تالار گفتمان مانشت
تعداد اعضای مانشت چهار رقمی می شود - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
تعداد اعضای مانشت چهار رقمی می شود - admin - 15 مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۱۲ ق.ظ

سلام، دوستان احتمالا فردا تعداد دوستام ۴ رقمی می شن.

پیشاپیش تبریک می گم به همه.

یه خواهش دارم‌: شدیداً نیاز به چند نفر مدیر داره سایت. موضوعات، نظم منطقی و کنترلش داره کامل از دست من در می ره. باید سایت رو بخش بخش کنیم و بدیم به چند نفر، چند تا عضو شجاع و داوطلب می خوام.

در ضمن خیلی خوبه که بخش دانشجویی و شناخت دانشگاه‌ها رو فعال‌تر کنیم.

تعداد اعضای مانشت چهار رقمی می شود - admin - 15 مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۲۸ ب.ظ

فعلاً ۹۹۶ !!!! ۴ تا مونده!

تعداد اعضای مانشت چهار رقمی می شود - Soheil - 15 مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۵۲ ب.ظ

۹۹۷ !!!! ۳ تا مونده!

تعداد اعضای مانشت چهار رقمی می شود - hanif - 15 مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۰۱ ب.ظ

دکتر در مورد کارهایی که مدیر باید انجام بده یه توضیحی بده اگه از دستم بر اومد در خدمتیم.

RE: تعداد اعضای مانشت چهار رقمی می شود - Soheil - 15 مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۱۴ ب.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۰۱ ب.ظ)roya نوشته شده توسط:  دکتر در مورد کارهایی که مدیر باید انجام بده یه توضیحی بده اگه از دستم بر اومد در خدمتیم.
بچه های باشگاه ۱۰۰تایی ها، کاربرای فعال مباحث درسی، رتبه دار ها، چرا نمیاین جلو!؟

تعداد اعضای مانشت چهار رقمی می شود - admin - 15 مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ

من دارم به باشگاه ۵۰۰ تایی‌ها می پیوندم Smile)
هنوز ۹۹۷!!!

roya جان، ما چیز خاصی از مدیر انتظار نداریم جز مدیریت محتوا( کسی فحش نده، حرف نا مربوط نزنه، حرف سیاسی نگه و ...) مدیریت موضوع( کسی چیز نامربوط تو یه بخش نذاره، مثلاً سوال منابع رو توی بخش خاطرات دانشجویی نگه!!!) و از این جور کارا.
چون که مطالب زیاد شده من خودم نمی رسم همه رو چک کنم. دوستان فعال می تونن بخش هایی که خیلی سر می زنن و یا علاقه دارند رو مدیریت کنند.
و اما چیز ایده عالی که من انتظار دارم از یه مدیر‌: فعال کردن بخش مربوط به خودش با مطالب تازه و جالب و هیجان انگیزه! مثلاً بخش مقاله واقعاً یه مدیر می خواد. من با توجه به این مشغله جدیدم توی داده پردازی فعلاً وقت نمی کنم این کار رو بکنم. چشم ما به دستان شماست.

تعداد اعضای مانشت چهار رقمی می شود - parsaNA - 15 مهر ۱۳۸۹ ۰۳:۵۶ ب.ظ

۹۹۸‌، دو نفر دیگه !!!!!!!!!

RE: تعداد اعضای مانشت چهار رقمی می شود - luna - 15 مهر ۱۳۸۹ ۰۴:۰۵ ب.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  مثلاً بخش مقاله واقعاً یه مدیر می خواد. من با توجه به این مشغله جدیدم توی داده پردازی فعلاً وقت نمی کنم این کار رو بکنم. چشم ما به دستان شماست.

آخه بخش مقاله اطلاعاتی می خواد که ما تازه داریم کسبش می کنیم! و فکر می کنم اکثر بچه هام همین طور باشن واسه همین شاید خودتون بیشتر از همه اطلاعات در موردش داشته باشین

RE: تعداد اعضای مانشت چهار رقمی می شود - SarahArshad - 15 مهر ۱۳۸۹ ۰۵:۱۲ ب.ظ

اگه از دست من هم کمکی ساخته است در خدمتم

تعداد اعضای مانشت چهار رقمی می شود - luna - 15 مهر ۱۳۸۹ ۰۵:۱۴ ب.ظ

تبریک میگم!
۴ رقمی شد!

RE: تعداد اعضای مانشت چهار رقمی می شود - sina_n - 15 مهر ۱۳۸۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ

منم تبریک می‌گم Smile

RE: تعداد اعضای مانشت چهار رقمی می شود - SarahArshad - 15 مهر ۱۳۸۹ ۰۵:۲۳ ب.ظ

هورا باز هم یه خبر خوش دیگه تو روز تولدم شنیدم وخوشحال‌تر شدم تبریک آقا تبریک
دوستان اسم ۱۰۰۰ امین دوستمون که این قد منتظرش بودیم سوگل خانم یا آقاهست بابا دیگه شک دارم به خدا. در هر حال به یار ۱۰۰۰‌ام مانشت سوگل عزیز خوشامد میگیمRolleyesBig Grin

تعداد اعضای مانشت چهار رقمی می شود - Soheil - 15 مهر ۱۳۸۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ

تبریک به همگی! مخصوصا دکتر تنهایی عزیز!
(۱۵ مهر ۱۳۸۹ ۰۴:۰۵ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  مثلاً بخش مقاله واقعاً یه مدیر می خواد. من با توجه به این مشغله جدیدم توی داده پردازی فعلاً وقت نمی کنم این کار رو بکنم. چشم ما به دستان شماست.

آخه بخش مقاله اطلاعاتی می خواد که ما تازه داریم کسبش می کنیم! و فکر می کنم اکثر بچه هام همین طور باشن واسه همین شاید خودتون بیشتر از همه اطلاعات در موردش داشته باشین
لونا خانم همین الانم که تو قسمت مباحث درسی حضور شما و آقا حامد پررنگ‌تر از منه، خب چرا مدیریت اونجا رو قبول نمیکنید؟ منم آبی میشمBig Grin

RE: تعداد اعضای مانشت چهار رقمی می شود - luna - 15 مهر ۱۳۸۹ ۰۶:۰۵ ب.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۸۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  لونا خانم همین الانم که تو قسمت مباحث درسی حضور شما و آقا حامد پررنگ‌تر از منه، خب چرا مدیریت اونجا رو قبول نمیکنید؟ منم آبی میشمBig Grin

خوب چون من دوست ندارم جوون مردم از کار بی کار شه! بعد مدیریت و پی گیری شما بهتره!

RE: تعداد اعضای مانشت چهار رقمی می شود - hamidkhl - 15 مهر ۱۳۸۹ ۰۶:۰۵ ب.ظ

به نفر هزارم جایزه بدیم Big Grin