تالار گفتمان مانشت
حذف موضوعاتی که پس از گذشت زمان کاربرد خود را از دست می دهند. - نسخه‌ی قابل چاپ

حذف موضوعاتی که پس از گذشت زمان کاربرد خود را از دست می دهند. - ف.ش - ۰۴ آبان ۱۳۸۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ

سلام دوستان

به نظر من یه سری از مباحث هست به بازه زمانی خاصی مربوط میشه و بعد از اون بازه خاصیت خودش رو از دست میده به نظر من اگه این موضوعات حذف بشه و فقط موضوعات به روز و مطالبی که تاریخ انقضا ندارند باقی بمانند انجمن خیلی منسجم‌تر خواهد بود.

برای مثال خبری که مربوط به تابستان است و خواندن آن در این زمان و زمانهای آتی کمکی به دوستان تازه وارد نمیکند.توسط خود ایجاد کننده حذف شود.
نظر شما چیست؟؟؟

این مطلب نیز پس از اتمام نظر سنجی حذف می شود.Big Grin

RE: حذف موضوعاتی که پس از گذشت زمان کاربرد خود را از دست می دهند. - Fardad-A - 04 آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ

(۰۴ آبان ۱۳۸۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

به نظر من یه سری از مباحث هست به بازه زمانی خاصی مربوط میشه و بعد از اون بازه خاصیت خودش رو از دست میده به نظر من اگه این موضوعات حذف بشه و فقط موضوعات به روز و مطالبی که تاریخ انقضا ندارند باقی بمانند انجمن خیلی منسجم‌تر خواهد بود.

برای مثال خبری که مربوط به تابستان است و خواندن آن در این زمان و زمانهای آتی کمکی به دوستان تازه وارد نمیکند.توسط خود ایجاد کننده حذف شود.
نظر شما چیست؟؟؟

این مطلب نیز پس از اتمام نظر سنجی حذف می شود.Big Grin

شاید بد نباشه بایگانی هم تالار داشته باشه.(یا همان آرشیو)Shy

حذف موضوعاتی که پس از گذشت زمان کاربرد خود را از دست می دهند. - ف.ش - ۰۴ آبان ۱۳۸۹ ۰۵:۰۳ ب.ظ

آقا فرداد اگه منظورتون اون مطالب منقضی شده است که بایگانی بشه به نظرم ارزش بایگانی نداره چون برای مثال خبر استخدام آموزش و پرورش رو یکی ۲ سال بعد بیاد تو بایگانی ببینه تازه داغ دلش تازه میشه که ا چرا ثبت نام نکردم.
یه بنده خدایی میگفت حل کردن مجلات جدول تاریخ گذشته افسردگی میاره.(احتمالا چون اگه یه جدول رو تونستیم درست حل کنیم میگیم کاش به موقع جدول رو خریده بودم و الان جایزه رو می بردم.)
این جور مطالب فقط اگر بخوایم به عنوان روال کاری انجمن که مثلا در فلان زمان این بحث انجام گرفته بهش نگاه کنیم ارزش داره.
به هر حال شما moderator هستید.هر جور خودتون صلاح میدونید عمل کنید.موفق باشید.

حذف موضوعاتی که پس از گذشت زمان کاربرد خود را از دست می دهند. - Fardad-A - 04 آبان ۱۳۸۹ ۰۸:۱۵ ب.ظ

خواهش میکنم. مگه آکهی استخدام هم تو تالار هست؟؟؟ میبینید من چقدر بیخبرم!!!!

RE: حذف موضوعاتی که پس از گذشت زمان کاربرد خود را از دست می دهند. - parsaNA - 04 آبان ۱۳۸۹ ۰۹:۳۸ ب.ظ

(۰۴ آبان ۱۳۸۹ ۰۸:۱۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  خواهش میکنم. مگه آکهی استخدام هم تو تالار هست؟؟؟ میبینید من چقدر بیخبرم!!!!

شکست نفسی می فرمایید قربان .Big Grin مگه میشه تو تالار یه پست زده بشه و شما دو دیقه بعد خبر دار نشین ؟ Big Grin

RE: حذف موضوعاتی که پس از گذشت زمان کاربرد خود را از دست می دهند. - ف.ش - ۰۴ آبان ۱۳۸۹ ۱۰:۴۵ ب.ظ

(۰۴ آبان ۱۳۸۹ ۰۵:۰۳ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  آقا فرداد اگه منظورتون اون مطالب منقضی شده است که بایگانی بشه به نظرم ارزش بایگانی نداره چون برای مثال خبر استخدام آموزش و پرورش رو یکی ۲ سال بعد بیاد تو بایگانی ببینه تازه داغ دلش تازه میشه که ا چرا ثبت نام نکردم.
یه بنده خدایی میگفت حل کردن مجلات جدول تاریخ گذشته افسردگی میاره.(احتمالا چون اگه یه جدول رو تونستیم درست حل کنیم میگیم کاش به موقع جدول رو خریده بودم و الان جایزه رو می بردم.)
این جور مطالب فقط اگر بخوایم به عنوان روال کاری انجمن که مثلا در فلان زمان این بحث انجام گرفته بهش نگاه کنیم ارزش داره.
به هر حال شما moderator هستید.هر جور خودتون صلاح میدونید عمل کنید.موفق باشید.

