تالار گفتمان مانشت
این روش برای اثبات پایایی یک مقاله صحیحه؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

این روش برای اثبات پایایی یک مقاله صحیحه؟ - zohre321 - 07 خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۶ ب.ظ

سلام...
دوستام مقاله نویس برای اثبات پایایی مقاله می تونم از نظرات کارشناسان آن موضوع کمک بگیرم؟؟؟
یعنی بگم: سوالات پرسش نامه توسط کارشناسان مورد بازنگری و تایید نهایی شد؟؟؟؟؟؟///
خواهش میکنم زودددددددددددددددددددددددددددد راهنمایی کنید................

این روش برای اثبات پایایی یک مقاله صحیحه؟ - zohre321 - 08 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۱ ق.ظ

دوستان خواهش میکنم جواب بدین.....................................

RE: این روش برای اثبات پایایی یک مقاله صحیحه؟ - lili36 - 08 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۴۰ ب.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۶ ب.ظ)zohre321 نوشته شده توسط:  سلام...
دوستام مقاله نویس برای اثبات پایایی مقاله می تونم از نظرات کارشناسان آن موضوع کمک بگیرم؟؟؟
یعنی بگم: سوالات پرسش نامه توسط کارشناسان مورد بازنگری و تایید نهایی شد؟؟؟؟؟؟///
خواهش میکنم زودددددددددددددددددددددددددددد راهنمایی کنید................

سلام
اینکه شما میگی پایایی نمیشه. برای روایی میشه همچین چیزی گفت. اونم بهش میگن روایی صوری یا محتوایی . برای پایایی پرسشنامه بهترین روش گزارش عدد آلفای کرونباخ هست که بگید با نرم افزار حساب کردید و بالای ۰/۷ بوده!!! مثلا ۰/۷۹۲ شده!
من رشته ام کامپیوتر و آیتی نیست. خیلی خبر از پرسشنامه های شما ندارم Shy

این روش برای اثبات پایایی یک مقاله صحیحه؟ - zohre321 - 10 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۹ ق.ظ

واقعا نمیشه؟ دوستان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من یه جا خوندمااااااا:
از متن یه مقاله:
و پایایی آن براساس توافق ارزشیابان تایید شد...........................
این اشتباهه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟//
لطفا کمکککککککککککک

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوستان در این مقاله در مورد پایایی نوشته مورد تایید کارشناسان قرار گرفت..(در چکیده)
در متن مقاله که عکسشو گذاشتم اصلا اشاره ای به پایایی نکرده ولی اگه دقت کنید دو بار در مورد روایی صحبت کرده یکبار با اغاز این جمله: برای کسب اطمینان از روایی سوالات...............................
یکبارم با این جمله: جهت سنجش روایی.........................................
میگم جمله دوم که گذاشتم منظور شاید پایایی است که اشتباه روایی نوشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/(جهت سنجش روایی)
چون اصلا در متن مقاله در مورد پایایی صحبت نکرده؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!۱
لطفا بگید من دارم اشتباه میکنم یا همین جوریه...............

RE: این روش برای اثبات پایایی یک مقاله صحیحه؟ - lili36 - 19 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۶ ب.ظ

(۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۹ ق.ظ)zohre321 نوشته شده توسط:  واقعا نمیشه؟ دوستان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من یه جا خوندمااااااا:
از متن یه مقاله:
و پایایی آن براساس توافق ارزشیابان تایید شد...........................
این اشتباهه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟//
لطفا کمکککککککککککک

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوستان در این مقاله در مورد پایایی نوشته مورد تایید کارشناسان قرار گرفت..(در چکیده)
در متن مقاله که عکسشو گذاشتم اصلا اشاره ای به پایایی نکرده ولی اگه دقت کنید دو بار در مورد روایی صحبت کرده یکبار با اغاز این جمله: برای کسب اطمینان از روایی سوالات...............................
یکبارم با این جمله: جهت سنجش روایی.........................................
میگم جمله دوم که گذاشتم منظور شاید پایایی است که اشتباه روایی نوشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/(جهت سنجش روایی)
چون اصلا در متن مقاله در مورد پایایی صحبت نکرده؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!۱
لطفا بگید من دارم اشتباه میکنم یا همین جوریه...............

نه این متن درسته و روایی رو با پرسش از خبرگان و اساتید سنجیده و صحبتی از پایایی نیست
قبلا هم عرض کردم بگید آلفای کرونباخ گرفتید و بالای ۰/۷ شده