تالار گفتمان مانشت
دکتری پیوسته زنجان - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
دکتری پیوسته زنجان - saj65 - 12 شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۴۵ ب.ظ

همکلاسی من کیا هستن؟

دکتری پیوسته زنجان - marzi.hj - 14 شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۰۹ ب.ظ

منم گرایش هوش مصنوعی زنجان قبول شدم
شاید همکلاسی باشیم ?

دکتری پیوسته زنجان - babakcs - 15 شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۰۷ ق.ظ

سلام.دوست عزیز میشه کارنامه خودتون رو قرار بدبد و کمی در باره ی مصاحیه ی زنجان توضیح بدبد .ممنون میشم

دکتری پیوسته زنجان - saj65 - 15 شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۰۱ ب.ظ

سلام عژیزان والا الان کارنامه ها اومد من علاوه بر دکتری زنجان که اولویت اولم بوده تربیت مدرس و علامه و شاهد و صنعتی اصفهان و اصفهان و خوارزمی و‌مهمتر از همه معماری امیرکبیر قبول شدم حالا بنظرتون کار درستی کردم؟

بهحال بعد از ارشد واقعا قبول شدن دکنری مخصوصا مصاحبه بسیار سخته دلیل انتخابم هم همین و قید تهران رو زدم و زنجان رو زدم.جالب اینکه کسایی که هم قبل من هم زنجان قبول شدن همشون رتبه های زیر صد و صد هستن.حتما چیز خوبی بوه وه اینا هم قید تهران رو زدن.

دکتری پیوسته زنجان - babakcs - 15 شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۲۹ ب.ظ

سلام دوست عزیز .منظور من از کارنامه رتبه و درصداتون هستش و اینکه مدرک زبان انگلیسی و اینا میخوان یا نه ؟
در ضمن مصاحبه تخصصی چطوری بود؟

دکتری پیوسته زنجان - saj65 - 17 شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۳۳ ب.ظ

کسی از بچه های زنجان نیست اینجا؟

دکتری پیوسته زنجان - saj65 - 18 شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۰۳ ق.ظ

زنجان چطور دانشگاهی هست؟

دکتری پیوسته زنجان - Happiness.72 - 18 شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۲ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۰۳ ق.ظ)saj65 نوشته شده توسط:  زنجان چطور دانشگاهی هست؟
دانشگاه خوبی است

دکتری پیوسته زنجان - saj65 - 18 شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۰۱ ب.ظ

از چه لحاظ خوبه؟

دکتری پیوسته زنجان - خانه سبز - ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ

رشد صنعت اونجا ۲۰ درصد بالاتر از کشور و نرخ بیکاری ۲ صدم درصد هست اب و هوای مدیترانه ایی خوبی داره مردمش صلح طلبن و در رفاه و ارامش زندگی می کنن با توجه به نرخ رشد ناخالصش و خدمات رایگان بیمه و اموزش در مقاطع تحصیلات تکمیلی تحصیل شغل محسوب میشه ... شرکت های خودرو سازی زیادی داخل استان فعالیت دار ن و مشغول روی فناوری های تک ماشین های خود ران هستن...
باز سوالی باشه بپرسین
نایت لایف تو پاییز از ۶ عصر به بعد شروع میشه و خیابان ها پذیرای توریست ها و شب گرد ها هستن ، سینما، باشگاه تئاتر داخل شهر و کمپ دانشگاهتون هست

دکتری پیوسته زنجان - Happiness.72 - 18 شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۰۱ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۰۱ ب.ظ)saj65 نوشته شده توسط:  از چه لحاظ خوبه؟
یکی اینکه جای خوبی قرار گرفته
خیلی زیبا و چشم انداز هست
امکانات مناسبی داره
سطح علمی اش هم مطلوب است

دکتری پیوسته زنجان - The BesT - 18 شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۱۲ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  رشد صنعت اونجا ۲۰ درصد بالاتر از کشور و نرخ بیکاری ۲ صدم درصد هست اب و هوای مدیترانه ایی خوبی داره مردمش صلح طلبن و در رفاه و ارامش زندگی می کنن با توجه به نرخ رشد ناخالصش و خدمات رایگان بیمه و اموزش در مقاطع تحصیلات تکمیلی تحصیل شغل محسوب میشه ... شرکت های خودرو سازی زیادی داخل استان فعالیت دار ن و مشغول روی فناوری های تک ماشین های خود ران هستن...

اینها الان جدی گفته شده یا به مزاح !!؟؟

دکتری پیوسته زنجان - Happiness.72 - 18 شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۴۰ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۱۲ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  اینها الان جدی گفته شده یا به مزاح !!؟؟
من یه لحظه فکر کردم احوالات کالیفرنیا است

دکتری پیوسته زنجان - The BesT - 18 شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۴۵ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۴۰ ب.ظ)Happiness.72 نوشته شده توسط:  من یه لحظه فکر کردم احوالات کالیفرنیا است

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
من فکر کردم داره استرالیا را توصیف میکنه.
آخه زنجان جز استانهای سردسیر هست. آب و هوای مدیترانه ای چیه -ـ-

اصن طرز جمله بندیشون میخونم میترکم از خنده.جمله بندی کتابی نوشته شده. انگار متن از جایی کپی شده اومده Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

دکتری پیوسته زنجان - marzi.hj - 18 شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۵۹ ب.ظ

منم تو این مدت در به در دنبال اطلاعاتی در مورد این دانشگاه ام .
با خوندن این پست حس کردم دارم میرم خارج ???
به هر حال ممنون از امیدواری ایجاد کردنتون