تالار گفتمان مانشت
آیا امیدی هست؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
آیا امیدی هست؟ - abbassep - 09 آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۲۶ ب.ظ

برای درس مدار منطقی کتاب پوران کافیه. در مورد درس پایگاه داده‌ها سعی کنید مفاهیم رو از کتاب رانکوهی بخونید ولی برای قسمت های محاسباتی مثل جبر رابطه ای‌، حساب رابطه ای‌، SQL و نرمال سازی کتاب مقسمی کافیه و نیازی به کتاب رانکوهی نیست پس دوباره کاری نکنید. در مورد درس سیستم های عامل من کتاب های استالینگز‌، مقسمی و دکتر حقیقت رو خوندم. اگه کتاب دکتر حقیقت رو بخونید دیگه نیازی به کتاب مقسمی نیست پس با توجه به وقتتون کتاب مقسمی رو خوندن بازم دوباره کاریه. در مورد درس گسسته که همین کتاب پوران کافیه. این درس سوالای متنوعی داره ،‌تقریبا کل کتابایی که تو بازار هست مطالب رو به خوبی پوشش می دن مشکل نه در کمیت مطالب بلکه در سوالای متنوع و بعضاً سخت این درسه که نیاز به تمرین زیاد داره پس کتاب پوران برای این درس کافیه. البته با توجه به وقتتون این منابع رو بهتون پیشنهاد دادم.

آیا امیدی هست؟ - malekinasab - 09 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ

سلام به همگی
منم همچین وضعیتی دارم .....ولی خداییش از حرفاتون روحیه گرفتم ....ان شالله دوستانی که این وضعیت رو دارن ومن.....دقیقا بعد اعلام نتایج بیایم ورتبه های عالیمون رو اینجا اعلام کنیم .........

اشخاص بى اراده مانند کاغذى هستند که در روى شط عظیمى قرار گیرند و کوچکترین اراده اى از خود نداشته باشند، ولى مردان مصمم بسان شناوران ماهرى هستند که در پرتو اراده و فعالیت بدنى‌، به هر سو بخواهند، آب را مى شکافند و مى روند.

پس با توکل به خدا به پیش........حالا سبقت گرفتین اشکال نداره ولی اگه ما پنچر شدیم دم راه کمکمون کنین خداییش........

آیا امیدی هست؟ - baran.r - 10 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۵۰ ق.ظ

سلام
من هم تازه دارم شروع میکنم هر چند میدونم ممکنه توی هفته های اینده هم نتونم بخونم ولی دوست دارم همه زمانی که مال خودم هست را درس بخونم و دوست دارم امید داشته باشم

آیا امیدی هست؟ - mina_774 - 10 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۵۱ ب.ظ

واییییی مرسی از همه تون. کلی روحیه دادید. من از فردا به امید خدا شروع می کنم. از همه کمک‌ها و توصیه های تک تک تون هم ممنونم. تو این زمان باقی مونده تلاشم رو می کنم و امیدوارم قبول بشم. واسم دعا کنید. از همه تون ممنونم. فکر نمی کردم کسی کمکم کنه. الان اوضاع‌ام خیلی بهتره. از کارم چند ماهی مرخصی گرفتم و کتابها و منابعی که دوستان معرفی کرده بودند رو هم تهیه کردم. مرسی از همه تون. امیدوارم همه تون به اون چیزی که می خواهید برسید و قبول بشید. آیا امیدی هست؟ بله...Tongue

RE: آیا امیدی هست؟ - hadi_m - 10 آبان ۱۳۹۰ ۰۵:۵۲ ب.ظ

(۱۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۵۱ ب.ظ)mina_774 نوشته شده توسط:  آیا امیدی هست؟ بله...Tongue

این اون چیزیه که بهش نیاز دارین و همین برای موفقیت کافیه .
پس براتون ارزوی موفقیت میکنم و امیداورم تمام مشکلات رو با صبر و حوصله و اراده انسانی از سر راهتون بردید.
به سلامتی همه برو بچه های مانشتی که منتظر دیگران نمی مونند.

آیا امیدی هست؟ - shahrzad sara - 11 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۵ ق.ظ

سلام دوستان
بچه‌ها من تومعماری واقعا ضعیفم
چندبار سعی کردم بخونم
ئلی واقعا درک نمکنم
حالا تصمیم گرفتم این درسا حذف کنم
به نظرتون کارم اشتباهه؟

آیا امیدی هست؟ - SarahArshad - 11 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۴۷ ق.ظ

(۱۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۵ ق.ظ)shahrzad sara نوشته شده توسط:  سلام دوستان
بچه‌ها من تومعماری واقعا ضعیفم
چندبار سعی کردم بخونم
ئلی واقعا درک نمکنم
حالا تصمیم گرفتم این درسا حذف کنم
به نظرتون کارم اشتباهه؟
به نظر من که اشتباه می کنید درس ضریب ۴ رو که حذف نمی کنن عزیزم حداقل یه بخشهایی رو که بیشتر تکرار شدن رو بخون واونقدر بخون که بشه در ضمن اگه این سوال رو توی بخش پرسش وپاسخ معماری می نوشتی بهتر نبود ؟

آیا امیدی هست؟ - abbassep - 11 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۱۸ ق.ظ

از دورس مشترک درسی رو حذف کردن یه ریسک بزرگه . می دونین‌، مشکل اینجاست که سوالای متنوع و بعضاً سختی از دورس مشترک طرح میشه . یه جورایی هم شانس می تونه مطرح بشه . حالتی رو در نظر بگیرین که سوالای معماری امسال خیلی ساده طرح بشن و بقیه سخت . منم پیشنهاد می کنم اقلا فصول پر تکرار و مهم چند ساله اخیر رو مطالعه کنید.