تالار گفتمان مانشت
خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا - نسخه‌ی قابل چاپ

خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا - moslem73421 - 30 دى ۱۳۹۸ ۱۲:۵۵ ق.ظ

از کجا میشه اینجور کتاب ها رو خرید؟

خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا - marvelous - 30 دى ۱۳۹۸ ۰۲:۵۹ ق.ظ

عزیزم تو PDFDRIVE یه سرچ بزن ببین پر از این کتاباس

RE: خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا - moslem73421 - 30 دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۷ ب.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۵۹ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  عزیزم تو PDFDRIVE یه سرچ بزن ببین پر از این کتاباس

کتاب چاپی

RE: خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا - kilookiloo - 30 دى ۱۳۹۸ ۱۰:۱۲ ب.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۵۵ ق.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  از کجا میشه اینجور کتاب ها رو خرید؟

میدون انقلاب توی طبقه منفی یک یکی از پاساژهاش ( اسمشو یادم نیست)‌ ، کتاب فروشی مهدی
این مغازه کتاب‌های زبان اصلی کامپیوتر داره و نداشته باشه هم برات میزنه.
ولی راه حل اقتصادی و کم درد سر تر اینه کتاب رو ببری پرینت بگیری سیمی کنی ( چون اینجا کتاب‌هاش رو گرون میده واقعا) من چون خودم با کتاب چاپی راحت ترم همیشه اینکار رو میکنم و به نظرم خوبه. کتاب‌های به روز و باحالی هم میتونی توی سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
پیدا کنی

خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا - marvelous - 30 دى ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ب.ظ

بغل بازارچه ی کتابه، یعنی میشه سمت راستش پشت بازارچه ی کتاب.

خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا - moslem73421 - 01 بهمن ۱۳۹۸ ۰۳:۲۹ ق.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۸ ۱۰:۱۲ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  ولی راه حل اقتصادی و کم درد سر تر اینه کتاب رو ببری پرینت بگیری سیمی کنی ( چون اینجا کتاب‌هاش رو گرون میده واقعا) من چون خودم با کتاب چاپی راحت ترم همیشه اینکار رو میکنم و به نظرم خوبه. کتاب‌های به روز و باحالی هم میتونی توی سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
پیدا کنی
مرسی مهندس

خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا - marvelous - 14 فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ

وای اینا عالین. به خوشی ازشون استفاده کنی.

در ضمن فرشتون هم خیلی قشنگه و تمیز.