بله لینکش هم اینجاست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حذف موضوعاتی که پس از گذشت زمان کاربرد خود را از دست می دهند. - Soheil - 05 آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۵۰ ب.ظ

مانشت رو باید هر چند ماه یه بار هرس کرد!!!

حذف موضوعاتی که پس از گذشت زمان کاربرد خود را از دست می دهند. - admin - 05 آبان ۱۳۸۹ ۰۸:۱۴ ب.ظ

من با حذف موافق نیستم چند تا دلیل داره:
۱/ نشان دهنده سابقه مانشت توی اینترنت هست.
۲/ لینکهای شکسته شده و حذف شده رنک سایت رو پایین می آرن.

برای این منظور به انجمن جدید به نام بایگانی شکل می دیم که چند تا زیر انجمن داره به نام های زیر:
اخبار
مطالب کنکوری
سطل زباله !! Smile

حذف موضوعاتی که پس از گذشت زمان کاربرد خود را از دست می دهند. - hamidkhl - 05 آبان ۱۳۸۹ ۰۸:۳۳ ب.ظ

به نظ من موضوعت قدیمی رو حذف نکنید فقط قفلشون کنید

حذف موضوعاتی که پس از گذشت زمان کاربرد خود را از دست می دهند. - ف.ش - ۰۶ آبان ۱۳۸۹ ۱۱:۳۵ ق.ظ

فکر کنم وقتشه که این مطلب به عنوان پیشگام بره توی سطل زباله!!!

حذف موضوعاتی که پس از گذشت زمان کاربرد خود را از دست می دهند. - jikjik - 06 آبان ۱۳۸۹ ۰۶:۱۰ ب.ظ

من هم موافق نیستم چون الان واسه یه درسی یه منبعی معرفی میشه طبق تجربه دوستان تا بعدها خوب منبع بهتری معرفی میشه شخصی همون بعدها عضو اینجا شه میدونه قبالا چه منبعی معرفی مسشد الان چی و در واقه اطلاعات کاملتری میتونه داشته باشه منابع رو به عنوان مثال گفتم در مورد سایر مطالب هم همینطوره با دلایل آقای تنهایی هم کاملا موافقم
وای تند تند نوشتم خیلی اشتباه تایپی دارم عذر می خوام

RE: حذف موضوعاتی که پس از گذشت زمان کاربرد خود را از دست می دهند. - ف.ش - ۰۶ آبان ۱۳۸۹ ۰۹:۲۷ ب.ظ

(۰۶ آبان ۱۳۸۹ ۰۶:۱۰ ب.ظ)jikjik نوشته شده توسط:  من هم موافق نیستم چون الان واسه یه درسی یه منبعی معرفی میشه طبق تجربه دوستان تا بعدها خوب منبع بهتری معرفی میشه شخصی همون بعدها عضو اینجا شه میدونه قبالا چه منبعی معرفی مسشد الان چی و در واقه اطلاعات کاملتری میتونه داشته باشه منابع رو به عنوان مثال گفتم در مورد سایر مطالب هم همینطوره با دلایل آقای تنهایی هم کاملا موافقم
وای تند تند نوشتم خیلی اشتباه تایپی دارم عذر می خوام

منظور ما حذف هر پستی نبود منظور مواردی بود که کاربرد خودشون رو از دست میدند نه منابع!!!نه جزوات!!!مثلا اخبار تاریخ گذشته.

RE: حذف موضوعاتی که پس از گذشت زمان کاربرد خود را از دست می دهند. - Soheil - 07 آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ

(۰۵ آبان ۱۳۸۹ ۰۸:۱۴ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  من با حذف موافق نیستم چند تا دلیل داره:
۱/ نشان دهنده سابقه مانشت توی اینترنت هست.
۲/ لینکهای شکسته شده و حذف شده رنک سایت رو پایین می آرن.

برای این منظور به انجمن جدید به نام بایگانی شکل می دیم که چند تا زیر انجمن داره به نام های زیر:
اخبار
مطالب کنکوری
سطل زباله !! Smile
یعنی با حذف پست های (نه موضوع!) نا مرتبط هم لینک شکسته درست میشه؟