تالار گفتمان مانشت
قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ - elhammi - 31 شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ

سلام دوستان
من رتبه م ۷۱۵ شد
منتها مالک اشتر هوش قبول شدم و از طرفی توی کارنامه سبزم دیدم که بوعلی هم قبول میشدم و با توجه به اینکه همدانی هستم خب بوعلی هم خوب بود.
حالا جون از شرایطم ناراحت بودم توی سایت سنجش اعتراض زدم و نتیجه امروز ۳۱م شهریور به من اسمس شد ک کد رشته قبولیت تغییر کرده بعد این در حالیه که من مالک اشتر ثبت نام کردم و خوشم هم اومده
به نظرتون باید حتما تغییر بدم دانشگاهم رو؟ یا اجباری ندارم برا اینکار؟ اصلا خیلی درگیر شدم

قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ - Happiness.72 - 31 شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۰۲ ب.ظ

تکلیفت رو با خودت مشخص کن

بوعلی دانشگاه خوبی نیست ولی چون همدانی هستی واست خوبه

مالک اشتر یه سر و گردن از اکثر شهرستان ها بالاتر هست

قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ - خانه سبز - ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۰۹ ب.ظ

(۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ)elhammi نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من رتبه م ۷۱۵ شد
منتها مالک اشتر هوش قبول شدم و از طرفی توی کارنامه سبزم دیدم که بوعلی هم قبول میشدم و با توجه به اینکه همدانی هستم خب بوعلی هم خوب بود.
حالا جون از شرایطم ناراحت بودم توی سایت سنجش اعتراض زدم و نتیجه امروز ۳۱م شهریور به من اسمس شد ک کد رشته قبولیت تغییر کرده بعد این در حالیه که من مالک اشتر ثبت نام کردم و خوشم هم اومده
به نظرتون باید حتما تغییر بدم دانشگاهم رو؟ یا اجباری ندارم برا اینکار؟ اصلا خیلی درگیر شدم
روزانه قبول شدین مالک اشتر رو؟

RE: قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ - elhammi - 31 شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۲۳ ب.ظ

(۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۰۲ ب.ظ)Happiness.72 نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ)elhammi نوشته شده توسط:  

تکلیفت رو با خودت مشخص کن

بوعلی دانشگاه خوبی نیست ولی چون همدانی هستی واست خوبه

مالک اشتر یه سر و گردن از اکثر شهرستان ها بالاتر هست

بله میدونم منم. منتها مالک اشتر چادر اجباریه و نمیدونم توی خوابگاهها شرایط چطوریه

(۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۰۹ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ)elhammi نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من رتبه م ۷۱۵ شد
روزانه قبول شدین مالک اشتر رو؟

بله روزانه قبول شدم

RE: قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ - ۷۴pppp13 - 18 مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۲۰ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۴۹ ب.ظ)mahiiss نوشته شده توسط:  رتبه ۱۲۴
امیرکبیر-شبانه-هوش مصنوعی

سلام. میخواستم در مورد منابع کنکور ارشد هوش مصنوعی راهنماییم کنید. مثلا برای چه درسی کتاب های کدوم موسسه بهتره بگیرم. مثلا سیستم عامل مدرسان شریف خوبه یا پارسه یا پژوهش یا ماهان.?اینطوری برای هر درسی چنین راهنمایی میخوام.خیلی ممنونم منتظر جوابتونم

برنامه ریزی - saharfarhang - 07 مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ق.ظ

سلام .من سال دیگه کنکور دارم و خیلی دارم تلاش میکنم که حتما رتبه خوبی بدست بیارم همچنین مقاله برنامه ریزی کنکور هیوا خوندم که بتونم با یه برنامه منظم جلو ببرم . به شما هم حتما پیشنهاد میکنم که بخونین .

RE: قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ - marvelous - 07 مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ

(۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ق.ظ)saharfarhang نوشته شده توسط:  سلام .من سال دیگه کنکور دارم و خیلی دارم تلاش میکنم که حتما رتبه خوبی بدست بیارم همچنین مقاله برنامه ریزی کنکور هیوا خوندم که بتونم با یه برنامه منظم جلو ببرم . به شما هم حتما پیشنهاد میکنم که بخونین .

سلام ، خوش اومدی به مانشت و به جمع کنکوری ها
حتما به این تاپیک سر بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.