تالار گفتمان مانشت
سوال در مورد خدمت سربازی و کنکور دوباره - نسخه‌ی قابل چاپ

سوال در مورد خدمت سربازی و کنکور دوباره - xps1530 - 26 آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۰۷ ب.ظ

با سلام

بنده از ترم دوم سال ۹۰-۹۱ (بهمن ۹۰) دانشجوی دوره کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد محسوب خواهم شد.
یعنی دانشگاه آزاد از ترم بعد برای من معافیت تحصیلی رد خواهد کرد
اما من میخواهم کنکور امسال رو هم شرکت کنم و احتمال اینکه بتونم دانشگاه دولتی قبول بشوم هم زیاد است (ان شاالله)

مشکل اینجاست که آیا پس از قبولی در دانشگاه دولتی، می توانم از دانشگاه آزاد انصراف بدهم و بعد دانشگاه دولتی هم برای بار دوم معافیت تحصیلی برایم رد خواهد کرد یا نه ؟؟؟؟

کسی از دوستان راه حل یا پیشنهادی نداره؟؟؟؟؟

( تاریخ دانش آموختگی دوره کارشناسی: ۹۰/۰۶/۳۱)
با تشکر

سوال در مورد خدمت سربازی و کنکور دوباره - موج - ۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۶:۴۵ ب.ظ

حالا دوستان میان و نظرات خودشون رو میگن
ولی من برای اینکه چراغ تاپیکت رو روشن کنم اومدم Smile
یه کار ریسکی به نظر من میرسه
اگه درسات خوبه و تا حد زیادی اطمینان داری به قبول شدن (اون طور که از صحبتت بر میاد)بیا برو دنبال سربازیت دو تا فایده اساسی داره اینکه سربازیت یه مقدارش کم میشه و اینکه شهریه یه ترم سنگین ارشد از جیبت نمیره
فقط مسئله ریسک پذیری هست

RE: سوال در مورد خدمت سربازی و کنکور دوباره - genral - 27 آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۳۶ ق.ظ

(۲۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۰۷ ب.ظ)xps1530 نوشته شده توسط:  با سلام

بنده از ترم دوم سال ۹۰-۹۱ (بهمن ۹۰) دانشجوی دوره کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد محسوب خواهم شد.
یعنی دانشگاه آزاد از ترم بعد برای من معافیت تحصیلی رد خواهد کرد
اما من میخواهم کنکور امسال رو هم شرکت کنم و احتمال اینکه بتونم دانشگاه دولتی قبول بشوم هم زیاد است (ان شاالله)

مشکل اینجاست که آیا پس از قبولی در دانشگاه دولتی، می توانم از دانشگاه آزاد انصراف بدهم و بعد دانشگاه دولتی هم برای بار دوم معافیت تحصیلی برایم رد خواهد کرد یا نه ؟؟؟؟

کسی از دوستان راه حل یا پیشنهادی نداره؟؟؟؟؟

( تاریخ دانش آموختگی دوره کارشناسی: ۹۰/۰۶/۳۱)
با تشکر
من خودم عین مشکل تو رو دارم .... نظام وظیفه واسه این یه قانونی تصویب کرده که می تونی از لینک پایین بخونی ...
بند ۸
به نظر من بشین درستو بخون ...نرو سربازی
موفق باشی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سوال در مورد خدمت سربازی و کنکور دوباره - xps1530 - 28 آبان ۱۳۹۰ ۰۷:۴۶ ق.ظ

ایول رفیق دمت گرم

امیدوارم کردی

موفق باشین همگی