تالار گفتمان مانشت
گام به گام تا ارشد ۹۹ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گام به گام تا ارشد ۹۹ - amir95 - 11 مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ

(۱۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ)manhastam نوشته شده توسط:  من چند ساله دیگه دنبال کنکور نبودم تا الان مجدد تصمیم گرفتم بخونم واسه سال اینده ،اما دیگه اینجا مثل قبل نیست تعداد کنکوری ها کم شده؟یا کنکور سخت تر شده کسی سایت نمیاد؟موسسه ها کسی اطلاع داره کجاها الان ازمون ازمایشی برگزار میکنن؟
ممنون میشم اگر کسی اطلاعات داره در اختیارمون بزاره
برای ازمون الان نصیر و کافه تدریس دارن خوب کار میکنن میتونی شرکت کنی ولی کلا توصیه ام اینه ازمون های جامع رو فقط شرکت کنی.

(۱۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۷ ب.ظ)متینا۲۰۲۰ نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان گرامی انشاالله که همه تون جزء رتبه های برتر۹۹باشین.
می خواستم ببینم کسی از دوستان فیلم آموزشی یوسفی برای ساختمان و طراجی را داره، بهش نیاز دارم اگر دارید لطفا بهم بدید.

چرا یوسفی؟! گیلک و طورانی بنظرم بهترن

RE: گام به گام تا ارشد ۹۹ - marvelous - 11 مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۳ ق.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ)amir95 نوشته شده توسط:  
(10 مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ)manhastam نوشته شده توسط:  من چند ساله دیگه دنبال کنکور نبودم تا الان مجدد تصمیم گرفتم بخونم واسه سال اینده ،اما دیگه اینجا مثل قبل نیست تعداد کنکوری ها کم شده؟یا کنکور سخت تر شده کسی سایت نمیاد؟موسسه ها کسی اطلاع داره کجاها الان ازمون ازمایشی برگزار میکنن؟
برای ازمون الان نصیر و کافه تدریس دارن خوب کار میکنن میتونی شرکت کنی ولی کلا توصیه ام اینه ازمون های جامع رو فقط شرکت کنی.

(۱۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۷ ب.ظ)متینا۲۰۲۰ نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان گرامی انشاالله که همه تون جزء رتبه های برتر۹۹باشین.
می خواستم ببینم کسی از دوستان فیلم آموزشی یوسفی برای ساختمان و طراجی را داره، بهش نیاز دارم اگر دارید لطفا بهم بدید.

منم فکر میکنم گیلک بهتره درسته، طورانی هم که دارم میخونم و حرف نداره.

یه چیزی دیگه ای هم شد. امروز من دو تا کتاب به دستم رسید، یکی کتاب ساختمان داده مقسمی، یکی هم کتاب معماری کامپیوتر مسعود کتیرایی. راستش کتاب کتیرایی رو شروع کردم به خوندن واقعا کتاب خوبیه و من خیلی بهتر از کتاب یوسفی تونستم باهاش ارتباط بگیرم.
با توجه به ضخامتی که داره به نظرم قیمتش بالاس و علتش اطلاعات توش هستن که من فکر میکنم طلاس. حتما تهیه کنید. به نظرم این کتاب ارزش خوندن رو داره. Smile

RE: گام به گام تا ارشد ۹۹ - milo - 11 مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۷ ق.ظ

سلام من هم گیلکو دارم هم یوسفی اگه خواستین بگین یه جوری تو قیمت با هم کنار میایم ولی نظر خودمو میخوای گیلکو بگیر از یوسفی آبی گرم نمیشه.

