تالار گفتمان مانشت
۵۰% اول پارسه! ---> سخت؟ آسان؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
RE: 50% اول پارسه! ---> سخت؟ آسان؟ - مازیار صفایی - ۰۴ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ق.ظ

(۰۳ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۹ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  به نظر من سوال ۶۶ صد در صد غلطه . من میتونم واسش مثال نقض بیارم طوری که گزینه ۳ (یعنی ۴تا) درست باشه .کافیه نوع دسته بندی رو تغییر بدیم.طبق تعریف پوران از EPI این سوال غلطه
می شه توضیح بدید چطوری EPI‌ها رو به دست میارید؟
چون من همینجوری زدم ۳تا! درست از آب دراومد! البته یکم استدلال کردم ولی استدلالم من دراوردی هست![تصویر:  55659_1_1379097301.gif]

۵۰% اول پارسه! ---> سخت؟ آسان؟ - farazin - 04 آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ ق.ظ

سوال ۷۸ سیستم عامل مگه نگفته کدوم درست نیست؟؟؟

RE: 50% اول پارسه! ---> سخت؟ آسان؟ - مازیار صفایی - ۰۴ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۴ ق.ظ

(۰۴ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ ق.ظ)farazin نوشته شده توسط:  سوال ۷۸ سیستم عامل مگه نگفته کدوم درست نیست؟؟؟

طبیعی داداش!Big Grin

RE: 50% اول پارسه! ---> سخت؟ آسان؟ - Xilinx - 04 آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۷ ب.ظ

(۰۴ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ق.ظ)باد نوشته شده توسط:  
(03 آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۹ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  به نظر من سوال ۶۶ صد در صد غلطه . من میتونم واسش مثال نقض بیارم طوری که گزینه ۳ (یعنی ۴تا) درست باشه .کافیه نوع دسته بندی رو تغییر بدیم.طبق تعریف پوران از EPI این سوال غلطه
چون من همینجوری زدم ۳تا! درست از آب دراومد! البته یکم استدلال کردم ولی استدلالم من دراوردی هست![تصویر:  55713_1_1379097301.gif]

خب طبق تعریف EPI به PI ای میگن که مینترمهایی رو که توسط هیچ PI دیگه ای پوشش داده نشده رو پوشش بده !
دسته بندی که بکنید ۳تا PI داره که همشونم EPI هستن ولی اگه همون دسته بندی مثلا به جای دسته های ۲تایی به صورت افقی جدا کنیم به صورت عمودی جدا کنیم میشه ۴تا EPISad

RE: 50% اول پارسه! ---> سخت؟ آسان؟ - مازیار صفایی - ۰۴ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۰ ب.ظ

(۰۴ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۷ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ق.ظ)باد نوشته شده توسط:  
(03 آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۹ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  به نظر من سوال ۶۶ صد در صد غلطه . من میتونم واسش مثال نقض بیارم طوری که گزینه ۳ (یعنی ۴تا) درست باشه .کافیه نوع دسته بندی رو تغییر بدیم.طبق تعریف پوران از EPI این سوال غلطه
چون من همینجوری زدم ۳تا! درست از آب دراومد! البته یکم استدلال کردم ولی استدلالم من دراوردی هست![تصویر:  55715_1_1379097241.gif]

خب طبق تعریف EPI به PI ای میگن که مینترمهایی رو که توسط هیچ PI دیگه ای پوشش داده نشده رو پوشش بده !
دسته بندی که بکنید ۳تا PI داره که همشونم EPI هستن ولی اگه همون دسته بندی مثلا به جای دسته های ۲تایی به صورت افقی جدا کنیم به صورت عمودی جدا کنیم میشه ۴تا EPISad
خوب من با همین استدلال به ۳ رسیدم. باید دسته بندی رو بر اساس تابع داده شده انجام بدید.

۵۰% اول پارسه! ---> سخت؟ آسان؟ - mat - 04 آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۷ ب.ظ

pse رو کی گرفته ؟ کسی تا حالا نصب کرده ؟ ازمون داده؟
حالا این همه ازمون حضوری دادیم چه فایده داره اگر اون هم مثل این باشه؟

RE: 50% اول پارسه! ---> سخت؟ آسان؟ - مازیار صفایی - ۰۴ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۶ ب.ظ

(۰۴ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۷ ب.ظ)mat نوشته شده توسط:  pse رو کی گرفته ؟ کسی تا حالا نصب کرده ؟ ازمون داده؟
حالا این همه ازمون حضوری دادیم چه فایده داره اگر اون هم مثل این باشه؟

من فقط نصب کردم. هنوز نزدم. باشه یکم دودها از کله‌ام برود بیرون بعدا!

