تالار گفتمان مانشت
در خواست راهنمایی شرکت در کلاس های مجازی پارسه - نسخه‌ی قابل چاپ

در خواست راهنمایی شرکت در کلاس های مجازی پارسه - farazin - 25 مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۱۳ ب.ظ

بچه پارسه تو تبریز از ۸ آبان کلاسایی که در تهران برگزار می شه رو همزمان به صورت ویدیو کنفرانس پخش می کنه.به نظرتون شرکت کنم؟
voice و جزوه اکثر این استادارو دارم.می خوام بدونم به که نظرتون چقدر تاثیرش بیشتره یا ارزش نداره وقت و هزینه واسش صرف کنم .البته هزینش خیلی پایینه مثلا:
ساختمان داده: ۵۵
معماری و منطقی آقای اجلالی:۷۵ هر کدوم
نظریه آقای کارگهی:۷۵

در خواست راهنمایی شرکت در کلاس های مجازی پارسه - ملیکا - ۲۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۳۵ ب.ظ

مزیت اصلی سر کلاس رفتن‌، رفع اشکال و پرسیدن از استاده که فکر نمیکنم به طور مجازی براتون این امکان رو فراهم کرده باشن . در نتیجه اگه voice و جزوه این اساتید رو دارید به نظرم خیلی تفاوتی نداشته باشه .

در خواست راهنمایی شرکت در کلاس های مجازی پارسه - هاتف - ۲۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۲۴ ب.ظ

اتفاقا این کلاس‌ها بطور تعاملی باید باشه.
شما میتونید از استاد سوالاتتون رو بپرسید.

در خواست راهنمایی شرکت در کلاس های مجازی پارسه - Mohammad-A - 29 مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۱۳ ب.ظ

به نظرم به خیلی چیزها بستگی داره از کیفیت کلاس و سطح علمی دانشجویان و سوالاتی که مطرح میشه تا سرعت اینترنت و... تا خود استادی که درس میده

در خواست راهنمایی شرکت در کلاس های مجازی پارسه - هاتف - ۲۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۴۳ ب.ظ

(۲۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۱۳ ب.ظ)mam نوشته شده توسط:  سرعت اینترنت ..
فکر کنم محدودیت برای ۱۰ استاد به همین خاطر باشه، احتمالا تجهیزات خاصی برای دوره‌ی آموزشی در اختیار داوطلبین قرار بدن

در خواست راهنمایی شرکت در کلاس های مجازی پارسه - پشتکار - ۰۹ آبان ۱۳۹۰ ۰۶:۰۷ ب.ظ

پس بهتره نریم!!!
من ویس بعضی اساتید رو دارم ولی واضح نیست مث معماری اجلالی
کسیصدای با کیفیت نداره؟

در خواست راهنمایی شرکت در کلاس های مجازی پارسه - si.mozhgan - 12 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۰ ب.ظ

من معماری اجلالی ثبت نام کردم. با ویسهای یوسفی تا حدی معماری رو فهمیدم اما هنوزم مشکل دارم .
کلاسها تقریلا به صورت ویدئو کنفرانسه‌، تو دفتر پارسه برگزار می شه و می تونیم سوال هم بپرسیم! از هفته‌ی دیگه شروع می شه . امیدوارم خوب باشه.

در خواست راهنمایی شرکت در کلاس های مجازی پارسه - Pegasus - 22 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۷ ق.ظ

سلام دوستان من بعد از مدتها دوباره اومدم.
راستی منم فعلا فقط برای سیستم عامل ثبت نام کردم تو پارسه. همونطور که دوستان گفتن اینجا(تبریز) بصورت ویدیو کنفرانس برگزار میشه و میگن میشه که سوال هم از استاد بپرسی.
من فردا اولین جلسه کلاسمه.قرار بود ۸/۸/۹۰ شروع بشه اما فردا ۲۳/۸/۹۰ شروع میشه.
آرزوی موفقیت دارم براتون.