RE: گام به گام تا ارشد ۹۹ - amir95 - 11 مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۴ ب.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۳ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ)amir95 نوشته شده توسط:  
(10 مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ)manhastam نوشته شده توسط:  من چند ساله دیگه دنبال کنکور نبودم تا الان مجدد تصمیم گرفتم بخونم واسه سال اینده ،اما دیگه اینجا مثل قبل نیست تعداد کنکوری ها کم شده؟یا کنکور سخت تر شده کسی سایت نمیاد؟موسسه ها کسی اطلاع داره کجاها الان ازمون ازمایشی برگزار میکنن؟

یه چیزی دیگه ای هم شد. امروز من دو تا کتاب به دستم رسید، یکی کتاب ساختمان داده مقسمی، یکی هم کتاب معماری کامپیوتر مسعود کتیرایی. راستش کتاب کتیرایی رو شروع کردم به خوندن واقعا کتاب خوبیه و من خیلی بهتر از کتاب یوسفی تونستم باهاش ارتباط بگیرم.
با توجه به ضخامتی که داره به نظرم قیمتش بالاس و علتش اطلاعات توش هستن که من فکر میکنم طلاس. حتما تهیه کنید. به نظرم این کتاب ارزش خوندن رو داره. Smile

کتیرایی همین کتاب جدید که داده ؟ چجوریه درسنامه اش؟

دیروز یه سر رفتم انقلاب انگار ملخ زده بود هیچ کدوم از کتابا غیر یکی نبود ، جالب بود دست دو فروش ها از اب گل الود ماهی میگرفتن ، کتاب سال ۹۳ با قیمت ۲۰ تومن رو جلد رو میداد ۶۰ تومن چون قیمت نو کتاب ۱۰۰ تومن بود هر چی میگفتی تو کتش نمیرفت مثال بی خود میزد یعنی واقعا خدا از باعث بانی این وضعیت نگذره از یه طرف قیمت فیلم ها از یه طرف قیمت کتاب ها! کی میخواد درست بشه خدا میدونه

(۱۱ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۷ ق.ظ)milo نوشته شده توسط:  
(10 مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۷ ب.ظ)متینا۲۰۲۰ نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان گرامی انشاالله که همه تون جزء رتبه های برتر۹۹باشین.

سلام من هم گیلکو دارم هم یوسفی اگه خواستین بگین یه جوری تو قیمت با هم کنار میایم ولی نظر خودمو میخوای گیلکو بگیر از یوسفی آبی گرم نمیشه.

شما گیلک رو پارسال گرفتین؟!

گام به گام تا ارشد ۹۹ - marvelous - 12 مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۲۵ ق.ظ

کتیرایی کتابش خیلی عالیه، من واقعا باهاش ارتباط گرفتم درست مثل همون ارتباطی رو که با مدار منطقی اجلالی میگیری. من هنوز تو توصیفات فنی مهندسی ضعیفم، فقط میتونم بگم در حد کتاب اجلالی برای مدار منطقی، این عالیه برای معماری کامپیوتر. فقط یه خرده گرون بود. نود هزار تومن یه کتاب نازک. یعنی یه سیصد صفحه ای هست ولی نود تومن خیلی زیاده. با این حال پشیمون نیستم که گرفتمش و الان دو روزه سر منو حسابی گرم کرده.

RE: گام به گام تا ارشد ۹۹ - milo - 12 مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۷ ب.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۴ ب.ظ)amir95 نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۳ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ)amir95 نوشته شده توسط:  

کتیرایی همین کتاب جدید که داده ؟ چجوریه درسنامه اش؟

دیروز یه سر رفتم انقلاب انگار ملخ زده بود هیچ کدوم از کتابا غیر یکی نبود ، جالب بود دست دو فروش ها از اب گل الود ماهی میگرفتن ، کتاب سال ۹۳ با قیمت ۲۰ تومن رو جلد رو میداد ۶۰ تومن چون قیمت نو کتاب ۱۰۰ تومن بود هر چی میگفتی تو کتش نمیرفت مثال بی خود میزد یعنی واقعا خدا از باعث بانی این وضعیت نگذره از یه طرف قیمت فیلم ها از یه طرف قیمت کتاب ها! کی میخواد درست بشه خدا میدونه

(۱۱ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۷ ق.ظ)milo نوشته شده توسط:  
(10 مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۷ ب.ظ)متینا۲۰۲۰ نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان گرامی انشاالله که همه تون جزء رتبه های برتر۹۹باشین.

