تالار گفتمان مانشت
سوال درباره ۵۰۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

سوال درباره ۵۰۴ - ۲۱۹۵ - ۱۳ آذر ۱۳۹۰ ۰۵:۴۶ ب.ظ

سلام‌: من یه سوال خدمتتون داشتم و اگه ممکنه منو راهنمایی کنید.
من الان دارم ۵۰۴ رو می خونم و الان هم دیگه آخراشه و سعی می کنم که ریدینگ های که تو خوده کتابش هم هست رو بخونم-کتاب راهیان اشد زبان تخصصیش رو هم گرفتم و الان تونیمه هاشم.
من یه مشکلی که اکثرا تو خوندن زبان باهاش دارم اینه که لغات رو بلدم اما نمی تونم ان مطلب خوبی ازش بی رون بکشم-به نظر شما چه کار کنم؟
این چیزای که دارم می خونم کافه؟
با تشکر از زحماتتون

سوال درباره ۵۰۴ - *farnaz* - 13 آذر ۱۳۹۰ ۰۵:۵۷ ب.ظ

واسه زبان تخصصی باید تکنیکی کار کنی که کتاب پارسه این تکنیکا رو یاد میده( چون همیشه لازم نیست ترجمه کنی به خاطر سنگین بودن مطلب) البته ۵۰۴ هم لازمه چون دایره لغاتت واسه بعضی از متنا که نیاز به ترجمه دارن باید بالا باشه

سوال درباره ۵۰۴ - Xilinx - 13 آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۲ ب.ظ

بچه نرم افزار های یادگیری ماکزیمم نارسیس واقعا واسه زبان محشره Smile
من از بچه‌ها اسمشو شنیدیم الان تافل و ۵۰۴شو گرفتم خیلی خوبن.

RE: سوال درباره ۵۰۴ - *farnaz* - 14 آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ق.ظ

(۱۳ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۲ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  بچه نرم افزار های یادگیری ماکزیمم نارسیس واقعا واسه زبان محشره Smile

چقدر طول می کشه تا لغاتو یاد بگیریم با توجه به زمان باقی مونده

سوال درباره ۵۰۴ - ahmad8726 - 16 آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۸ ق.ظ

برای زبان تخصصی اگه کتاب پارسه رو بخونی عالیه در مورد زبان عمومی هم لغات تافل خیلی کاربردیه.

RE: سوال درباره ۵۰۴ - Bache Mosbat - 16 آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۵ ق.ظ

(۱۴ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ق.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  
(13 آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۲ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  بچه نرم افزار های یادگیری ماکزیمم نارسیس واقعا واسه زبان محشره Smile

اگه با ماکزیمم بخواین بخونین باید تعداد تستا رو زیاد کنین حدود ۸۰ تا تست یعنی حدود نیم ساعت تو روز اگه وقت بذارین تموم می شه تا دم کنکور .

RE: سوال درباره ۵۰۴ - Xilinx - 16 آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ

(۱۴ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ق.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  
(13 آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۲ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  بچه نرم افزار های یادگیری ماکزیمم نارسیس واقعا واسه زبان محشره Smile

من روز اول که شروع کردم به خوندن لغات‌، هم ۵۰۴ و هم تافل رو روی ۹۰ تا تنظیم کردم و زمان هر تست هم ۶۰ ثانیه گذاشتم.از ۶:۳۰ صبح تا ۹:۳۰ خوندنش طول کشید.ولی روز دوم دوتاش روی هم نیم ساعت هم نشد.
فکر میکردم هر روز باشه ولی ۵۰۴ رو ۳ روز دیگه دوباره باید بخونم و تافل رو ۲ روز دیگه

RE: سوال درباره ۵۰۴ - sheyda - 29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ ب.ظ

سلام

یه برنامه برای لغات انگلیسی به فارسی ۵۰۴ ، مخصوص موبایل:

[attachment=4483]