینکتون مشکل داره مثل همیشه درخواست می کنم به همراه لینک اسم مقاله رو هم بذارید

RE: درخواست مقاله - jaroon - 10 خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۴۱ ب.ظ

سلام دوستان.ممنون میشم اگه کسی بتونه این دو تا مقاله رو واسم بگیره.ازسایت ieee هستش.
Applying mining fuzzy sequential patterns technique to predict the leadership in social networks
A model of computational verb finite-state machines 2

درخواست مقاله - arshyaboxing - 10 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ ب.ظ

با درود فراوان - اگه کسی دسترسی به سایت ieee داره این مقاله را لطفا برام دانلود کنه

اسم مقاله:Highly linear robust RF switch with low insertion loss and high power handling capability in a 65nm CMOS technology

RE: درخواست مقاله - انرژی مثبت - ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ ب.ظ

(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ ب.ظ)arshyaboxing نوشته شده توسط:  با درود فراوان - اگه کسی دسترسی به سایت ieee داره این مقاله را لطفا برام دانلود کنه

اسم مقاله:Highly linear robust RF switch with low insertion loss and high power handling capability in a 65nm CMOS technology

(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۴۱ ب.ظ)jaroon نوشته شده توسط:  سلام دوستان.ممنون میشم اگه کسی بتونه این دو تا مقاله رو واسم بگیره.ازسایت ieee هستش.
Applying mining fuzzy sequential patterns technique to predict the leadership in social networks
A model of computational verb finite-state machines 2

درخواست مقاله - arshyaboxing - 10 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ب.ظ

با سلام و درود فراوان - اگه کسی دسترسی به سایت ieee داره این مقالات را برام دانلود کنه

اسم مقاله :Design of the Two-Core x86-64 AMD “Bulldozer” Module in 32 nm SOI CMOS

اسم مقاله:A Light-Field Image Sensor in 180 nm CMOS
لینک مقاله:

RE: درخواست مقاله - انرژی مثبت - ۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ق.ظ

(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ب.ظ)arshyaboxing نوشته شده توسط:  با سلام و درود فراوان - اگه کسی دسترسی به سایت ieee داره این مقالات را برام دانلود کنه

اسم مقاله :Design of the Two-Core x86-64 AMD “Bulldozer” Module in 32 nm SOI CMOS

اسم مقاله:A Light-Field Image Sensor in 180 nm CMOS
لینک مقاله:

درخواست مقاله - arshyaboxing - 11 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۰ ق.ظ

با درود فر اوان - اگه کسی دسترسی داه ،لطفا این مقاله دانلود کنه
اسم مقاله:A research using hybrid RBF/Elman neural networks for intrusion detection system secure model

ممنون میشم اگه کسی این مقاله رو برام بگیره
اسم مقاله :JigDFS: A secure distributed file system

لینک مقاله:http://ieeexplore.ieee.org/xpl/login.jsp?tp=&arnumber=4925093&url=http%3A%2F%2Fieeexplore.ieee.org%2Fxpls%2Fabs_all.jsp%3Farnumber%3D49250​93

اسم مقاله:A Chaos Synchronization Secure Communication System Based on Output Control

لینک مقاله:http://en.cnki.com.cn/Article_en/CJFDTOTAL-DZYX200910024.htm#

اسم مقاله:E-Voting System Security Optimization
لینک مقاله:http://ieeexplore.ieee.org/xpl/login.jsp?tp=&arnumber=4755540&url=http%3A%2F%2Fieeexplore.ieee.org%2Fxpls%2Fabs_all.jsp%3Farnumber%3D47555​40

درخواست مقاله - jaroon - 11 خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۲۱ ب.ظ

سلام دوستان.من به این مقاله به شدت نیازدارم.لطفا کمک کنید

درخواست مقاله - z_bahar89 - 11 خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۵۳ ب.ظ

سلام
امکان داره این مقاله رو برای من دانلود کنید
A holistic methodology for evaluating wireless Intrusion Detection Systems
این هم لینکش

ممنون

سلام اگه امکان داره این مقاله ها رو هم بگیرید
اسم
Research on the Intrusion Detection System in Wireless Mesh Networks
لینک

................................................................................​................................................................................​.
اسم
An Intrusion Detection System for Critical Information Infrastructures using Wireless Sensor Network technologies
لینک

باز هم ممنون

RE: درخواست مقاله - انرژی مثبت - ۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۲ ب.ظ

(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۵۳ ب.ظ)z_bahar89 نوشته شده توسط:  سلام
امکان داره این مقاله رو برای من دانلود کنید
A holistic methodology for evaluating wireless Intrusion Detection Systems

اسم
Research on the Intrusion Detection System in Wireless Mesh Networks
................................................................................​................................................................................​.
اسم
An Intrusion Detection System for Critical Information Infrastructures using Wireless Sensor Network technologies

(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۲۱ ب.ظ)jaroon نوشته شده توسط:  سلام دوستان.من به این مقاله به شدت نیازدارم.لطفا کمک کنید

(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۰ ق.ظ)arshyaboxing نوشته شده توسط:  با درود فر اوان - اگه کسی دسترسی داه ،لطفا این مقاله دانلود کنه

اسم مقاله:A Chaos Synchronization Secure Communication System Based on Output Control
این یکی رو نتونستم دانلود کنم.

درخواست مقاله - jaroon - 12 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ ق.ظ

سلام مهندسان گرامی.این دو تا مفاله رو هم اگه میشه ................iee هستش
۱-A Toolkit for Generating Sentences from Context-Free Grammars
Experiences in building of context-free grammar tree 2-

RE: درخواست مقاله - انرژی مثبت - ۱۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۰۴ ب.ظ

(۱۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ ق.ظ)jaroon نوشته شده توسط:  سلام مهندسان گرامی.این دو تا مفاله رو هم اگه میشه ................iee هستش
۱-A Toolkit for Generating Sentences from Context-Free Grammars
Experiences in building of context-free grammar tree 2-
بفرمایید

درخواست مقاله - Girbert - 12 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ

سلام دوستان محترم من به این مقاله در science direct نیاز دارم کسی میتونه برام دانلودش کنه ؟ با تشکر فراوان Heart

"A 3D composite finite element used to model a vertical drain and its surrounding remoulded soil"

RE: درخواست مقاله - انرژی مثبت - ۱۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۳۲ ب.ظ

(۱۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ)Girbert نوشته شده توسط:  سلام دوستان محترم من به این مقاله در science direct نیاز دارم کسی میتونه برام دانلودش کنه ؟ با تشکر فراوان Heart

"A 3D composite finite element used to model a vertical drain and its surrounding remoulded soil"