تالار گفتمان مانشت
کتاب برای معادلات دیفرانسیل - نسخه‌ی قابل چاپ

کتاب برای معادلات دیفرانسیل - shahryar711 - 25 مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۱۹ ق.ظ

من کارشناسی هستم از کاردانی اومدم .ریاضیم هم بدک نیست.
ایت ترم درس معادلات دیفرانسیل گرفتم نه استادمون خوبه نه کتابی که معرفی کرده کتابی که معرفی کرده معادلات دیفرانسیل معمولی آقای مصالحه است که برای مایی که بعد از ۲ سال چشمون به انتگرال می خوره کمی سخت است.
کتابی بهم معرفی کنید که بتونه کمکم کنه خوب توضیح داده باشه مثلا تو کتاب آقای مصالحه همین جور یه راه حل گفته بعد نگفته به چه علت از این راه حل استفاده کرده؟

کتاب برای معادلات دیفرانسیل - Bache Mosbat - 25 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۳ ق.ظ

کتاب دکتر معتقدی معادلات مال پارسه خیلی خوبه . کتاب دکتر نیکوکار هم خوبه منتها تو حل تمریناش غلط داره بعضا .

کتاب برای معادلات دیفرانسیل - ف.ش - ۲۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۰ ب.ظ

من از کتاب دکتر حسینی انتشارات دانشگاه یزد خیلی راضی بودم ساده و روان بود.
این عکس کتاب هست:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کتاب برای معادلات دیفرانسیل - hanif - 25 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۵۷ ب.ظ

واسه معادلات فکر کنم نیکوکار از همه بهتر باشه من این درس رو تو داشگاه نداشتم بدون استاد از رو همین کتاب نیکوکار خوندم.
عالی بود

کتاب برای معادلات دیفرانسیل - Pakniat - 18 بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ ب.ظ

کتب دکتر معتقدی در حد بچه های برق گفته و بهتره پولت رو هدر ندی‌! یک کتاب مرجع مثل ریچارد دیپریما یا بویس رو بگیر بخون
چون پایت ضعیفه همون جلد اول معادلات دیفرانسیل و مقادیر مرزی دیپریما خوبه !

کتاب برای معادلات دیفرانسیل - shahryar711 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ق.ظ

اقا یه کتاب برای یادگیری انتگرال میشه معرفی کنید البته کتاب ه این خصوصیاتو داشته باشه ؟
۱/حل داشته باشه ۲/مثال هایانتگرال هاش خوب باشه نه مثل بعضی کتاب ها که می گه انتگرال x^2 چه قدر می شه؟

RE: کتاب برای معادلات دیفرانسیل - blackhalo1989 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۲۴ ق.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ق.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  اقا یه کتاب برای یادگیری انتگرال میشه معرفی کنید البته کتاب ه این خصوصیاتو داشته باشه ؟
۱/حل داشته باشه ۲/مثال هایانتگرال هاش خوب باشه نه مثل بعضی کتاب ها که می گه انتگرال x^2 چه قدر می شه؟
کتاب سیلورمن رو یه نگاه بندازید ببینید چطوره. حل المسائل فارسی هم داره.

ریاضی - gretel - 15 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ق.ظ

مدرسان شریف فقط به درد این می خوره که مرور کنی. خوب درس نداده.
من چون رشتم ریاضی بود با این کتاب‌ها سرو کار داشتم
ریاضیات سیلورمن. توماس. مارون. شیدفر.پیام نور.
تو همه این کتاب‌ها هم از لحاظ صفحه بندی و هم از لحاظ گفتار درسی توماس از همه بهتر بود. هرچند مثلا مبحث سری‌ها رو سیلور من کامل‌تر از بقیه گفته.
کتاب ایساک مارون خوبه برای حل انتگرال به اندازه کافی مثال هم حل کرده هم تمرین داده. شیدفر هم اکثر مثال هاش از همین مارون هست.
خودم اول کتاب توماس رو خوندم و حالا دارم پوران رو می خونم که انصافا هم درس داده و هم تست و کنکوری جلو رفته.