شما گیلک رو پارسال گرفتین؟!

نمیدونم دقت نکردم یا ۹۸ یا ۹۹ ولی هر چی که هست از یوسفی بهتره.

RE: گام به گام تا ارشد ۹۹ - عزیز دادخواه - ۱۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۳۷ ب.ظ

(۱۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۷ ب.ظ)milo نوشته شده توسط:  نمیدونم دقت نکردم یا ۹۸ یا ۹۹ ولی هر چی که هست از یوسفی بهتره.

چرا از یوسفی بهتره؟

گام به گام تا ارشد ۹۹ - marvelous - 12 مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۴۰ ب.ظ

فکر کنم قرار نیست ثابت کنیم کدوم استاد خوبه در این مقطع باید ثابت کنیم که خودمون خوبیمممممممم به قول رامبد جوان.

من الان برای معماری از کتاب یوسفی شروع کردم، ولی ختم به کتاب کتیرایی شد، با این حال برای آموزش خودم از سرفصلهای کتاب یوسفی استفاده کردم. فکر میکنم مهم تسلط ما به مطلبه و مهم اینه که با کدوم کتاب هر کدوممون ارتباط میگیره.
یکی از دوستان اینجا و از مدیران خوب اینجا که شاید دوست نداشته باشه اسمشو ببرم به من گفت که مهم اینه که ببینی خودت با کدوم کتاب بهتر ارتباط میگیری. من از همین تریبون از ایشون یه بار دیگه تشکر میکنم.

RE: گام به گام تا ارشد ۹۹ - milo - 12 مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۵ ب.ظ

(۱۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۳۷ ب.ظ)Diar نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۷ ب.ظ)milo نوشته شده توسط:  نمیدونم دقت نکردم یا ۹۸ یا ۹۹ ولی هر چی که هست از یوسفی بهتره.

چرا از یوسفی بهتره؟

برای کنکور ۹۸ کلا من دو ماه کنکور خوندم تو اون دو ماه الگو داده یوسفی رو جوییدم کتاب و فیلمش ولی نمیشد زد درسته سوالات سخت بود ولی انتظار داشتم س یا چهار تا بزنم ک نتونستم ولی منطقی معماریش خوبه من شیش هفت تا زدم چیزی که واقعیت هست و ادم باید بگه بازم نظره خودته.

RE: گام به گام تا ارشد ۹۹ - amir95 - 12 مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۹ ب.ظ

(۱۲ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۵ ب.ظ)milo نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۳۷ ب.ظ)Diar نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۷ ب.ظ)milo نوشته شده توسط:  نمیدونم دقت نکردم یا ۹۸ یا ۹۹ ولی هر چی که هست از یوسفی بهتره.

چرا از یوسفی بهتره؟

برای کنکور ۹۸ کلا من دو ماه کنکور خوندم تو اون دو ماه الگو داده یوسفی رو جوییدم کتاب و فیلمش ولی نمیشد زد درسته سوالات سخت بود ولی انتظار داشتم س یا چهار تا بزنم ک نتونستم ولی منطقی معماریش خوبه من شیش هفت تا زدم چیزی که واقعیت هست و ادم باید بگه بازم نظره خودته.

منم کتاب الگو و داده یوسفی گرفتم پشیمونم میخوام برم سراغ گیلک ، واقعا یوسفی دیگه جواب نمیده برا داده و الگو

گام به گام تا ارشد ۹۹ - marvelous - 13 مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ق.ظ

راستش منو هم مشاور بهم گفت همه کتابهای یوسفی رو الان دارم میخونم، ولی من خودم رفتم مدار منطقی اجلالی رو گرفتم، فقط ساختمان داده گیلک رو الان میخوام. چطوری میشه بدستش آورد؟
اصلا از کتابهای یوسفی راضی نیستم خداییش.
معماری کتیرایی رو بخونین

گام به گام تا ارشد ۹۹ - مهسا.م - ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۷:۱۵ ق.ظ

