تالار گفتمان مانشت
۵۰% اول پارسه! ---> سخت؟ آسان؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
RE: 50% پارسه! ---> سخت؟ آسان؟ - _MAjid_ - 03 آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۸ ب.ظ

[/quote]
۶۰ هم الف رو نفهمیدم چرا نا درسته...؟
[/quote]
-=-=-=-=-=-==-=-=--=-==-=-
(a+b)* منظم،a^nb^n زیر مجموعشه،منظمه؟نه،پس غلطه این گزاره دیگه

۵۰% پارسه! ---> سخت؟ آسان؟ - pos - 03 آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۱۰ ب.ظ

گزینه ج چرا غلطه؟
البته یادمه یک چنین چیزی را قبلا خوانده بودم و گفته بود درسته. ولی الان که فکرش را می کنم می بینم غلطه.

RE: 50% پارسه! ---> سخت؟ آسان؟ - مازیار صفایی - ۰۳ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۱۲ ب.ظ

وقتی نزدیک به ۵۰۰ هزار تومان!!! به پارسه پول می دی حداقل انتظار اینه که آزمون هاشون فاقد اشتباه باشه.
در سوالات که اشتباه تایپی وجود دارد.
در پاسخ نامه کلید‌ها رو اشتباه می زنن
جواب های پاسخ نامه خیلی خلاصه و نامفهومه
معنی زبان تخصصی و زبان عمومی رو نمی نویسن...
جزوه هاشون هم که فقط سیستم عامل‌، نظریه‌، آمارش رو من می خونم. بقیه اش.....

توی جزوه معماری و گسسته و منطقی حتی زحمت پاسخ دادن به سوالات رو به خودشون ندادن.

اینم که از آزمون ۵۰% اول....
واقعا حال آدم بد می شه از این وضعیت

توی آزمون های قبلی که کلید اشتباه بود از آخر معلوم نشده رتبه هامون و درصد‌ها اصلاح شد یا نه....

من که حسابی کفری هستم!

RE: 50% پارسه! ---> سخت؟ آسان؟ - mat - 03 آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۱۴ ب.ظ

نقل قول: اگه فهمیدید ما رو هم در جریان بذارید!
من کل تست های پورانو این فصل رو زده بودم‌! سر جلسه حسابی گیج می زدم که اینها چی هست اصلا!Cool

کلا پارسه جواب‌ها رو خیلی بد می ده.
سوال ۲۳ زبان نمی شه گزینه ۲؟!
چرا معنی‌ها رو توی پاسخ نامه نمی نویسه که شک‌ها برطرف بشه؟Huh

جدی من هر چی میخونم و مثال میزنم گزینه ۲ میشه...
از شما بعیده گیج زدنا ... Cool
نه درسته خط اخر نوشته به همه نود‌ها میفرسته یعنی پس میفرسته اما bombard یعنی بمباران کردن یا بی وقفه فرستادن ....
اره اتفاقا بچه‌ها تو همپا هم اعتراض کردن هم به فونت هم به ننوشتن جواب ...اما کو گوش شنوا؟

RE: 50% پارسه! ---> سخت؟ آسان؟ - مازیار صفایی - ۰۳ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۱۵ ب.ظ

۶۰ هم الف رو نفهمیدم چرا نا درسته...؟
[/quote]
-=-=-=-=-=-==-=-=--=-==-=-
(a+b)* منظم،a^nb^n زیر مجموعشه،منظمه؟نه،پس غلطه این گزاره دیگه

[/quote]
الف غلطه چون سیگنا استار یک زبان منظم است. از اونجا که زبانهای زیادی وجود دارند که زیر مجموعه این زبان هستند و نامنظم اند پس گزینه الف قطعا نادرسته.

