تالار گفتمان مانشت
منابع ارشد کامپیوتر - نسخه‌ی قابل چاپ

منابع ارشد کامپیوتر - azizehmah - 25 بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ق.ظ

نیازمند منابع مهندسی کامپیوتر برای کنکور ارشد هستم توی این همه منبع سردرگمم کمکم کنیدمنابع معرفی کنین در همه دروس متوسط و روبه ضعیفم

RE: منابع ارشد کامپیوتر - ph0en1x - 25 بهمن ۱۳۹۷ ۰۴:۴۴ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ق.ظ)azizehmah نوشته شده توسط:  نیازمند منابع مهندسی کامپیوتر برای کنکور ارشد هستم توی این همه منبع سردرگمم کمکم کنیدمنابع معرفی کنین در همه دروس متوسط و روبه ضعیفم

زبان: زیرذره‌بین
ریاضی عمومی: ریاضی عمومی ۱ و ۲ آقاسی (برای پایه متوسط رو به بالا)، ریاضی عمومی ۱ و ۲ نیکوکار (برای پایه متوسط رو به پایین)، حذف (برای پایه ضعیف)
ریاضی گسسته: گریمالدی چهارجلدی انتشارات فاطمی (برای پایه متوسط رو به پایین)، گسسته پوران (برای پایه متوسط رو به بالا)
آمار و احتمالات: پارسه محسن طورانی
معادلات: خودم حذف کردم برا همین نمیدونم!

ساختمان داده و الگوریتم: در صورتی که وقت داری CLRS + پوران، اگه وقتتون کمه فقط پوران، اگه وقتتون خیلی زیاده ۶۰۰ مسئله رو هم بهش اضافه کنید
نظریه زبان: اگه وقت دارید نظریه شاپوری، اگه وقت ندارید ولی پایه‌تون متوسط رو به بالاست پارسه (دکتر نوراله)
شبکه: اگه وقت دارید شبکه کروس راس + حل تمرین و جزوات راهیان ارشد اگه وقت ندارید جزوات راهیان ارشد
مدار منطقی: اگه وقت دارید نصیر (دکتر اجلالی) اگه وقتتون کمه پوران
معماری: پوران
سیستم عامل: اگه وقت دارید سیستم عامل پارسه (حقیقت) اگه وقتتون کمه پوران

پایگاه: پارسه
کامپایلر: پوران (فردین شاپوری)
هوش: راهیان ارشد

پ.ن: من برا اکثر درسا حداقل دو سه تا کتاب تهیه کردم و هرکدومو تا حدودی مطالعه کردم، از این رو شک نکنید که بهترین گزینه‌ها همینا هستن. زیاد هم خودتونو با منابع درگیر نکنید. وقتی میبینید رتبه یک پارسال یه چیزی معرفی کرده و رتبه دو یه چیز دیگه معرفی کرده نشون میده که جفت منابع خوب هستن و شما میتونید با هر کدوم نتیجه مطلوبو بگیرید. و البته نشون میده که منبع تا یه حدی مهمه، موفقیت رتبه‌های برتر بیشتر به تلاش و هوششون بر میگرده!

RE: منابع ارشد کامپیوتر - azizehmah - 18 فروردین ۱۳۹۸ ۰۸:۲۱ ب.ظ

نظرت راجب کلاسهای رضوی چیه[/quote]

RE: منابع ارشد کامپیوتر - ph0en1x - 23 فروردین ۱۳۹۸ ۰۶:۴۳ ب.ظ

(۱۸ فروردین ۱۳۹۸ ۰۸:۲۱ ب.ظ)azizehmah نوشته شده توسط:  نظرت راجب کلاسهای رضوی چیه
سلام ببخشید چند روزی بود مانشت سر نمیزدم الان دیدم سوالتونو.
واقعیتش من چون کلا کلاس و وویس خوشم نمیاد (به سبک مطالعه‌ام نمیخورن، بیشتر دوست دارم کتاب بخونم) برا همین نمیدونم که آقای رضوی کلاساشون چطوره و از نظر کیفی در چه سطحیه ولی برا کسی که پایه ضعیفی داره مطمئناً کلاس خیلی کمک میکنه. حالا میتونید تحقیق کنید ببینید کلاس‌های چه موسسه‌ای خوبه اونجا ثبت نام کنید.

منابع ارشد کامپیوتر - Ebrahim74.m - 18 مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۹ ب.ظ

با سلام خواستم بدونم کتاب آمار پارسه دقیقا کدوم کتابه چون چند تا آمار هست ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

RE: منابع ارشد کامپیوتر - marvelous - 18 مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۲ ب.ظ

(۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۹ ب.ظ)Ebrahim74.m نوشته شده توسط:  با سلام خواستم بدونم کتاب آمار پارسه دقیقا کدوم کتابه چون چند تا آمار هست ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

مال من یه عکس فضایی روش داره و خاکستریه، خیلی هم قطوره
اینو به من گفتن اصله

من هیچ ربطی به مدرسان شریف ندارم ولی با کتابهاش خیلی حال کردم و همه رو گرفتم و دارم میخونم. البته کتابهای دیگه هم دارم ولی خداییش یوسفی به درد لای جرز دیوار میخوره. ممکنه برای بچه های خود رشته کامپیوتر ساده باشه، ولی بعضی جاهاش برای منی که از رشته دیگه ای اصلا غیر از ریاضی اومدم بغرنجه
بیا تو تاپیک گام به گام تا ارشد ۹۹ اونجا در مورد منابع کلی صحبت شده، کلا باید کتابی رو انتخاب کنی که خودت باهاش راحتی، هر کسی هم با یه کتاب ارتباط میگیره. وگرنه تست های کنکور رو این اساتید نمیدن،

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه گروه هم تو تلگرام داریم برای این صحبت ها، خواستی عضو شو و با ما باش تا کنکور ۹۹

RE: منابع ارشد کامپیوتر - mona64 - 20 مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۳ ق.ظ

(۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۲ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۹ ب.ظ)Ebrahim74.m نوشته شده توسط:  با سلام خواستم بدونم کتاب آمار پارسه دقیقا کدوم کتابه چون چند تا آمار هست ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

مال من یه عکس فضایی روش داره و خاکستریه، خیلی هم قطوره
اینو به من گفتن اصله

من هیچ ربطی به مدرسان شریف ندارم ولی با کتابهاش خیلی حال کردم و همه رو گرفتم و دارم میخونم. البته کتابهای دیگه هم دارم ولی خداییش یوسفی به درد لای جرز دیوار میخوره. ممکنه برای بچه های خود رشته کامپیوتر ساده باشه، ولی بعضی جاهاش برای منی که از رشته دیگه ای اصلا غیر از ریاضی اومدم بغرنجه
بیا تو تاپیک گام به گام تا ارشد ۹۹ اونجا در مورد منابع کلی صحبت شده، کلا باید کتابی رو انتخاب کنی که خودت باهاش راحتی، هر کسی هم با یه کتاب ارتباط میگیره. وگرنه تست های کنکور رو این اساتید نمیدن،

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه گروه هم تو تلگرام داریم برای این صحبت ها، خواستی عضو شو و با ما باش تا کنکور ۹۹

میشه لینک گروه تلگرام رو به منم بدید؟

منابع ارشد کامپیوتر - marvelous - 20 مهر ۱۳۹۸ ۰۷:۵۶ ب.ظ

RE: منابع ارشد کامپیوتر - marge_setare - 17 آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۰ ب.ظ

(۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۷:۵۶ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  

سلام وقتتون بخیر، گروه تلگرامتون دیگه وجود نداره؟