سلام بچه ها.
یه سوال داشتم.
یک: کلا شبکه ای که باید بخونیم و اماده بشیم از نظر سر فصل ٬ فقط و فقط همون پنج فصل اول کراس راس هست؟
دو: من الان برای شبکه پلنی که دارم اینطوری هست که میخوام موازی پیش ببرم هر شب یه مقدار شبکه بخونم . و بعد هم وقتی یه فصلی رو روخوانی کردم با ویس های حقیقت با جزئیات پیش برم. خوبه؟ کسی امتحان کرده این مدلی؟
سه: سوالاتی که دکتر حقیقت داره برای شبکه همراه با جواب هست؟ اگر نیست جوابش رو باید از کجا گیر اورد؟ کسی داره؟
چهار: جوابهای کتاب کراس راس توی نت هست؟ کلا حل تمرینش خریدنی هست؟

گام به گام تا ارشد ۹۹ - marvelous - 13 مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۲۵ ب.ظ

سلام عزیزم Smile
یک : کتاب حقیقت رو هم بزار روش بخون، منم دارم همین کارو میکنم
دو: عالیه این روش ، حرف نداره
سه: بلی جواب دارن
چهار: بلی هست، ولی خریدنش نمیدونم. امروز میخوام برم دکتر بعدالظهر اگه بشه سر راه میرم انقلاب اگه باشه میگیرم.

سوالاتت ولی یه سوال نبودا Wink

RE: گام به گام تا ارشد ۹۹ - amir95 - 13 مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۵۷ ب.ظ

بچه ها قرار بود یه گروه بزنید برا سوالات و تبادل جزوه چی شد؟!

RE: گام به گام تا ارشد ۹۹ - milo - 13 مهر ۱۳۹۸ ۰۶:۱۵ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  راستش منو هم مشاور بهم گفت همه کتابهای یوسفی رو الان دارم میخونم، ولی من خودم رفتم مدار منطقی اجلالی رو گرفتم، فقط ساختمان داده گیلک رو الان میخوام. چطوری میشه بدستش آورد؟
اصلا از کتابهای یوسفی راضی نیستم خداییش.
معماری کتیرایی رو بخونین

کتاب که فک کنم نداده بیرون باید فیلماشو بگیری،من فیلماشو دارم خوب میگه بعد هر مبحثی که درس میده میره سراغ تستای اون مبحث کلا کم نذاشته.

(۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۵۷ ب.ظ)amir95 نوشته شده توسط:  بچه ها قرار بود یه گروه بزنید برا سوالات و تبادل جزوه چی شد؟!

من گفتم بزنیم کسی پایه نیست میخوای شما بزن گروهو لینکشو بذار همینجا هر کی خواست عضو میشه.

(۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۷:۱۵ ق.ظ)مهسا.م نوشته شده توسط:  سلام بچه ها.
یه سوال داشتم.
یک: کلا شبکه ای که باید بخونیم و اماده بشیم از نظر سر فصل ٬ فقط و فقط همون پنج فصل اول کراس راس هست؟
دو: من الان برای شبکه پلنی که دارم اینطوری هست که میخوام موازی پیش ببرم هر شب یه مقدار شبکه بخونم . و بعد هم وقتی یه فصلی رو روخوانی کردم با ویس های حقیقت با جزئیات پیش برم. خوبه؟ کسی امتحان کرده این مدلی؟
سه: سوالاتی که دکتر حقیقت داره برای شبکه همراه با جواب هست؟ اگر نیست جوابش رو باید از کجا گیر اورد؟ کسی داره؟
چهار: جوابهای کتاب کراس راس توی نت هست؟ کلا حل تمرینش خریدنی هست؟

به نظرم وقت گذاشتن رو شبکه اشتباهه شما سیستم بخونی به نفعته شبکه دنگ و فنگش زیاده سیستمو خیلی راحتر میشه بست بیشتر ارزش داره وقت گذاشت روش تا اینکه بری شبکه بخونی،سالای گذشته هم شبکه هم سیستم عامل سوالاش اشتباه داشته ولی نمیشه جفتشو حذف کرد یکیشو بالاخره باید خوند.