RE: 50% پارسه! ---> سخت؟ آسان؟ - _MAjid_ - 03 آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۱۸ ب.ظ

(۰۳ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۴ ب.ظ)باد نوشته شده توسط:  
(03 آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۰ ب.ظ)mat نوشته شده توسط:  سوال ۴۷ رو میشه یکی توضیح بده چرا گزینه ۱ میشه؟

اگه فهمیدید ما رو هم در جریان بذارید!
من کل تست های پورانو این فصل رو زده بودم‌! سر جلسه حسابی گیج می زدم که اینها چی هست اصلا!Cool

کلا پارسه جواب‌ها رو خیلی بد می ده.
سوال ۲۳ زبان نمی شه گزینه ۲؟!
چرا معنی‌ها رو توی پاسخ نامه نمی نویسه که شک‌ها برطرف بشه؟Huh
(۰۳ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۱ ب.ظ)reynard696969 نوشته شده توسط:  نظریه سوال ۵۹ و ۶۲ من ۱۰۰% مطمئنم غلط حل شده،مخصوصا ۵۹ که خیلی خندداره.
سوال ۶۶ منطقیم غلط حل شده.

به نظرتون گزینه های صحیح چیه؟
اگه بنویسید آدم های دیگه هم به این نتیجه می رسن که استدلال های اونها مشکل نداشته! پارسه اشتباه کرده
جوای منطقی که میشه ۲تا EPI.تو جوابا اصلا EPI بدست نیورده که!یا من درکم از EPI اشتباست(که فکر نمی کنم) یا جواب غلطه.
در مورده نظریه ۱۰۰بار سوال کنکور بوده که برای یه DFA نمی شه یه DFA معادل با یه حالت پایانی پیدا کرد(یعنی عمومیت نداره).حالا شایدم گزینه ۳ غلط باشه ولی یکی مثل من که دیده همه گزینه‌ها غلط و فقط گزینه ۳ مونده خوب می زنه ۳ دیگه.هرچند اونم می تونه غلط باشه.
در مورد سوال ۶۲،تو جواب اورده که واسه L2 نمی شه DFA پیدا کرد چون احتیاج به شمارش داره،شمارش چیو نیاز داره؟!!!!من چیزی نمی بینم توش که احتیاج به ذخیره شدن داشته باشه،هر nی انتخاب کنی می تونی اینجوری استدلال کنی که یه بخشی ماله a^n و بخش کوچیکتر ماله w.تو سوالم فقط aداریم پس فرقی بین الفبام نیست که ماشین قرار باشه یه فاصله بندازی یا جداش کنه.لین نظره منه.
(۰۳ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۱۰ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  گزینه ج چرا غلطه؟
البته یادمه یک چنین چیزی را قبلا خوانده بودم و گفته بود درسته. ولی الان که فکرش را می کنم می بینم غلطه.
s->aSb|a
دوتا قانونه ولی اندازه زبانش بی نهایته.کلی گرامر می شه نوشت که زبان متناهی تولید کنن ولی تعداد قواعدشون بیشتر باشه

RE: 50% پارسه! ---> سخت؟ آسان؟ - مازیار صفایی - ۰۳ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۲۴ ب.ظ

(۰۳ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۱۰ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  گزینه ج چرا غلطه؟

گزینه ج سوال ۶۰ که ۱۰۰% غلطه.
مثلا در این گرامر ببینید:
S->A
A->B
B->C
C->a

طول از آخر می شه ۱ . فقط a و تعداد قواعد ۴ است
ولی در گرامر زیر:
S->A
A->absd
که طول ۴ است ولی تعداد قواعد ۲

۵۰% پارسه! ---> سخت؟ آسان؟ - mat - 03 آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۳۰ ب.ظ

جالبی سوال ۶۰ میدونید چیه؟
این که اگر میدونستید که ب غلطه (که فکر کنم همه میدونستیم )تنها گزینه ای که باقی می ماند همون گزینه ۳ بود...

