تالار گفتمان مانشت
وضعیت درسی من ،این یک ماه چگونه عمل کنم - نسخه‌ی قابل چاپ

وضعیت درسی من ،این یک ماه چگونه عمل کنم - Tempuser - 11 دى ۱۳۹۰ ۰۵:۲۸ ب.ظ

سلام به همه دوستان

من زبان رو خیلی کم خواندم‌، گسسته رو فقط فصل توابع بازگشتی را نخواندم ،ساختمان داده فصل مرتب سازی نخوندم‌، سیتستم عامل رو فصل حافظه مجازی‌، شبکه رو تقریبا خوندم مرور نکردم ،الگوریتم رو نصفش مونده‌، هوش سه فصل آخر مانده‌، مهندسی نرم افزار نصفش رو خوندم‌، مدیریت سه چهارمشو خوندم ،پایگاه ۳ فصل آخر رو نخوندم
به نظرتون این ماه آخر چه کار کنم ؟
مرور یا کامل کردن درسا ؟
تاحالا تستم کم زدم ؟
لطفا کمک !

وضعیت درسی من ،این یک ماه چگونه عمل کنم - SarahArshad - 11 دى ۱۳۹۰ ۰۵:۴۸ ب.ظ

(۱۱ دى ۱۳۹۰ ۰۵:۲۸ ب.ظ)Tempuser نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان

من زبان رو خیلی کم خواندم‌، گسسته رو فقط فصل توابع بازگشتی را نخواندم ،ساختمان داده فصل مرتب سازی نخوندم‌، سیتستم عامل رو فصل حافظه مجازی‌، شبکه رو تقریبا خوندم مرور نکردم ،الگوریتم رو نصفش مونده‌، هوش سه فصل آخر مانده‌، مهندسی نرم افزار نصفش رو خوندم‌، مدیریت سه چهارمشو خوندم ،پایگاه ۳ فصل آخر رو نخوندم
به نظرتون این ماه آخر چه کار کنم ؟
مرور یا کامل کردن درسا ؟
تاحالا تستم کم زدم ؟
لطفا کمک !
مرور همون هایی که خوندی .جون اگه مطلب جدید بخونی نمی رسی دوره کنی .زمانی برای دوره قدیمی‌ها هم نداری پس سر جلسه همه مطالب یرات آشناست اما نمی تونی حل کنی .همین هایی که خوندی مرور کن.

وضعیت درسی من ،این یک ماه چگونه عمل کنم - maryami - 11 دى ۱۳۹۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ

از این مباحثی که خوندین می خواین مرور کنین تستهای کنکورهای سالهای پیششون هم یادتون نره. سعی کنین کامل رو شون کار کنین مخصوصا چند ساله اخیر.

RE: وضعیت درسی من ،این یک ماه چگونه عمل کنم - neilabak - 12 دى ۱۳۹۰ ۰۸:۰۱ ق.ظ

به نظرم سیستم و ساختمانو تموم کنید ولی نرم افزار ارزش نداره تموم کردنش چون خیلی وقت میگیره و معمولا نتیجه هم نداره .

وضعیت درسی من ،این یک ماه چگونه عمل کنم - maryami - 12 دى ۱۳۹۰ ۱۱:۲۶ ق.ظ

زبان رو هم که گفتین خیلی کم خوندین به نظر من هر شب یه مقداری ازش بخونید تا کنکور. مثلا بگید هر شب فلان تعداد لغت می خونم و لغتهایی که شب پیش خوندم رو مرور می کنم و گرامر هم همین طور.

وضعیت درسی من ،این یک ماه چگونه عمل کنم - aatwo - 12 دى ۱۳۹۰ ۰۷:۴۰ ب.ظ

دوسته عزیز مطالبه جدید تا چند روز دیگه اونهایی که احساس میکنی بهتر میفهمی بخون اما به موازاتش حتما تست کار کن و بعد از چند روز فقط تست موفق باشید