تالار گفتمان مانشت
پرکاربردترین و بهترین موضوع روز در مقاله ها - نسخه‌ی قابل چاپ

پرکاربردترین و بهترین موضوع روز در مقاله ها - پشتکار - ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ق.ظ

با سلام خدمت تمامی دوستان و همکاران گرامی
سوالی که بنده دارم و در تیتر همین موضوع نیز به چشم می خورد، در مورد این است که هم اکنون پرکاربردترین و مهمترین و به روز ترین موضوع در زمینه کامپیوتر در مقالات علمی چیست؟ نمونه هایی که خودم باهاشون برخورد داشتم:
داده های حجیم
داده کاوی
شبکه های مبتنی بر نرم افزار

خوشحال می شوم که نظرات شما رو هم اگر تجربه ای در این زمینه دارید بدونم.

RE: پرکاربردترین و بهترین موضوع روز در مقاله ها - MLMSecurity - 08 خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۵۱ ب.ظ

(۱۴ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ق.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  با سلام خدمت تمامی دوستان و همکاران گرامی
سوالی که بنده دارم و در تیتر همین موضوع نیز به چشم می خورد، در مورد این است که هم اکنون پرکاربردترین و مهمترین و به روز ترین موضوع در زمینه کامپیوتر در مقالات علمی چیست؟ نمونه هایی که خودم باهاشون برخورد داشتم:
داده های حجیم
داده کاوی
شبکه های مبتنی بر نرم افزار

خوشحال می شوم که نظرات شما رو هم اگر تجربه ای در این زمینه دارید بدونم.

معمولا توی هر موضوعی یه کنفرانس هایی برگزار میشه که زمینه های تاپ و داغ رو به دو طریق میشه فهمید:

۱- از سخنرانی Keynote Speaker که در اون رشته و فیلد شخص آگاهی است میشه متوجه شد که بر روی چه موضوع هایی بیشتر کار میشه و چه چالش هایی مطرحه.

۲- توی کنفرانس ها، موضوعات داغ به خودشون سشن هایی اختصاص میدن، حتی بیشتر از یکی، مثلا توی شبکه، زمینه SDN اینطوریه. یا توی معماری کامپیوتر، مدارهای Approximate .

پرکاربردترین و بهترین موضوع روز در مقاله ها - αɾια - ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۵۸ ب.ظ

برای شبکه:
اینترنت اشیا
body area network

داده کاوی:
تشخیص بیماری