RE: 50% اول پارسه! ---> سخت؟ آسان؟ - yarandish - 03 آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۶ ب.ظ

دوستان من فردا IT امتحان دارم با این اوصاف و ناراضایتی شما دارم از رفتن نا امید میشم !

۵۰% اول پارسه! ---> سخت؟ آسان؟ - pos - 03 آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۵ ب.ظ

نه شما برو. خوب ممکنه مال شما خوب باشه.

۵۰% اول پارسه! ---> سخت؟ آسان؟ - mat - 03 آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۶ ب.ظ

نقل قول: وقتی نزدیک به ۵۰۰ هزار تومان!!! به پارسه پول می دی حداقل انتظار اینه که آزمون هاشون فاقد اشتباه باشه.

۱۰۰ تومنش سال دیگه در صورت عدم قبولی بر میگرده به عنوان بن محصول ....۱سال ۵۰۰ تومن بذاریم ۱۰۰ تومن سود بده خوبه‌ها ...Wink

نقل قول: دوستان من فردا IT امتحان دارم با این اوصاف و ناراضایتی شما دارم از رفتن نا امید میشم‌!

از اول ازمونا این ازمون به نظر سخت و پر غلط می اومد ...نا امید نشید...شاید تو ای تی بیشتر دقت به خرج داده باشن ...اگر فردا اومدید و شما هم ناراضی بودین میتونیم همگی دست به دست هم برای پولهای بر باد رفته غصه بخوریم...Big Grin

RE: 50% اول پارسه! ---> سخت؟ آسان؟ - bitbit - 03 آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۸ ب.ظ

سوال ۵۹ نظریه هم ۱۰۰% اشتباست
من سر ازمون احتمال دادم منظورش صحیح نیست بوده ولی بخاطر مشکل تایپی خورده صحیح است(اونوقت گزینه ۴ صحیح بود)

اگه دوستان راه حلی بنظرشون میاد مطرح کنند؟
تا در یک حرکت همگانی پارسه رو متوجه کنیم تا منبعد اصلاحیه بده (حداقل گزینه صحیح تو ذهنمون بمونه نه یک گزینه اشتباه/مشکوک )

۵۰% اول پارسه! ---> سخت؟ آسان؟ - Xilinx - 03 آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ ب.ظ

(۰۳ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۳۰ ب.ظ)mat نوشته شده توسط:  جالبی سوال ۶۰ میدونید چیه؟
این که اگر میدونستید که ب غلطه (که فکر کنم همه میدونستیم )تنها گزینه ای که باقی می ماند همون گزینه ۳ بود...
نخیر پس گزینه ۴ چی میشه ؟! اون رو هم در نظر بگیر !!!
سوال ۵۹ چه مشکلی داره ؟!

RE: 50% اول پارسه! ---> سخت؟ آسان؟ - مازیار صفایی - ۰۳ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۸ ب.ظ

(۰۳ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۸ ب.ظ)bitbit نوشته شده توسط:  سوال ۵۹ نظریه هم ۱۰۰% اشتباست
من سر ازمون احتمال دادم منظورش صحیح نیست بوده ولی بخاطر مشکل تایپی خورده صحیح است(اونوقت گزینه ۴ صحیح بود)

اگه دوستان راه حلی بنظرشون میاد مطرح کنند؟
تا در یک حرکت همگانی پارسه رو متوجه کنیم تا منبعد اصلاحیه بده (حداقل گزینه صحیح تو ذهنمون بمونه نه یک گزینه اشتباه/مشکوک )

موافقم

۵۰% اول پارسه! ---> سخت؟ آسان؟ - Xilinx - 03 آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۹ ب.ظ

به نظر من سوال ۶۶ صد در صد غلطه . من میتونم واسش مثال نقض بیارم طوری که گزینه ۳ (یعنی ۴تا) درست باشه .کافیه نوع دسته بندی رو تغییر بدیم.طبق تعریف پوران از EPI این سوال غلطه