تالار گفتمان مانشت
آغاز ثبت‌نام در کنکور ارشد دانشگاه آزاد و عدم تغییر شیوه پذیرش - نسخه‌ی قابل چاپ

آغاز ثبت‌نام در کنکور ارشد دانشگاه آزاد و عدم تغییر شیوه پذیرش - پری - ۰۸ دى ۱۳۹۰ ۰۷:۲۹ ب.ظ

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد اسلامی می توانند از روز شنبه ۱۷ دی ماه در این کنکور ثبت نام کنند.
دکتر عبدالله سجادی جاغرق، افزود: ثبت نام در این آزمون برای متقاضیان از طریق سایت اینترنتی مرکز آزمون امکان پذیر می شود.

وی گفت: نوع پذیرش در این کنکور در مقایسه با سالهای گذشته تغییری نکرده است.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اظهار داشت: کنکور کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد اردیبهشت ماه ۹۱ برگزار می شود.

پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری مهر ،مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی لیست مواد درسی و ضرایب آن را در سامانه اطلاع رسانی خود به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
قرار داده است.

آغاز ثبت‌نام در کنکور ارشد دانشگاه آزاد و عدم تغییر شیوه پذیرش - maryami - 10 دى ۱۳۹۰ ۰۶:۴۳ ب.ظ

من ذوق زده‌ام واسه آزاد ثبت نام کنم. هی می گم کی ثبت نامشه نکنه جا بمونم. فکر کنم از کارشناسیم عبرت نگرفتم. [تصویر:  60875_1_1379096401.gif]

به هرحال توکل به خدا هر کدوم قبول شدم. [تصویر:  60875_2_1379096401.gif]

آغاز ثبت‌نام در کنکور ارشد دانشگاه آزاد و عدم تغییر شیوه پذیرش - matin724 - 19 دى ۱۳۹۰ ۰۷:۰۵ ب.ظ

پس کجا باید ثبت نام کرد؟ سابت ازمون که خبری نیست!

آغاز ثبت‌نام در کنکور ارشد دانشگاه آزاد و عدم تغییر شیوه پذیرش - Majid gh - 19 دى ۱۳۹۰ ۰۷:۵۱ ب.ظ

۱۷ رد شد و ثبت نام شروع نشد میشه بگین کی شروع میشه ثبت نام

آغاز ثبت‌نام در کنکور ارشد دانشگاه آزاد و عدم تغییر شیوه پذیرش - *farnaz* - 19 دى ۱۳۹۰ ۰۹:۰۵ ب.ظ

اینجا هنوز دفترچه‌ها نرسیده، تهران توزیع شده؟

RE: آغاز ثبت‌نام در کنکور ارشد دانشگاه آزاد و عدم تغییر شیوه پذیرش - maedeh - 19 دى ۱۳۹۰ ۱۰:۴۶ ب.ظ

(۱۹ دى ۱۳۹۰ ۰۹:۰۵ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  اینجا هنوز دفترچه‌ها نرسیده، تهران توزیع شده؟

مگه همزمان با آغاز ثبت نام تو سایتِ آزمون، دفترچه‌ها توزیع نمیشه؟
اینجا هم فکر نمی کنم خبری از توزیع دفترچه باشه! اینطور که از سایتِ آزمون هم پیداست هنوز ثبت نامِ کارشناسیه!
طبق این خبر، از هفته اول بهمن ماه ثبت نامِ ارشد دانشگاه آزاد آغاز میشه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.