RE: 50% اول پارسه! ---> سخت؟ آسان؟ - Xilinx - 04 آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۵۳ ب.ظ

(۰۴ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۰ ب.ظ)باد نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۷ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
چون من همینجوری زدم ۳تا! درست از آب دراومد! البته یکم استدلال کردم ولی استدلالم من دراوردی هست![تصویر:  55782_1_1379097241.gif]

خوب من با همین استدلال به ۳ رسیدم. باید دسته بندی رو بر اساس تابع داده شده انجام بدید.

میتونم با سند از کتاب پوران ثابت کنم ۴تا هم میتونه باشه: | خب منم همین تابع رو میگم چیزه دیگه ای نمیگم Big Grin

۵۰% اول پارسه! ---> سخت؟ آسان؟ - aryaeei - 04 آذر ۱۳۹۰ ۰۶:۴۹ ب.ظ

با کویین مک کلاسکی مطمئن باشید ۶۶ گزینه ۱ است میتونید امتحان کنید ...

۵۰% اول پارسه! ---> سخت؟ آسان؟ - Mojtaba - 04 آذر ۱۳۹۰ ۰۷:۲۴ ب.ظ

با سلام خدمت دوستان.
عزیزان من تو رو خدا اینقدر خودتون را درگیر بحث در مورد این آزمون‌ها نکنید که جز اینکه وقت مفید تون را از دست میدهید چیز دیگه ای حاصل نمیشه؟(من این تجربه تلخ را دارم میخوام شما عزیزان دچار این تجربه تلخ نشید).
در ضمن سوال ۶۶ که در موردش بحث می کنید جوابش همان گزینه ۱ یعنی ۲ تا EPI هستش این مبحث را در مدار پوران به خوبی توضیح داده اگه کتاب را ندارید تا آن را براتون به طور کامل توضیح بدم تا هیچ وقت در این مورد دچار اشکال نشید.
خیلی ممنون که مطلب بنده را خواندید.
(۰۴ آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۵۳ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۰ ب.ظ)باد نوشته شده توسط:  
(04 آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۷ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
چون من همینجوری زدم ۳تا! درست از آب دراومد! البته یکم استدلال کردم ولی استدلالم من دراوردی هست![تصویر:  55821_1_1379097241.gif]

میتونم با سند از کتاب پوران ثابت کنم ۴تا هم میتونه باشه: | خب منم همین تابع رو میگم چیزه دیگه ای نمیگم Big Grin

ما شاالله به شما دوست عزیزConfused
اگه اثبات کنی که عالی میشه؟(ولی قبل از اثبات سعی کن مطلب را خوب بفهمیش که وسط کار برات مشکلی پیش نیادها)Huh

۵۰% اول پارسه! ---> سخت؟ آسان؟ - ida_isp - 05 آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۶ ق.ظ

بچه‌ها سوال ۷۵ سیستم عامل تو پاسخنامه مگه جواب نشده ۱۲/۵ پس چرا زده گزینه ۲ درست است؟!!!!!!!!!

و سوال ۷۸ نمیفهمم چرا تو جوابش گفته زمانشو باید از صفر شروع کنیم؟!!! چرا از همون ۱ نه؟!!!!

RE: 50% اول پارسه! ---> سخت؟ آسان؟ - mat - 05 آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ق.ظ

(۰۵ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۶ ق.ظ)ida_isp نوشته شده توسط:  و سوال ۷۸ نمیفهمم چرا تو جوابش گفته زمانشو باید از صفر شروع کنیم؟!!! چرا از همون ۱ نه؟!!!!
در هر صورت باید یکی کم میکردی که طول زمان بدست میومد(انتها - ابتدا +۱)... این گفته بگیرید از صفر که راحت باشید...Blush

۵۰% اول پارسه! ---> سخت؟ آسان؟ - ida_isp - 05 آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۴ ق.ظ

متوجه نمیشم Sad خب از همون لحظه۱ شروع کنه آخه قسمت اول همه گزینه هاش یجوریه که فرق میکنه اگه زمان شروعو ۰ بگیری یا ۱////

RE: 50% اول پارسه! ---> سخت؟ آسان؟ - mat - 05 آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۰ ق.ظ

(۰۵ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۴ ق.ظ)ida_isp نوشته شده توسط:  متوجه نمیشم Sad خب از همون لحظه۱ شروع کنه آخه قسمت اول همه گزینه هاش یجوریه که فرق میکنه اگه زمان شروعو ۰ بگیری یا ۱////

کجاشو میگید فرق داره؟ همه گزینه‌ها میانگین زمان رو میخوان یعنی بازه زمانی رو میخوان که به عدد‌ها وابسته نیست ..من پاسخنامه رو الان ندارم که براتون کامل توضیح بدم چه کرده...

۵۰% اول پارسه! ---> سخت؟ آسان؟ - ida_isp - 05 آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۳ ق.ظ

نه اینکه میگه مثلا فرآیند P2 بعد از ۴ واحد زمانی خارج میشه...هم اینکه اگه ورودو ۰ بگیریمو بریم جلو نمودارش با وقتیکه از زمان ۱ شروع میشه فرق داره.....