تالار گفتمان مانشت
۲۵۴ علوم - نسخه‌ی قابل چاپ

۲۵۴ علوم - tootfarangii - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۰۲ ق.ظ

سلام بچه ها من رتبه ام شده ۲۵۴ کارنامه رو میذارم بعدا
خیلی ناراحتم ..چون یک سال به معنای واقعی درس خوندم ..از همه تفریحاتم زدم..الان با این رتبه چی میتونم برم؟
شهرستان و تهران
ممنون میشم جواب بدین..

۲۵۴ علوم - RezaTaheri - 16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹ ب.ظ

تهران: شبانه علامه
شهرستان: همه ی روزانه ها

RE: 254 علوم - tootfarangii - 17 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۸ ق.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  تهران: شبانه علامه
شهرستان: همه ی روزانه ها

بنظرتون علامه ارزش داره؟تبریز که قبول نمیشم..زنجان خوبه بنظرتون؟

۲۵۴ علوم - RezaTaheri - 17 خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۴ ب.ظ

تبریز قبول میشید

۲۵۴ علوم - djshalam - 21 خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۱۹ ب.ظ

من قبلن با کسی که علوم پایه زنجان تحصیل کرده بود صحبت کرده بودم میگفت خیلی جو علمی و مثبتی داره و واقعا جای خوبیه. میتونید خودتون هم بیشتر تحقیق کنید

RE: 254 علوم - tootfarangii - 22 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۶ ب.ظ

(۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۱۹ ب.ظ)djshalam نوشته شده توسط:  من قبلن با کسی که علوم پایه زنجان تحصیل کرده بود صحبت کرده بودم میگفت خیلی جو علمی و مثبتی داره و واقعا جای خوبیه. میتونید خودتون هم بیشتر تحقیق کنید

بنظرتون من اونجا سیستم های هوشمند قبول میشم؟ امسال ظرفیت همه جا بنظر زیاد تر شده

۲۵۴ علوم - mmm1374 - 22 خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۴۷ ب.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۰۲ ق.ظ)tootfarangii نوشته شده توسط:  سلام بچه ها من رتبه ام شده ۲۵۴ کارنامه رو میذارم بعدا
خیلی ناراحتم ..چون یک سال به معنای واقعی درس خوندم ..از همه تفریحاتم زدم..الان با این رتبه چی میتونم برم؟
شهرستان و تهران
ممنون میشم جواب بدین..
سلام
عرض تبریک
رتبه دانش تون چند شد؟

RE: 254 علوم - tootfarangii - 22 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۱۰ ب.ظ

(۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۴۷ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۰۲ ق.ظ)tootfarangii نوشته شده توسط:  سلام بچه ها من رتبه ام شده ۲۵۴ کارنامه رو میذارم بعدا
شهرستان و تهران
ممنون میشم جواب بدین..
سلام
عرض تبریک
رتبه دانش تون چند شد؟

ممنونم دانش ۳۰۰ و خورده ای شدم وقت نکردم خیلی حلش کنم امیدی ندارم بهش

RE: 254 علوم - djshalam - 22 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۱ ب.ظ

(۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۶ ب.ظ)tootfarangii نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۱۹ ب.ظ)djshalam نوشته شده توسط:  من قبلن با کسی که علوم پایه زنجان تحصیل کرده بود صحبت کرده بودم میگفت خیلی جو علمی و مثبتی داره و واقعا جای خوبیه. میتونید خودتون هم بیشتر تحقیق کنید

بنظرتون من اونجا سیستم های هوشمند قبول میشم؟ امسال ظرفیت همه جا بنظر زیاد تر شده

آره بیشتر شده.
راستش احتمال زیاد قبول میشید. شما از بالا تاپایین شانستون رو امتحان کنید. فقط این رو بدونید که این انستیتو علوم پایه زنجان جای خوبیه. البته انستیتو هستش و دانشگاه نیست.