تالار گفتمان مانشت
انتقالی ارشد؟! - نسخه‌ی قابل چاپ

انتقالی ارشد؟! - llvllahsa - 09 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۳۱ ب.ظ

سلام

فکر کردم مربوط ترین قسمت اینجا باشه برای این سوال
می خواستم بدونم کسی راهی برای انتقالی توی ارشد نمی شناسه؟!
حتی این طوری که دوباره کنکور بدیم و برای سال دوم منتقل شیم؟! ...

RE: انتقالی ارشد؟! - SarahArshad - 09 آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۱۱ ب.ظ

اتفاقا من هم یه سوال داشتم می خواستم ببینم کسی می تونه توی ارشد مهمان بگیره مثلا تهران در آمده برای شهرستان مهمان بگیره؟

RE: انتقالی ارشد؟! - llvllahsa - 09 آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۱۳ ب.ظ

(۰۹ آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۱۱ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  اتفاقا من هم یه سوال داشتم می خواستم ببینم کسی می تونه توی ارشد مهمان بگیره مثلا تهران در آمده برای شهرستان مهمان بگیره؟

مهمان که می دونم می شه !...
می شه یه ترم مهمان شد اون طور که مسئول آموزش همین دانشگاه تهران گفتن‌!: دی

RE: انتقالی ارشد؟! - llvllahsa - 09 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۵۰ ب.ظ

(۰۹ آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۳۵ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  خوب بهتر دیدم این تاپیک به بخش مباحث تکمیلی منتقل بشه Smile

با تشکر‌!: دی

انتقالی ارشد؟! - paeeizan - 10 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ ب.ظ

من دانشگاه امیر کبیر ... ارشد فناوری اطلاعات هستم ورودی مهر ۹۰/////میشه انتقالی بگیرم به دانشگاه ازاد ؟

RE: انتقالی ارشد؟! - llvllahsa - 16 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ

(۱۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ ب.ظ)paeeizan نوشته شده توسط:  من دانشگاه امیر کبیر ... ارشد فناوری اطلاعات هستم ورودی مهر ۹۰/////میشه انتقالی بگیرم به دانشگاه ازاد ؟

نمی دونم... ولی فکر نمی کنم از دانشگاه سراسری به آزاد امکان داشته باشه. مگر اینکه مسئولین دانشگاه آزاد قبول کنند( نه به عنوان انتقالی‌! به عنوان پذیرش از اونجا ... )

انتقالی ارشد؟! - ramezanpour.r - 01 آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۴۸ ب.ظ

میتونید اگه مورد خاصی دارید( تأهل‌، بیماری خاص و .... )از طریق کمیسیون موارد خاص درخواست انتقالی بدید

RE: انتقالی ارشد؟! - ssa11200 - 09 آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۵ ب.ظ

(۱۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ ب.ظ)paeeizan نوشته شده توسط:  من دانشگاه امیر کبیر ... ارشد فناوری اطلاعات هستم ورودی مهر ۹۰/////میشه انتقالی بگیرم به دانشگاه ازاد ؟

حالا چرا از امیرکبیر میخوای بری دانشگاه آزاد همه واسه امیر کبیر سرو دست میشکنن هو میخوای بری آزاد بخونی؟!!!!!!!!!!!!!!!