تالار گفتمان مانشت
مشاوره برای خواندن زبان بعد از ۵۰۴ در این وقت کم - نسخه‌ی قابل چاپ

مشاوره برای خواندن زبان بعد از ۵۰۴ در این وقت کم - mahdikoochooloo - 15 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۰۴ ب.ظ

سلام دوستان
آقای دکتر تنهایی گفتن واسه ارشد ۱۱۰۰ کلمه خیلی سنگینه (اگر اشتباه نکنم)
۵۰۴ واژه واسم حدود ۷۰ روز طول کشیده. با این وقت آیا پیشنهاد می کنید که برم سر وقت english words for the tofle یا برم سر وقت سوالات و ریدینگ های سال های قبل و روع به حفظ کردن کلماتشون کنم؟
آقای تنهایی بزرگ اگر نظر بدن عالیه چون ایشون کارشون درست تره
نمی دونم تو این وقت روزی یک ساعت می شه هم ریدینگ‌ها و هم لغات کنکور‌ها رو حفظ کرد و هم زبان تخصصی پارسه رو خوند یا نه؟
یا حق

RE: مشاوره برای خواندن زبان بعد از ۵۰۴ در این وقت کم - yarandish - 15 آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۴۱ ب.ظ

به نظر من اگه کتاب " راهنمای کامل ۵۰۴ واژه ضروری انگلیسی " رو کامل خوانده باشی ،یعنی مثال هایی که برای لغات های جدید زده با لغات های جدیدی که در اونا پیدا میشه خوب بلد باشی کافیه ،حالا اگه خواستی بیشترم بخونی کتاب زبان تخصصی پارسه رو شروع کن و تا هرجا که رسیدی بخون !

مشاوره برای خواندن زبان بعد از ۵۰۴ در این وقت کم - ana9940 - 15 آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۵۸ ب.ظ

تو همین سایت خیلی‌ها گفتند که ۵۰۴ خوبه‌، منم هنوز تمومش نکردم ولی می خونمش چون به فرض خودم اگه توی کنکور هم به دردم نخوره باز هم ارزش خوندن داره.

مشاوره برای خواندن زبان بعد از ۵۰۴ در این وقت کم - si.mozhgan - 15 آبان ۱۳۹۰ ۰۵:۴۸ ب.ظ

به نظر من زبان تخصصی پارسه رو شروع کنین‌، اگه هم خواستین روزی نیم ساعتی وقت بذارین essential words for toefl رو بخونین. نیم ساعت که چیزی نیست . من تو این وضع روزی نیم ساعت آلمانی هم می خونم که یادم نره. شما هم برنامه بریزین کتاب جدید رو می رسونین.